837 Shares 7332 views

Jak urządzić sypialnię na poddaszu

strych styl pojawił się w naszym słownictwie dość niedawno. W połowie XX wieku w Ameryce, wielu ludzi zostało pozbawionych schronienia, schronienie i sklep stal i pomieszczenia fabryczne, na strychach budynków mieszkalnych, magazynach i opuszczonym magazynie. Stopniowo te „apartamenty” są bardziej komfortowe, a aura, która powstała ze względu na gołe ściany, wiszące rur i innych, wcześniej niedopuszczalnych przedmiotów własności, uzyskała status określonego stylu projektowania.


W dzisiejszych czasach nie ma nic łatwiejszego niż wydać mieszkania w podobnym duchu. Taki obraz będzie odpowiedni projekt zajrzeć do pokoju nastolatka, pokój dzienny, a nawet w kuchni. Ale tu jest sypialnia na poddaszu stylu, wiele osób wątpi: Czy będzie wygodnie żyć w takim „surowym” pokoju? W rzeczywistości, jeśli inteligentnie podejść do projektowania wnętrza pomieszczeń, każdy sposób będzie dać komfort. Korzystanie z różnych elementów dekoracyjnych, tkanin i, oczywiście, sztuczki projektowych, można osiągnąć pożądany rezultat.

Więc najpierw zdefiniować ściany. Pokojowe w gołębniku nie tolerują jasne i przyciągającą wzrok kolory, jak kolory przejawiać w pełni bardzo dużych detali (cegły, rury i tym podobne). mur (może to być dekoracyjne lub jest obecne), zazwyczaj jedną lub dwie powierzchnie są wykonane, a wszystkie pozostałe ściany otynkowane i pomalowany monochromatycznego farby. Wybierz odcień w zależności od koloru cegły: jeśli jest czerwony, może wyruszył śnieżnobiałą powłokę, albo wolą jasnoszarą farbą. Jeśli ściany są wykonane z szarego, białe cegły, pożądane jest, aby pokrycia pozostałych powierzchni odcieni ciepłych. Może on być rozcieńczany wapnem ochry, terakoty lub blado-różowego koloru.

Sypialnia w stylu loftu, jak każdy inny, musi mieć w swoim sercu łóżku. Zazwyczaj wybiera się meble w stylu minimalistycznym, aby stworzyć pożądany efekt. Może to być drewniane łóżko bez boku, który jest całkowicie ukryta pod pościel. Jeśli chcesz, aby ten element mebli jaśniejsze, wybrać model z chromem górnym byltsey.

Tworzenie sypialni projektowanie w stylu loft, nie zapomnij o tym, że wszystkie szczegóły wnętrza i meble muszą być zgodne. Dlatego też, jeśli swoim łóżku metalowa rama, ten sam materiał do wykorzystania w szafy, komoda, stolik. Wyjątkiem mogą być tapicerowane meble i szafy. Jeśli chodzi o ten ostatni należy zauważyć, że nie ma przyciągnąć całą uwagę. Szafa w takim pomieszczeniu mogą mieć lustrzaną fasad, lub po prostu być gładka (mat). Jeśli na drzwiach będzie to zrobione rysunek, będzie rozpraszać uwagę i ogólnie stylistyczna idea załamie.

Sypialnia w stylu loft jest uzupełniony przez dywany. Podłogi dywan we wnętrzu wykładziny nie jest konieczne, ponieważ taki szczegół wnętrza był nie do zaakceptowania raz opuszczonych budynków. można umieścić obok łóżka „na służbie” dywaniki lub na wolnej części podłogi, aby umieścić mały dywan, DIM, low-key, ale wysokiej jakości.

Nowoczesne lampy wiszące, lampy, przewody i osobno płonące lampy – to elementy powinny mieć sypialnię na poddaszu. Zdjęcia wnętrz możliwych opcji przedstawionych w artykule. Będziesz mógł wybrać dla siebie coś, co będzie wymyślić własną wersję przestrzeni projektowej.