139 Shares 2090 views

Uniwersytety Kaliningrad. Wojskowe Licea w Kaliningradzie. instytuty Kaliningrad

W Kaliningradzie, można zdobyć wykształcenie w praktycznie każdym obszarze. Można wybierać nie tylko pomiędzy obszarami, ale również pomiędzy instytucją publicznego i prywatnego. Co uniwersytety powinny zwracać uwagę i co należy wiedzieć o nich?

Baltic Instytut Ekonomii i Finansów

edukacja ekonomiczna jest zawsze jednym z najbardziej poszukiwanych, więc wystawianie uniwersytety Kaliningrad, nie wspominając Bief. Powstało prawie dwadzieścia lat temu, w 1995 roku i stał się pierwszym w prywatnej instytucji, w której można angażować się w działalność naukową. Instytut posiada akredytację państwową i licencji, więc nauka jest całkowicie legalne. Studentów oferowane są następujące obszary: finansów, rachunkowości i zarządzania, dokształcania. Dziesięć działów pracujących w instytucie, gdzie są zatrudnieni około stu osób. W Bief można dostać nie tylko wyższe wykształcenie, ale także przekwalifikowanie w celu poprawy ich umiejętności i ukończyć studia doktoranckie. Z biegiem lat agencja wydała prawie dwa tysiące młodych specjalistów, zdolnych do pracy w dziedzinie finansów, bankowości, audytu i księgowości, informatyki i zarządzania. Ponadto instytut posiada unikalny banku treningowy, takimi które nie mają innych uczelni Kaliningradzie. Ma dostęp do walutowych i giełdach, co pozwala studentom sprawdzić swoją wiedzę w tak blisko do rzeczywistych warunków.

Federal University of Immanuel Kant

Jeśli lista wszystkich najlepszych szkół w Kaliningradzie, lista będzie koniecznie zawierać BFU Kanta. Celem tej instytucji jest przygotowanie konkurencyjne specjalistów, którzy są gotowi do pracy nad rozwojem społecznym i gospodarczym z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Ze względu na istnienie obszaru przewidzianego przez wysoko wykwalifikowanego personelu Uniwersytetu w Kaliningradzie. miejsc Historia rozpoczyna się w 1947 roku. Potem był nazywany Państwowego Instytutu Pedagogicznego. Lata reform i rozwoju doprowadziły do instytucji nowoczesnej nazwie. Innowacja w połączeniu z tradycją przypomina poprzednika BFU – Uniwersytetu Albertina w Królewcu. figura na dużą skalę w nim był Immanuel Kant, czas jest obywatelem rosyjskim. Dlatego współczesny uniwersytet wybrał go jako model.

Kaliningrad Instytut Zarządzania

Kaliningrad prywatnych uczelni zapewnienie wysokiej jakości kształcenia. Management Institute jest bezpośrednim dowodem. Pomimo faktu, że powstał dopiero w lutym 2010 roku, udało mu się ustalić sobie pomyślnie odebrany Akredytacyjnej. Początkowo powstał jako instytucja zaawansowanego szkolenia menedżerów, ale w końcu zaczął i program dla studentów z wykształceniem średnim zawodowym nauki. Instytut może uczyć się zarządzania, ekonomii, rachunkowości i audytu, prawa i zarządzania i przetwarzania informacji. Absolwenci stają się pracownikami instytucji państwowych i samorządowych, a także organów władz Obwodu Kaliningradzkiego. Aby otrzymać wykształcenie może być w trzech działach, pięć wydziałów pracują w instytucie. Między innymi, w szkole jest biblioteka, centrum informacji i techniczną oraz muzeum poświęcone rosyjskiej broni.

Naval Academy nazwany admirałowie floty związku radzieckiego NG Kuznetsova

Jest filią słynnego rosyjskiego centrum edukacyjnego i naukowego. Wojskowe uczelnie Kaliningrad związane przede wszystkim z Akademii. W tej szkole można zdobyć wykształcenie w sześciu obszarach. Przede wszystkim, stopień udostępniają licencjata w dziedzinie zarządzania systemami technicznymi, a także specjalistą w dziedzinie elektroniki i eksploatacji okrętów nawodnych i okrętów podwodnych. Średnie zawodowe wykształcenie jest podana urządzeń radiowych i automatycznych systemów sterowania. Wreszcie, nie ma tytuł licencjata w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Uzyskaj wyższą lub wtórnego placówki oświatowej w niniejszym dokumencie mogą zarówno chłopców jak i dziewcząt.

oddział Inżynierii

uczelnie publiczne kaliningradzkim są często reprezentatywne instytucje innych miastach. Odnosi się to do filii Uniwersytetu Moskiewskiego Kolei. Gdy nie ma instytucja wydziału wojskowego, a jego akademiku, ale to nie przeszkadza uczniom dokonać wyboru jest na korzyść MIIT. Na Uniwersytecie dekadzie programów edukacyjnych. Większość wydziałów pozwalają uzyskać stopień inżyniera kolejowego lub organizacji i zarządzania transportem, ale można nauczyć się i menedżer ekonomista. Idź na studia mogą być wyniki ujednoliconego egzaminu państwowego, jeżeli wnioskodawca ma już średnie lub pełne wykształcenie ogólne. Reszta musi również zdać wywiad. O dopuszczenie do specjalności technicznej wymagają wywiad z matematyki, fizyki i języka rosyjskiego. Dla ekonomistów, znajomość fizyczne są zastąpione przez nauki społeczne.

Kaliningrad oddział MFYUA

Ci uczniowie, którzy szukają uczelni Kaliningrad z budżetu miejsc, szkoła finansowa i prawo nie będzie działać. Jednak dotarcie tam może być dobra edukacja w rozsądnej cenie. Restauracja jest dobrze położony, wyposażony w doskonały materiał i bazy technicznej, charakteryzującej się wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. można uczestniczyć w piętnastu programów edukacyjnych w branży kaliningradzkim. Licencjat oferuje wydziałów ekonomii, zarządzania i prawa. Dostać się z prawnikiem, aby pomóc specjalność „Prawo i organizacja zabezpieczenia społecznego.” Na wydziale księgowości, można nauczyć się być księgowego, a „Sprawy celne” – stać się ekspertem. Aby zdobyć wykształcenie w tej instytucji mogą być oparte na wynikach jednego egzaminu państwowego, które są przyjmowane od maja do września.

Kaliningrad oddział Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Turystyki i usługi

Niektóre uniwersytety i instytucje Kaliningradzie są specjalnie zaprojektowane dla studentów z twórczego umysłu. Na przykład, RSUTS oddział. W tej szkole dawała możliwość być przeszkoleni w trzech obszarach. Na wydziale usług społeczno-kulturowej i turystyki może nauczyć się być specjalistą. Aby stać się artystą, metalowy oferuje linię rzemieślnicze i rzemiosła. Wreszcie, Wydział przygotowuje również usługi specjalistów. Zostań studentem danej instytucji mogą być oparte na wynikach Unified Państwowego egzaminu, ale, tak jak w niektórych innych uczelni Kaliningrad RSUTS sugeruje inne opcje.

oddział RSUH

Wyliczanie uniwersytetów i instytucji Kaliningradzie, warto również wspomnieć oddział Państwowego rosyjski Humanitarnej University. Ta szkoła jest jedną z najbardziej prestiżowych i znanych w kraju. Specjaliści zawody humanitarne są przygotowywane w obszarach zarządzania, państwa i gospodarki komunalnej, zarządzania rekordami i archiwistyka, stosowana informatyka, muzealnictwa i kulturoznawstwo. Uzyskać podobny edukacja w innych uczelni nie może polu. Uczelnia jest także szczególnie system staży i praktyk edukacyjnych, dzięki którym studenci zatrudnienie staje się tak wygodne, jak to możliwe. Stabilna jakość wiedzy i prestiżowy zawód – dlatego kandydaci wybierają RSUH.