623 Shares 8077 views

„Hefajstos” – piekarnik z dużym potencjałem

„Gefest” – piekarnik, który posiada doskonałe właściwości. Pozwala mu to być godnym asystent w kuchni każdej gospodyni.


Etapy rozwoju

„Hefajstos” Wielu ludzi są już zaznajomieni z marką. Piekarnik od tego producenta – wysoki poziom techniki. Posiada szeroki zakres funkcji i jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem przed nią.

Produkowane taki sprzęt na rosyjsko-białoruski joint venture z JSC „Brestgazoapparat”. Jego historia sięga 1951 roku. Wtedy to była zwykła fabryka mechaniczno-naprawa, położony w jednej z regionalnych ośrodków Białorusi. Stale doskonalimy technologię i rozwój zdolności produkcyjnych, do połowy lat siedemdziesiątych stał się największym producentem gazu w kuchenkach Związku Radzieckiego. Po wprowadzeniu w 1994 roku i inwestycji RAO „Gazprom” znaczące inwestycje spółka osiągnęła nowy poziom. Jej produkty zaczęły być produkowane pod marką „Hefajstosa”. Piekarnik – to tylko część tego, co zaangażował się w nowej obiecującej firmy. Szeroka gama wyposażenia kuchni jest stale uzupełniana o nowe modele. Firma stała się dość dobrze znane, i mówić o tym w wielu krajach za granicą. W dzisiejszych czasach wielu domach można znaleźć produkty „Hefajstos”: piekarnik, płyta nieruchoma, czystsze powietrze lub różne urządzenia do zabudowy. Wszystkie te produkty są doskonałej jakości i doskonałej wydajności. Nic dziwnego, że dwa lata temu były uważane za najlepsze w swojej dziedzinie na terytorium Białorusi i Rosji.

Rodzaje i charakterystyka urządzeń

Piekarnik „Hefajstos” jest szeroko reprezentowane na liście asortymentowej firmy. W podstawowych cech konstrukcyjnych może być integralną częścią płyty nieruchomej. Urządzenia takie nazywane są zależne. Są szafki znajduje się pod powierzchnią do gotowania i stanowi z nim jedną całość.

Ponadto istnieje samodzielne urządzenie, które są odłączane i maszyn. Nazywane są niezależne. W zależności od rodzaju stosowanego płynu chłodzącego, to urządzenie może być:

  • elektryczny;
  • gazu;
  • połączone.

Ponadto, niemal każdy piekarnik „Hefajstos” to zestaw zaawansowanych funkcji. Wśród nich są:

  • konwekcyjny, który jest produktem w komorze ogrzewania gorącym powietrzem ze wszystkich stron;
  • działanie mikrofal, która jest używana do podgrzewania żywności;
  • grill;
  • upał;
  • Czas spędzony w regulacji wytwarzania produktów;
  • rozmrażanie.

Bogaty wachlarz usług dodatkowych towarzyszy spektakularny design i naprawdę dobrej jakości.

Wybierz funkcje

Wiele gospodyń domowych nawyk wyborze kuchenki gazowej. „Hefajstos” oferuje do tego ogromny wybór różnych modeli.

Dla bezpieczeństwa podczas pracy w każdym z nich jest, po pierwsze, system kontroli przepływu gazu. To eliminuje możliwość przypadkowych przecieków. Po drugie, istnieje avtopodzhiga mechanizm. Nie ma potrzeby używać zapałek lub zapalniczki żadnych struktur. Wszystko odbywa się przez przekręcenie przełącznika. Także wewnątrz szafy jest zainstalowany system, który pozwala na korzystanie z różnych reżimów temperaturowych. Lekkie, znajdujący się wewnątrz, co pozwala lepiej widzieć wszystko, co dzieje się za szybą, i stale monitorować ten proces. Dodatkowe urządzenia takie jak grill i rożna pozwalają gotować bez wychodzenia z domu, najbardziej niezwykłe potrawy. Podczas tych prac, co do zasady, nie może uniknąć wielu zanieczyszczeń. Ale nie powinno to martwić gospodarze, jak również kuchenki gazowej „Hephaestus” wewnątrz samooczyszczania powierzchni, co znacznie ułatwia proces czyszczenia. Czasomierz zapewnia, że wszystko jest zrobione na czas.

Wyposażenie w nowoczesnym stylu

Szczególna uwaga powinna być wbudowana w piecu „Hefajstos”. Może to być gaz lub elektryczność. Widok na chłodziwo nie wpływa na jakość gotowania.

Takie urządzenia mają wiele pozytywnych cech, które nie mogą być ignorowane przy wyborze produktu. Po pierwsze, producent oferuje modele o różnych rozmiarach. W takim przypadku szerokość może wynosić od 45 do 76 centymetrów. Pozwala to na optymalne wykorzystanie przestrzeni pracowni. Po drugie, w razie potrzeby, można odebrać urządzenie z każdym rodzajem przełączników: przycisku, dotyk, toczenia lub podtynkowego. Po trzecie, trzeba zwrócić uwagę na ciekawy design okna piekarnika. Używa szkła dwuwarstwową, który całkowicie izoluje aparatu z otoczenia. Zewnętrzna warstwa jest lekko ciepłe w dotyku i nie przegrzać powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo, firma oferuje swoim klientom szereg różnych kolorach, które można łączyć z różnymi odcieniami zestawów kuchennych.