148 Shares 9420 views

Wash maluje, metalowych: opis i recenzje

Jeśli zdecydujesz się uaktualnić starą powłokę farby, następnie do naprawy trzeba usuwania. Metoda ta jest obecnie jednym z najbardziej skuteczne, gdy jest to konieczne, aby usunąć starą warstwę dekoracyjną. Remover nie zdjąć osłonę, ale tylko zmiękcza ją, a następnie konieczne będzie tylko traktować powierzchnię szpatułką. Wycieranie udział nie spowoduje żadnego uszkodzenia podstawy, to będzie działać tylko na farbie. Dlatego nie można się obawiać, że iloczyn powierzchni metalu lub zostanie uszkodzony. Jednak kapitan powinien używać środków ochrony osobistej.

Opis różnych typów myjni

Mycie farby metalu może należeć do jednej z wielu gatunków. Dostępne leki znajdują się w celu usunięcia oleju i farby na bazie wody, istnieje również uniwersalne kompozycje i mieszaniny, do usuwania powłok proszkowych. Jeśli praca musi być przeprowadzona jak najszybciej, należy kupić ekspresowe pranie. Po jego warstwa farby jest zmiękczone i zaczyna łuszczy się jej klej wydajność jest ograniczona.

Wycieranie skład wpływa aż wyparuje z tego powodu, w jednym podejściu gruba warstwa farby będzie bardzo trudne do usunięcia. W tym przypadku, lek jest stosowany w kilku warstwach, aż farba zacznie się odklejać.

Dodatkowe składniki

Odparowywania spowolniony zawartych substancji, które działają jako inhibitory procesu parowania, w tym przypadku jest to parafina i wosk. Te składniki mieszaniny zmniejsza zużycie, ale prowadzi do innego problemu, który wyraża się do pogorszenia właściwości przyczepności samego metalu. Materiał nie przylegają do nowych powłok lakierniczych, a tym samym odpowiedni jest to niezbędne do płukania oraz powierzchnię. Czasami do usuwania farby, metal nie może być usunięty przez konwencjonalną wody, konieczne jest, aby używać nie tylko czystsze, ale także chemię typu aceton. Ostatnio zaczął być realizowany do usuwania, którego skład nie zawiera parafiny, jest zastąpiona przez nową generację inhibitorów odparowanie. Mieszaniny wytwarza się w postaci pasty podobnej do żelu. W przypadku zakupu tej mieszaniny można wykorzystać, która wyraża się w możliwości zastosowania struktury nawet na pionowej powierzchni.

Recenzje konsumpcji

Zdaniem nabywców, do usuwania farby na metalu zwykle nie mają zbyt wysoki koszt, ale jeśli trzeba obsłużyć dość imponującą powierzchnię, natężenie przepływu może być znaczna, więc wielu konsumentów starają się obliczyć zużycia substancji. Członkowie pamiętać, że ta opcja będzie pod wpływem wielu czynników tutaj obejmują różnorodne kolory, liczby warstw, jak również zewnętrzną temperaturę powietrza. Rozwiązywania kwestii jakie są koszty mycia, należy pamiętać, że aby usunąć powłokę olejową będzie potrzebował coraz więcej pieniędzy. Zdaniem nabywców w obliczeniach przepływu mycia należy wziąć pod uwagę, że grubość warstwy wycierania powinna odpowiadać grubości warstwy wykończeniowe. Ale jeśli farba została zastosowana w 3 lub więcej warstw, a prace mają być przeprowadzone w ciepło na zewnątrz, natężenie przepływu może wzrosnąć.

Opis natryskowymi ABRO PR-600

Powłoki mycia metalu ABRO wystawione na sprzedaż w postaci aerozolu, przez który może być usunięty z powierzchni na żywicy epoksydowej farby, lakieru i lakier. Mieszanina jest stosowany nie tylko w domu, ale również w naprawie samochodu. Nie zasady, tak więc kompozycja jest bezpieczna spośród składników nie jest łatwo wypłukiwane wodą. Różni się szybkość natryskiwania, działa sprawnie i jest zdolna do usuwania emalii, poliuretanów akryl, nitrocelulozy prawie wszystkie odmiany materiału tutaj mogą obejmować nie tylko metal, ale także beton i drewno. Jako wyjątek na korzyść plastiku.

Narzędzie do mycia farby metalu do zastosowania dla konkretnego technologii, obejmuje utrzymywanie pojemnika w czasie rozpylania w pozycji pionowej, powierzchnia powinna być usunięta po 25 cm. W celu usunięcia całej warstwy farby drukarskiej w jednym przejściu należy zastosować mycie obficie że została wchłonięta i zmiękczonej warstwy.

porady ekspertów

W zależności od tego, jak wiele podejść dokonano aplikacją farby, po praniach aplikacji należy odczekać około 20 minut, tuż po farbę zeskrobuje skrobak drutu lub szpachelki. Czasami maszyny są wykorzystywane do oczyszczania wody lub powietrza.

Recenzje usuwania „Prestige”

Alternatywnie, można uznać rozwiązania do usuwania farby na metal „Prestige”, jest reprezentowany przez żel i przeznaczony jest do szybkiego usuwania starych farb. Zastosowanie kompozycji może nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz pomieszczeń. Jak podkreślono przez użytkowników, jak oni to część z tego powodu, że jest to o niskiej toksyczności, posiada wygodną strukturę żelową, a nie działać na powierzchniach pionowych.

Jest to bardzo wygodne, że spedytor jest dostępny w postaci gotowej do użycia. Przed użyciem kompozycji powinny być mieszane, a następnie nakładać pędzlem, za pomocą pędzla lub wałka. Można użyć szpachelki lub wlać bez wtapiania. Po vspuchilis farb i poluzować, można go usunąć za pomocą pędzla lub szpachli. Zabieg polecany do wykonywania małych porcjach. Konsumenci powinni stosować mieszanki na powierzchni 0,5 m 2. Jeśli to konieczne, przetwarzanie może być ponownie wykonana, kompozycja powinna być utrzymywana na powierzchni znacznie dłużej. Ten środek chemiczny do usuwania farby metal ma wystarczająco małe zużycie. Zdaniem nabywców, za metr kwadratowy będzie potrzebować tylko 120 g Ten parametr może być zmieniany, co wpłynie na stan i rodzaj powłoki zdzieralnego. W celu zwiększenia wydajności prania przy powłoki powinna być nakładana na łopatki zarysowania lub noża.

Opis ciała 700 myjnie

Jeśli potrzebujesz do usuwania farby na metal, można zwrócić uwagę na ciele 700, który jest dostępny w pojemnikach aerozolowych. Usuń z tej kompozycji nie można tylko farb i lakierów, ale także materiały lateksowe. Mieszaniny oparte na rozpuszczalnikach organicznych, a także parafiny. Remover nie atakuje powierzchnię. Z pomocą spreju mogą być czyszczone powierzchnie i pracy sprzętu i narzędzi. W trakcie pracy, można zastosować mieszankę do ocynkowanej, nierdzewnej lub stali, chromu i aluminium.

Często dane wykorzystywane są do stosowania mieszaniny w trudno dostępnych miejscach, można to przypisać, na przykład, do pracy na dysku urządzenia koloryt. Po natryskiwania pozostają na powierzchni w ciągu około pół godziny, a następnie z niego farby usuwa się z tkaniną. Ten usuwania starej farby z metalu nie powinna być pozostawiona na produkcie i terenów więcej niż zalecany czas. podczas pracy z czynnikiem powinny być wyłączone z bezpośredniego światła słonecznego do powierzchni. może być zainteresowany w pewnych usuwania cechy, na przykład gęstość, to jest 1,3 kg / l. Należy pamiętać, że w skład zagrożenia pożarowego jego pożaru mogą wystąpić w temperaturze powyżej + 35 ° C Przechowywanie pojemnika aerozolowego może być w temperaturze w zakresie od +5 do + 35 ° C, a zawartość wody nie powinna być wyższa niż 80%.

Opis usuwania dla „Antikras-P” farbą proszkową

Jeśli trzeba usuwania farby proszkowej z metalu, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na „Antikras-P”, z pomocą tego narzędzia będzie w stanie usunąć wszystkie rodzaje powłok proszkowych. Jest wygodne, aby mieszanina nie spływa z pionowych powierzchni, a także eliminuje występowanie korozji i rozwoju. Dodatkowe składniki zawierają inhibitory korozji, środki kompleksujące oraz środki zagęszczające. Myje się w celu usunięcia starych warstw farby z metali nieżelaznych i kolorowych. Powłoka może być wykonana na bazie żywicy epoksydowej, poliakrylan, poliester, i żywic poliuretanowych. Ten usuwania do usuwania farby z metalu reprezentowany tiksotropowy lepkości masy ciastowatej. W zależności od rodzaju farby do usunięcia, przemywanie można rozcieńczyć z wodą, dodając go w ilości od 10 do 20%, to pozwala zapisać.

wniosek

Przed nałożeniem jakiegokolwiek przemywania powierzchni powłoki starej farby jest zalecany do czyszczenia z brudem i kurzem, to zwiększyć efektywność wykorzystania kompozycji. Opinie mówią, że aplikacja może być przeprowadzona za pomocą pędzla i wałka, konkretny wybór będzie zależał od typu narzędzia powierzchni. Jeśli obszar jest dość mała i ma wiele drobnych szczegółów, jest to bardziej wygodne w użyciu pędzla, jeśli obszar duża i gładka, to najlepiej zaopatrzyć się w wałek do malowania. Przy użyciu materiału do wycierania, w postaci ciekłego preparatu najlepiej za pomocą pistoletu natryskowego.