257 Shares 7939 views

Nowy "Mazda 3" (sedan): recenzje, opisy, test drive. Jak zrobić strojenia Mazda 3

Zaktualizowana wersja samochodu, jako „Mazda 3” (sedan), był bardzo oczekiwano. W szczególności czekamy na swoich fanów uwalnianiu japońską firmę. Jeśli tak wersja 2006 i do dnia dzisiejszego jest popyt, to możemy mówić o nowej aktualizacji!

zmiany zewnętrzne

Tak więc, jeśli mówimy o zmianach, które ucierpiały samochodu, pierwszą rzeczą, jaką chciałbym poruszyć swoim wyglądem.

Można zobaczyć, jak przekształcone zderzaki – teraz samochód wygląda jeszcze silniej i solidnie. Mało kto odważy się nazwać nowy „Mazda” samochód dla kobiet, aw rzeczywistości miał takie wypowiedzi było słychać dość często.

Było grille i lampy przeciwmgielne – przydatne i niezbędne uzupełnienie. Pomimo faktu, że przedni układ optyczny został poddany drobnych zmian, są one dość znacznie zmieniony wygląd samochodu. Więcej na stronach zaktualizowanej wersji pojawiła wdzięczną linię płetwy, dzięki którym „Mazda 3” (sedan) zaczął wyglądać jeszcze bardziej reprezentacyjny i elegancki. Na widok tego „japoński” jest tworzony przez pewność, poczucie, że projektanci starannie wypracowane każdy szczegół, nawet najmniejszy, i jak czasami wydaje się nieistotne.

praktyczny komfort

Pomimo faktu, że „Mazda 3” (sedan) zewnętrznie wygląda jeszcze bardziej agresywnie, w sporcie, w bardzo miły pobyt. Wewnątrz i na zewnątrz samochodu – to jest zawsze ważne. Człowiek powinien czuć komfortowe samopoczucie za kierownicą swojego wiernego przyjaciela żelaza. Inżynierowie i programiści są świadomi tej zasady i umieścić na pierwszy plan. Dlatego w jakości materiałów wykończeniowych i wszystkie elementy doskonale uzupełniają się wzajemnie były używane.

Nie można obawiać się, że niektóre małe rzeczy dokonane w złej wierze – wszystkie części pasują dokładnie, ale o ustalenie dokonane na sumieniu, a wszystko, co można powiedzieć nic. Szczególną uwagę należy zauważyć, deskę rozdzielczą. Zdawała się być „Winks” chrom stosowane w wystroju, a wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone w taki sposób, że kierowca był wygodny z nich korzystać. By the way, chromowane wstawki mają nie tylko funkcję estetyczną. nadal chronić deski rozdzielczej przed przypadkowym dotknięciem ręką. Japończycy przemyślane czegokolwiek. Nie trzeba dodawać, nawet kolor oświetlenia rozdzielczej stała biała, nie czerwony (jak to było w poprzedniej wersji), ponieważ jest o wiele bardziej przyjemny dla oka.

Przestrzeń i pojemność

Zaktualizowana salon samochodów „Mazda 3” (sedan) wiele miejsc, ale nie tylko on był bardziej przestronne. Kilka słów należy powiedzieć o bagażniku. Na samochód tej klasy, to jest bardzo pojemny – aż 430 litrów. W tej samej sprawie, jeśli potrzeba transportować żadnych dużych przedmiotów i ładunków, bagażnik może być przekształcona …. Rzeczywiście, może być zmieniany! Można to zrobić, jeśli dodać do tylnego rzędu siedzeń. Wewnątrz będzie raz na dwa razy tyle miejsca na rzeczy. Nawiasem mówiąc, kolejna innowacja – bagażnik można łatwo otworzyć przy użyciu specjalnych przycisków dotykowych, które znajdują się w świetle hamulca. Wydawałoby się, że to nie jest tak istotne zmiany, małe rzeczy, ale doświadczenie pokazuje, że jest to taki dodatek jest dużo łatwiejsze życie kierowca.

Siła i Moc

Nowy „Mazda 3” (sedan), między innymi, staje się coraz mocniejszy. Najpierw jednak warto pamiętać, co jednostki napędowe są zadowoleni z poprzednią wersją oryginału. Na całym świecie, „Mazda 3” (sedan) występuje w ośmiu wariantach, wszystkie z nich, oczywiście, różne silniki.

Indeks najpotężniejszym z nich osiąga 260 KM, podczas gdy większość z kierowców zatrzymał się jeszcze w wersji z silnikiem 150-konnym. Jest to środkowy sposób, złoty środek, który jest odpowiedni dla prawie każdego. A co możemy powiedzieć o nowej wersji? jednostki napędowe gamma sedan została zapożyczona przez deweloperów na nie mniej wydajnych hatchbacków. Jest on przedstawiony takich rozwiązaniach, w 2-litrowej do 150 litrów. c. 1,6 litra na 104 litrów. s., 1,5 litrów do 120 litrów. a.

Nie ma ograniczeń co do perfekcji

To stare powiedzenie i skuteczne. Specyfikacje, wnętrze wygląd – to wszystko, oczywiście, zainteresowani właściciele samochodów „Mazda 3” (sedan). Tuning – to jest to, co zwykle poddawane wszystkie powyższe, jeżeli właściciel nagle okazało się, że jego samochód nie był wystarczająco dobry. W rzeczywistości, to narażony wiele samochodów. Ale takie tanie, jak „Mazda”, bardzo często. Nawet jeśli ma dobre osiągi na drogach, niezawodność i trwałość, coś, jak wiele wierzyć, to nie wystarczy.

Nakładki progowe z podświetlanym karboksylowe kraty, profile, spoilery, amortyzatory, rozpórki, wloty powietrza, przegród reflektory – to po prostu nie stać się właścicielami „Mazda”, aby poprawić samochód! Chociaż niektóre z tych kwestii nie ma znaczenia. Ale co jeśli chcesz trochę poprawić ten samochód jako „Mazda 3” (sedan)? Tuning przyjdzie na ratunek, chociaż nie zawsze jest to prosta procedura. Ale proces jest twórczy, który wymaga przejawy fantazji, tak aby nie tylko poprawić prawidłowe podejście pojazdu i uczynić go całkowicie wyjątkowy, a nie jak inni. Generalnie, jeśli nie ma dodatkowych pieniędzy, to lepiej, aby umieścić je na profesjonalnym tuningu – wciąż mistrzami wiem jak to zrobić wszystko poprawnie. Oczywiście, niektóre szczegóły mogą być zastąpione i jego własne, ale jeśli planujesz poważnej pracy, to lepiej nie ryzykować, inaczej wtedy trzeba dodatkowo płacić.

Postępowanie i zachowanie droga

Istotne jest to, że samochód „słuchać” kierowcy na drodze. Test Drive "Mazda 3" (sedan) jest udane, a test drive pokazał, co to naprawdę niezawodne maszyny. Z zakrętami radzi sobie łatwo, zwłaszcza jeśli jest to wersja na wszystkie koła napęd diesel. Dzięki niemu kierowca zawsze będzie w stanie utrzymać to, co dzieje się na drodze pod jego osobistą kontrolą, nieważne jak wyboista nawierzchnia może być i bez względu na ulicy, ani była pogoda.

Nawiasem mówiąc, dobra obsługa wpływa na funkcję ABS i kontroli stabilności. W ogóle, jazdy testowe wykazały, że na drodze samochód czuje się pewnie. To nie jest bez wad, oczywiście – powinien sfinalizować dźwiękoszczelny. Z dużą prędkością, kabina staje się zbyt wyraźnie słychać silnik. Wiele osób uważa, że jest to poważna wada. Ale, jeśli wierzyć obietnice producentów tego minus innych modeli zostaną oszczędzone.

doświadczenie operacyjne

„Mazda 3” (sedan) dostaje dobre recenzje, choć istnieją pewne dolegliwości. W szczególności dotyczą one braku którego zostało powiedziane powyżej – izolacji akustycznej. Być obiektywne, w ogóle, to samochód – dobre połączenie z niskimi cenami i dobrą wydajność. Najbardziej poprawny samochód ocenę – cztery, a wielu właścicieli poczuć się tak samo.

Po stronie pozytywów, kierowcy zauważą ekonomiczne zużycie paliwa, zapewniając, że w związku z tym, że Japończycy nie mają sobie równych. Jeśli chcesz kupić samochód sportowy, ale tego rodzaju zakupu nie może sobie na to pozwolić, to nie jest rozwiązanie – można kupić samochód „Mazda 3” (sedan). Opinie najbardziej inspirowany kupić ten stylowy samochód z doskonałą prześwit i eleganckim wnętrzu. W ogóle, samochód tylko w umiarkowanych ilościach, a to dla wielu ludzi jest najważniejsze. Złoty środek był zawsze w cenie.

koszt

W oparciu o powyższe, można sobie wyobrazić, jak samochód „Mazda 3” (sedan). Cena – kilka słów należy powiedzieć o tym. Jeśli kupić model, który był produkowany do 2011 roku, to będzie nie więcej niż 780.000 rubli. Na przykład, w 2006 roku samochód zwolnić przebieg ponad 100 tysięcy kilometrów będzie kosztować 360 000 rubli, biorąc pod uwagę, że będzie to prawie idealny stan.

Wiele osób zastanawia się, jak dużo lepszą „Mazda 3” (sedan). Nowa cena tego samochodu wynosi około jednego miliona rubli. Tak więc, jeśli chcesz kupić coś nowszego i jest okazja finansowy, to samochód będzie dobrym wyborem.