118 Shares 1174 views

obóz lingwistyczny „Hilton” – raj dla dzieci

Obóz Międzynarodowy Dziecięcy „Hilton” – całkowite zanurzenie się w świat tajemniczy i mglistej Anglii. Tu dziecko delikatnie i szybko uczyć się języka tego pięknego kraju, opowiedzą o swoich zwyczajów i tradycji, a także pomóc, aby wielu nowych przyjaciół.


informacje ogólne

Pomysł utworzenia obozu, szkolenie, które zamieni wciągająca gra, należący do grupy nauczycieli języka angielskiego. Na jego wcielenia zajęło 2 lata, a w 1992 roku, „Hilton” został po raz pierwszy wprowadzony w Perm. Pomysł domniemanych harmonijne połączenie edukacji, rozrywki i wszechstronnego rozwoju osobowości dziecka.

„Hilton” – obóz (Perm), który jest jedyny w swoim rodzaju. Jej drzwi są otwarte każdego roku dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym – od 6 do 17 lat (w Turcji – do 18 włącznie). Organizacja nie posiada swoją lokalizację, zmiany wyjścia, w tej chwili są przechowywane w wielu miastach Rosji i innych krajach WNP, Turcji, Bułgarii, a nawet USA. Aby to zrobić, wybierz najlepszy dla dzieci i ośrodków. Na przykład, dzieci mieszkające przeprowadzone w tegorocznym „Demidkovo” – luksusowy ośrodek zdrowia Perm, położony w lesie na brzegu rzeki.

Przesunięcia odbywają się w różnych porach roku, bardziej szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizacji.

Program obozu

Poziom angielskiego ma absolutnie żadnego znaczenia. Dzieci obóz „Hilton” jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności konwersacji, nawet przy całkowitej nieznajomości języka.

Każda jednostka jest utworzona z 8-14 osób. Rozszczepienie zachodzi według wieku i poziomu zaawansowania, że dziecko było najbardziej wygodne w grupie. Nauka odbywa się przez cały dzień, a większość informacji jest dostarczana w języku angielskim. Proces uczenia się nie jest szczególnie silne ładunki dziecko, tj. A. odbywa się w zabawny sposób, gdy taniec, spacery, szkolenie w różnych działaniach i oglądać filmy.

„Hilton” (angielski Obóz) ma zróżnicowany program. Obejmuje on naukę języka sposobami autora, różnych gier mobilnych, warsztaty twórcze, warsztaty taneczne, osobiste szkolenia i pokazu kostiumów z bezpośrednim udziałem dzieci.

Każda zmiana jest przeznaczony dla 7-15 dni, w zależności od pory roku i liczby studentów.

wychowawcy

Każda jednostka jest przypisany do nauczyciela prowadzącego z dziećmi dużo czasu. Ze względu na fakt, że obóz „Hilton” ma ogromną liczbę personelu, żadne dziecko nie będzie pozostawiony bez uwagi lub klas.

Na temat roli nauczycieli zaprosić tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem i imponującą „osiągnięciami”. Prowadzą zajęcia w sposób umożliwiający ich uczniowie zanurzyć się w środowisku anglojęzycznym z użytku codziennego języka, nawet do komunikowania się z przyjaciółmi.

Ponadto, lekarz obozowy jest na służbie przez całą dobę, a bezpieczeństwo i porządek w nim reguluje personel organizacyjną i administracyjną.

funkcje

Oprócz obszernego programu i doskonałych nauczycieli, „Hilton” obóz zatrudnia doświadczonych animatorów gotowych do zabawiania dzieci na imprezach, a także tzw grupy wsparcia.

Obejmuje ona samych uczniów. Są wybrany najbardziej utalentowanych i „masterovityh”, umiejętność Emote i wymyślić własny show. Do drugiej grupy wsparcia staje naśladowane i dodatkową zachętę do pracy, ponieważ może wejść każdy dobrze, jeśli starają się zrealizować.

Z tym ostatnim te same problemy nie wynikają, tj. A. Aby pomóc dziecku przychodzi bogaty program obozu. Tutaj każdy jest w stanie wyrazić siebie, do udziału w maratonie tanecznym w pokazie talentów, lub w jednej z sesji treningowych. Również nauczyciele patrzą na niego, bez względu na to jak pewni dziecko zachowuje się w klasie i spektakli.

Obóz „Hilton” jest wyjątkowy w tym, że przy każdej zmianie i zmiana programu odpoczynku i treningu. Jest bardzo popularny wśród dzieci. Będąc tu raz, są rozdarte w kółko, nie dając rodzicom zejście.

opinie

Rodzice są bardzo pozytywne o obozie. Według nich, nigdzie indziej można więc dbać o swoje dzieci do dobrego wykorzystania, ponieważ doświadczenie pokazuje, że chłopaki naprawdę docenić wiedzę zdobytą w „Hilton”, i chętnie z nich korzystać na zewnątrz.