549 Shares 5162 views

Trudnych nastolatków: kto jest winny.

Ci ludzie nie są uważane za czyjąś opinią, rude i rude do końca, oni słuchać muzyki i strój do zniesienia, niezależnie od norm moralnych. Mają problemy nie tylko w nauce i komunikacji, ale także narkotyki, alkohol, rozwiązłości seksualnej. Ci ludzie nigdy nie będą żałować swoich czynów, a może przynieść normalne odpowiednią osobę do załamania nerwowego. Oni – trudnej młodzieży.


Niestety, wiele rodzin nie wiem z pierwszej ręki, jak to jest. Rodzicielstwo trudnej młodzieży jest skomplikowana przez fakt, że nie chcą słuchać rodziców, nauczycieli i po prostu nie obojętnych ludzi. Kazania i żałosne próby wpływania na te dzieci zakończyła się niepowodzeniem, a nie przynoszą żadnych rezultatów. Trudnej młodzieży mają swoje własne opinie, nie wiem, poczucie wstydu, a oni są tylko z ich pragnieniami. Niestety, kontrolują ich rodziców, a nie odwrotnie, jak powinno być w cywilizowanym świecie. Ale do niedawna, te dzieci były dumę i wsparcia rodziców, byli kochający i miły, uczciwy i rzetelny. Dlaczego tak się dzieje w ich życiu i jak pracować z trudnymi nastolatki mogą przynieść przynajmniej jakieś rezultaty?

Rodzice często nie zdają sobie sprawy, że są one odpowiedzialne za zapewnienie, że ich miłe i słodkie dziecko nagle zamienił się amoralny stworzeniu. Trudnej młodzieży stają się więc w pierwszej kolejności ze względu na błędy w ich wychowaniu. Kiedy rodzice, przedstawiając wymagania dla dziecka, aby złapać jedną lub w drugą skrajność. Oznacza to, że albo niech się dużo i nie wymagają, lub odwrotnie trochę pozwolenie, ale wymagają bardzo dużo. Ponadto rodzice muszą zrozumieć, że z dzieckiem do czynienia współmierne do jego wieku. Nie należy zakładać, że jest ciągle niewielka i nie rozumieją, lub dorosłego z doświadczeniem.

Często matek i ojców w dążeniu do dobrobytu materialnego pomijany ciepło i przyjaznych stosunków, która czeka na dziecko. W tym przypadku, nie miał wyboru, jak tylko pluć na wszystko i wszystkich. To z pewnością będzie konsekwentny w edukacji. Rodzina powinna być jasne zasady pochwały i nagany. A mama i tata idealnie promowanie modelu kształcenia, a nie ciągnąć za każdym koc na własną rękę.

Trudne nastolatki chcą zwrócić na siebie uwagę rodziców, których zostali pozbawieni lub przeciwnie otrzymał ją tak bardzo, że teraz mają wszystko mało i mało. Te dzieci cały jego wygląd i zachowanie wskazuje, że mają prawo do własnego zdania i sposobu życia.

Jest to niemożliwe, aby otoczyć dzieci nadmiernej uwagi i uczynić idoli rodzinnych, ani też nie daje im cały czas, zapraszamy do rodziny uprzejmych stosunkach chłodnych. Często trudnej młodzieży odwrócić się od świata z powodu ciągłego konfliktu w domu, rodzice w tym przypadku nie może znaleźć wspólnego języka, są one ciągle niezadowolony z siebie.

Dzieci – jest lustrem błędów rodzicielskich. Przeciągnij dziecko do psychologa i mam nadzieję, że ktoś poradzić sobie z tym problemem – jest to bezsensowne. Musimy uświadomić sobie swoje błędy i dostrojony do wspólnej pracy, aby przywrócić normalne, przyjazne i pełne szacunku relacje z dziećmi. W żadnym wypadku nie można przenieść całą odpowiedzialność za złożoną zachowania dziecko ma tylko jedną. Często bardzo trudno jest zmusić się do przekonania, że syn lub córka stać nietowarzyski Hammami z powodu swoich błędów. Ale jak tylko uda Ci się to zrobić, profesjonalny psycholog będzie w stanie uratować nie tylko nastolatek, ale także całe rodziny. Pamiętaj, aby skonsultować się ze specjalistą, nie należy się spodziewać, że Twoje napomnienia i kazania będzie w stanie coś zmienić. Zmieni się zasadniczo potrzebny jest model stosunków w rodzinie, a następnie komunikacja między rodzicami i dziećmi może być szczery, szczery i uczciwy.