467 Shares 8817 views

Najcieńszy talii na świecie – piękno czy horror?

W różnych krajach i na różnych porach najpiękniejszej części kobiecego ciała uważane rąk i nóg, a nawet szyję. Jednak to cienka talia tradycyjnie przyciąga uwagę mężczyzn i kobiet jest paląca zazdrość. Mała talia i biodra krzywego zawsze były uważane nie tylko piękne, ale również służyć jako gwarancja, że kobieta przyniesie jej mąż dużo zdrowych dzieci. Jednak stopniowo wątek potomstwo wyblakłe w tle, pozostawiając tylko aspekty estetyczne. Najcieńszy talii na świecie – co dziewczyna nie przyciągnąć taki tytuł?


Dowiedzieć się, kto był najbardziej cienki pas w świecie bez gorsetu, to jest bardzo trudne. W tej części książki nominacji Guinness tam, możemy przypomnieć sobie tylko znane osobistości. I tu przychodzą na myśl Ludmiła Gurczenko i Sofi Loren. Zarówno talia była około pięćdziesięciu centymetrów, co jest bardzo piękne, smaczne, uroczo. Mogą one nie tylko zazdrość, ale także do naśladowania, bo nikt nie sztucznie jego drugi pas w żaden sposób nie zmniejszył się, osiągając liczbę technik kosmetycznych doskonale naturalnych.

Cóż, jeśli wymienione sposoby nienaturalne, natychmiast przypomniał słynny akcesorium, wiele zdrowia zepsute, a niektóre panie nawet kosztują życie. Gorset – komórki z tkanki i fiszbin. W XIX wieku został rozpowszechniony i jest noszony na każdym wypadku: jak chodzić i gry, wydarzenia sportowe, jazda w wagonach i na koniu, a na kulki. Doszło do tego stopnia, że panie nosiły gorsety, nawet w czasie ciąży. I wszystko o tytuł „najbardziej wąskiego pasa na świecie.”

Oszałamiające zaślepienie uzasadnione – gorset podkreślić krzywe na rysunku, zmniejszenie pasa wizualnie zwiększa piersi i ud. Nosili swoje dzieciństwo, odnosi się zarówno do normalnej części toalety. Najwęższej talii na świecie, jak wierzono, był w języku francuskim, słynny aktorka nazwie Poehler (w rzeczywistości ma na imię Maria Emilia Bouchaud) – zaledwie 33 centymetrów. Zaczęła występować w paryskiej sali koncertowej w ostatniej dekadzie 19 wieku, stało się operetka i dramatyczne aktorka, zagrała w filmach, a nawet napisał wspomnienia.

Lady, łowienie tytuł „najbardziej cienkiej talii na świecie” stał Etel Greyndzher z Wielkiej Brytanii. Mąż był zapalony wentylator gorsetów i liczb w postaci klepsydry. Uparł się, że jego żona nosiła ten produkt odchudzający. W ciągu dziesięciu lat, pani udało się osiągnąć w talii 24 centymetrów.

Jednak najbardziej znanym miłośnikiem tych brutalnych atrybutów urody stał się „królowa gorsetów” o nazwie Keti Yung. Jej talia – tylko 38 cm, a to było w stanie osiągnąć ponad trzydzieści lat stałym ciałem utyagivaniya. Gorset ona trwa tylko pół godziny dziennie. Muszę powiedzieć, że nie zawsze było tak: w 28 lat, urodziła dwoje dzieci i postanowił wysłuchać życzeń męża, opierając ją nosić gorsety. Teraz ma ponad sto z tych produktów, a pani nawet dostał się do Księgi Rekordów Guinnessa.

Który został przyznany tytuł „najbardziej cienkiej talii na świecie” siedemdziesiąt lat, ale ona nadal afiszować w gorsetów i zmniejszyć talię. Oczywiście, musi szyć ubrania na zamówienie, ponieważ sklep po prostu nie znaleźć odpowiednie. Jednak, aby podążać śladami Katy, czy nie, aby rozwiązać każdą z płci pięknej. W końcu, otrzymane po sobie gorset postać jest specyficzna i nie jest oznaką dobrego zdrowia.