710 Shares 983 views

Budowa strony: jak zrobić fontannę w kraju własnymi rękami

Przed każdym właściciela rodzi pytanie o poprawę swojej stronie. A dla wielu staje się przedmiotem pożądania specjalny własnej fontanny. Ten chłód w upalny letni dzień, a kojący szum wody. I dostać to akcesorium, wielu zwraca się do profesjonalistów, ale może wszystko zrobić samemu. To wystarczy, aby dowiedzieć się, jak zrobić fontannę w kraju z własnymi rękami, aby przeprowadzić swój plan, a on będzie jedynym elementem swojej stronie.

Wszystkie fontanny są podzielone widokiem na ulicę i są przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. My, oczywiście, zainteresowany opcji zewnętrznych. Mają one w przedniej części domu lub przeważnie gdzieś w ogrodzie. Stosowany do produkcji tworzyw sztucznych, marmur, kamień naturalny i tak dalej. A przed rozpoczęciem emisji, jak zrobić fontannę w kraju własnymi rękami, należy określić żądany model. Po jego wygląd zależy od stylu witryny. Na przykład, jeśli są urządzone w stylu rustykalnym, to doskonale pasuje do fontanny w postaci młyna. I dla klasycznego stylu są idealnymi obiektami bez zbędnych dekoracji lub w postaci dowolnego artykułu. Jeśli projekt święto, wykonany własnymi rękami, publiczność jest malowniczy zakątek natury, obecny będzie fontanna gejzer tryskające spod kamieni lub sztuczny staw.

Mamy listę materiałów, które będą potrzebne do budowy. Po pierwsze, pompa wody i zbiornika z tworzywa sztucznego, lub jej analogiem stali nierdzewnej. Nadal muszą być plastikowe adaptery rur, kraty i działać gniazdo do podłączenia pompy. Reszta stosowanego materiału, w zależności od konstrukcji budynku.

Teraz po prostu przejść do pytania, jak zrobić fontannę w kraju własnymi rękami. Jeśli masz gotowy zbiornik, a następnie wyciągnął kształt pit. Jego głębokość powinna być taka, aby pojemnik był na poziomie gruntu. Jeśli pojemnik nie gotowy, a następnie wyciągnął wgłębienie i jest wyposażony w rodzaju małego basenu. Urządzenie fontanna jest konieczne, aby rozpocząć instalację pompy. Trzeba wiedzieć, że są one nad i pod wodą. Ostatni z nich stworzyć silniejszy i wyższy strumień i wykorzystywane do wytwarzania duża fontanna własnymi rękami , aby dać.

Ponadto w zbiorniku pompy lub też jest zamocowana wraz z rozpyloną wodą. Na szczycie wszystko zamknięte oczka do pojemnika zrobić pompę nie spadł i uszkodzone. I na powierzchni siatki na podłączenie żądany utwór. Na przykład, można zrobić piramidę z płaskich kamieni – dla że kamienie są nawiercone otwory. Kamienie nawleczone na stałe rury, przez którą przechodzi strumień wody. Można ukryć rurę pod piramidy kilku głazów. A jeśli witryna jest nierówny teren, pożądane jest, aby zorganizować kaskadę kroków, które będą spuścić wodę z fontanny. W tym przypadku zasada zamkniętej pętli.

Nawiasem mówiąc, dysze fontanny, filtry, wąskich i długich węży lepiej jest kupić zestaw z pompą. Takie zestawy są początkowo zaprojektowany jako kompletny system, który bierze pod uwagę wydajność pompy i opór przepływu wszystkich elementów. I ozdobić swoje dzieło po prostu poprzez umieszczenie wszystkich rodzajów roślin i rozłożył swoje gotowe lub wykonane figurki. Jak zrobić fontannę w kraju własnymi rękami? Uzbrój się z entuzjazmem, pokazać wyobraźni, trochę wysiłku – i wszystko będzie na pewno się uda!