139 Shares 9487 views

I dajemy bonsai Bead

Słowo „bonsai” oznacza dosłownie „rosnące na tacy”. Innymi słowy, jest to bardzo małe, które w pełni przenosi strukturę i piękno naturalnych roślin tego samego. Bonsai – drzewo, ale w ograniczonej formie. Istnieje przekonanie, że będzie neutralizować negatywną energię wokół nas i przynosi radość do domu. Dlatego stało się bardzo modne teraz, aby mieć o sobie bonsai drzewo.

Obecnie termin „bonsai” stała się trochę inne znaczenie. W ten sposób stał się znany nie tylko naturalne, ale także rośliny sztuczne, wykonane z różnych materiałów. Z wyglądu nie różnią się od tych drzew. U szczytu popularności dzisiaj są bonsai z koralikami. Drzewa wykonane w tej technice, ozdobić nie tylko konwencjonalne mieszkań, ale także biur, restauracji, centrów handlowych. I uczynić swoje ręce jest łatwe. Jak zrobić bonsai z koralików z rąk? Znajdź odpowiedź na to pytanie pomoże Ci do następnego warsztatu.

Przed przystąpieniem do tworzenia bonsai z koralików, przygotować następujące materiały:

  • Ustaw numer 10 kulek (kolor wybrać jak wolisz).
  • Cienki drut.
  • Taśmy maskującej.
  • Gips.
  • Wąskie wstążki kwiatowe (brązowy).
  • Klej ( „Superglue” lub „Moment”).
  • Donica.
  • dla elementów wystroju: koraliki, kamienie, szklane paciorki.

Kolejność wykonywania perełek bonsai:

1. cięcie drutu na kawałki 45 cm. W sumie powinno być około dwieście kawałki. Na każdym kawałku dokonać 7 kart, które są nawleczone na 8 koralików. Aby nie rozrzucone koraliki, skręt między końcami drutu i odstawić. Takie manipulacje wydać wszystkie dwieście sztuk. Zapytaj, jak zrobić bonsai koralik. Schemat graficznie przedstawiają sposoby wykonywania tego rodzaju tkania.

2. Z gotowych belek zaczynają tworzyć gałęzie drzew. W tym celu belki 2-6 złożyć razem i kwiatów taśmy obejmy.

3. Powstawanie środku małych oddziałów naśladowania. Każda gałąź średniej powinna zawierać 2-3 pęk małych gałązek.

4. W taki sam sposób, 2-3 średnich gałęzi łączą się w jeden duży.

5. W celu zapewnienia realistycznego gałęzie drzewko powinno gęstnieć, kręte ich taśmę maskującą. Przykryć czubek kwiatowy taśmy.

6. Następnie rozpocząć montaż produktu. Określić centralny gałązkę. Wywierać swoje oddziały boczne i taśmy primatyvayte. Zagęścić tułowia od góry do dołu musi być również zamknięty.

7. Zabezpieczyć drzewo w doniczce. Aby to zrobić, należy rozcieńczyć gips lub tynk do konsystencji gęstej śmietany, wlać do garnka, umieścić garnek na środku drzewa. Pozostawić produkt do całkowitego wyschnięcia.

8. Umieścić małe drzewo udekorować kamienie, koraliki i paciorki szklane. Na tym etapie kończy koralikami producenci bonsai.

Niewielki, ale bardzo piękne drzewa sztuczne bonsai, tworzyć własne ręce, należy zabrać ze sobą do domu komfort, spokój, harmonię i szczęście. Podobna rzecz może być wspaniałym prezentem dla krewnych i bliskich osób.