574 Shares 7869 views

Co pić „Bacardi”: historia napoju, jego odmiany, a także przepisy kulinarne koktajl na podstawie słynnej powieści

Nie jest tajemnicą, że część z praktycznie wszystkich znanych koktajli alkoholowych należą duchy – wódka, whisky, brandy lub rumu. Dają skórkę do koktajlu, pysznej smak. Szczególnie popularny rum oparte koktajle. Nie każdy wie, co do picia „Bacardi” i pyszna mieszanka może być przygotowana w oparciu o silne alkoholu. Jak to lepiej zrobić, dowiesz się z tego artykułu.


Trochę historii

Uważa się, że kolebką rumu są wysp karaibskich, takich jak Jamajka, Kuba i inni. Każda z nich tworzy własną wersję alkoholu i może różnić się od ich odpowiedników na zapach i smak. Nieznacznie, oczywiście, ale jednak.

Rum jest jasny i ciemny. To wpływa na jakość czasu ekspozycji, ponieważ w tym czasie napój staje się kolor, który znika po destylacji. Więc, co lepiej pić „Bacardi”? Opcje dotyczące stosowania tego szlachetnego napoju alkoholowego zależą od ich wieku. Rum, który ma długi czas otwarcia migawki do picia w czystej postaci, bez mieszania bardziej niż cokolwiek innego. Pozwoli to oszacować doskonałą jakość napoju, cieszyć się jego zapach lekki i przyjemny smak. Rum mała ekspozycja często miesza się z różnego rodzaju soków. Szczególnie dobrze jest to połączone z cytryną. Struktura wielu koktajli na podstawie rumu i dodać mleko kokosowe i blue likiery.

Jak pić „Bacardi” różnych odmian

Ten rum ma kilka odmian, które różnią się od siebie nawzajem, siła smaku, procesu wytwarzania. Tak więc odpowiedź na pytanie co do picia „Bacardi”, to zależy od odmiany napoju. Na przykład, ciemny rum elita ma łagodny bogaty smak. Jest to związane z wieczorem i w nocy, więc jest idealny dla aktywnych, odważnych młodych mężczyzn. Jak pić „Bacardi Black”? Jest najlepiej spożywany z sokiem owocowym lub cola, ale często jest to część koktajlu, to jest w nich smak objawia się najpełniej.

Innym Vid Roma, który jest bardzo popularny – „Bacardi Biały”. To ma swoją nazwę od procesu produkcyjnego, ponieważ jest ona przechowywana w beczkach z białego dębu, a sam napój ma właśnie taki kolor. Na pytanie, co piją, „Bacardi White”, każdy sędzia jest odpowiedzialny sam alkohol elitarna ponieważ każdy ma inne gusta. Ten Vid Roma najczęściej używana w koktajlach, wraz z sokiem lub białego wina.

Pyszne koktajle na bazie rumu Bacardi „”

Oglądane napój alkoholowy jest częścią wielu popularnych koktajli. W tym artykule, oferujemy jedne z najbardziej udanych wariantów. Wtedy będziesz wiedzieć dokładnie, co piją, „Bacardi”.

Najbardziej znany koktajl, który zawiera rumu „Bacardi” – to, oczywiście, „Mojito”. Ten odświeżający i orzeźwiający napój jest popularna od ponad 30 lat. Za pomocą prostego i jasnego przepisu, można gotować samemu, wystarczy kupić wszystkie składniki. Klasyczny przepis jest opisywany białego rumu, ale można ją przygotować i ciemne. Ale zastąpić innym napoju rumu nie można, w przeciwnym razie nie będzie „Mojito”. Tak, trzeba będzie:

 • 40 ml Roma "Bakardi";
 • 150 ml gazowanej wody;
 • 30 ml soku wapno;
 • kilka gałązek świeżej mięty;
 • 2 łyżeczki cukru.

Aby uzyskać smaczny koktajl, trzeba szlifować mięty z cukrem, pozwalając liści trawy są olejki aromatyczne. Otrzymaną masę dodać sok z limonki, rum i ostrożnie wlać ostatniego dodania wody gazowanej. Zabawiać gości koktajl „Mojito” lepiej w pięknym wysokiej szklance i udekorować jego liści mięty, plasterek wapna i otaczającą rury.

Co pić „Bacardi”? Przygotować pyszne i prawdziwie letni koktajl z rumu i bananów

Inny słynny koktajl na podstawie rumu – „banana daiquiri”. Przygotowuje się go po prostu. Do tego napoju trzeba wymieszać w shakerze:

 • 30 ml Roma "Bakardi";
 • 30 ml soku z cytryny i wapno;
 • 20 ml banan likieru;
 • 10 ml syropu cukrowego.

Gdy wszystkie składniki są mieszane i energicznie potrząsnął, nalać drinka w miłym szkła i udekorować plasterkiem banana.

Lato koktajl „Pina Colada” z „Bacardi”

Innym koktajl, który jest związany z gorących krajów, palmy i morze – „Pina Colada”. Jego struktura obejmuje również rumu „Bacardi”, więc nie można pozostawić bez nadzoru. Tak więc, aby przygotować niezwykle smaczny napój, będzie potrzebne następujące składniki:

 • 50 ml białego rum;
 • 75 ml ługu kokosowego;
 • 75 ml soku ananasowego;
 • 50 g kostki lodu, który musi być wstępnie mielenia.

Likier kokosowy można zastąpić mlekiem kokosowym, smak tego przetasowania nie ulegnie zmianie. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju składnika znajdziesz w sklepach. W mikserze wymieszać rumu i lodu, dodać likier kokosowy w określonej wysokości, a ostatni wlać sok ananasowy. Bić wszystko, aż będzie gładkie. Kieliszek jest wstępnie chłodzona przez umieszczenie na dnie kostek lodu. Następnie dekoracji krawędzie elementu ananasa i przynajmniej wlać uzyskany koktajl.

W tym artykule nauczyłeś, co piją, „Bacardi”, a także spotkał się z najczęstszych przepisów na koktajle na bazie tego mocnego napoju.