367 Shares 6627 views

Jak ugotować zupę jarzynową multivarka: recepty

Nie jest tajemnicą, że warzywa są dobre, szczególnie w gulaszu. Multivarka doskonale zachowuje wszystkie dobroczynne właściwości owoców. Cook, udusić lub pieczeń bardzo się w nim komfortowo. Jak gotować w multivarka warzywnego gulaszu? Stosując następującą recepturę, można dokonać prostych, użytecznych, obfite i zdrowe dania.

Jak gotować w multivarka warzywnego gulaszu: przepis na młodych owoców

Składniki: kapusta, cukinia, marchew, cebula, pomidory, czosnek, ziemniaki, oliwa z oliwek, sól, pieprz. Warzywa – wszystko 1 sztuki, z wyjątkiem ziemniaków .. Potrwać 4-5 sztuk.

Przygotowanie gulaszu warzywnego: Etapy

1. nacięcie (pokrojone) marchew i cebula smażyć w misce z oleju z oliwek 5 minut z „pieczenia”. Dodaj sól i przyprawy.

2. Ziemniaki pokroić w kostkę. Cebula i marchew przenieść do innej miski. W misce wlać ziemniaki i wlać olej. Dodaj sól i pieprz. Smażyć przez 10 minut w tym samym trybie. Cukinia skórki, uczynić go sześcienny. Ziemniaki wlać zazharku marchwi cebuli. Dodaj cukinię, rozdrobnione kapustę w paski i pokrojone w kostkę pomidory. Umieścić rozdrobnionych czosnek, posypać solą, pieprzem, wymieszać wszystko. Wlać 100 ml wody i ugasić w ciągu godziny. Widzisz, nic skomplikowanego w jak gotować gulasz warzywny nie multivarka.

gulasz warzywny z kurczakiem

Składniki (roślinne): 1 cukinia, 1 cebula, 1 marchew, papryka 1, 3 ziemniaki, czosnek 2 (ząbki).

Inne składniki: Uda z kurczaka – 2 sztuki, zioła (bazylia, koperek), sól, przyprawy, olej słonecznikowy ..

Jak gotować gulasz warzywny w multivarka: opis

Cebula, papryka i marchew pokroić w kostkę o różnej wielkości. Umieścić w misce multivarochnuyu traktowane olej. Następnie położyć warstwę ziemniaków na nim – kurczę, top resztę warzyw, w tym pomidorów. Są dobrze zachowują wygląd, jeśli je wreszcie na szczycie. W procesie układania składników, nie zapomnij o sól i pieprz. Ustawić czas do 75 minut z „hartowania”.

gulasz warzywny z kwaśną śmietaną

Co jest potrzebne: pomidory, cebula, marchew, ziemniaki, kapusta, śmietana, masło, sól, przyprawy. Podjąć wszelkie warzywa jedną po drugiej, z wyjątkiem bulw – mają 4 kawałki. Weź kapusta 1/4 głowy kapusty.

Jak gotować to gulasz

Kapusta pocięto na paski, marchew, ścierania pozostałych warzywach – średni kości. W multivarochnuyu miski wlać oleju smażyć marchew i cebulę z „wypiekania” 10 minut. Następnie wlać inne warzywa, sól, pieprz, dodać liść laurowy. Śmietana mieszać w ciepłej wodzie, wlać do gulaszu, wymieszać. Zapytaj tryb „Pieczenie”, przygotowanie gulaszu 50 minut.

Gulasz warzywny w multivarka „Redmond” z bakłażanem

Potrzebne składniki: bakłażan, papryka, squash, cebula, ziemniaki, sól, pieprz, masło i czosnek. Warzywa wziąć wszystko w przybliżeniu równe liczby.

Po pierwsze, cięcia kostki średniej wielkości papryki i cebuli. Wlać olej w multivarochnuyu misce spaść do warzyw i smażyć w „Frying” 10 minut. Bakłażany (wstępnie nasączone) ziemniaki i pocięto na paski, umieszczone w multivarku, sól, przyprawy płynięcia. Wlać wodę (1 multistakan), ale tak, że nie obejmują warzywa. Zapytaj Mode „Regulowanie” przez 40 minut. Otwórz pokrywę, wsypać posiekany czosnek, ponownie blisko warzyw nasączonych aromatem czosnku. Podawać gulasz CAN zieleniny (koperek, pietruszka, bazylia) jako danie główne lub dodatek.