159 Shares 7305 views

Których analog „Amiksina” tanie i skuteczne?

Immunomodulatory, ma działanie przeciwwirusowe, zyskują na popularności w ostatnich latach. Warto zauważyć, że kilka lat temu, środki te nie są wykorzystywane tak szeroko. W dzisiejszych czasach prawie każdy człowiek ma kupić medycyna zimno opisane. Jednym z nich jest „Amiksin”. Cena, analogi leku zostaną przedstawione do ciebie w tym artykule. Dowiesz się o podstawowych preparatów, które mogą zastąpić środki opisane.


oryginalne środki

Zanim nauczysz się w jaki sposób można zakupić analogu „Amiksina” tanie, to warto powiedzieć trochę o lekach. Lek jest dostępny w postaci tabletki, które wykazują działanie immunomodulacyjne i przeciwwirusowe. Koszt leku zależy bezpośrednio od liczby kapsułek w pudełku. odgrywa również rolę dawki składnika aktywnego. Tak więc, 10 tilorona tabletki o zawartości 60 mg wyniesie około 600 rubli. Jeśli chcesz kupić standardową porcję substancji w tabletce – 125 mg, a następnie 6 kapsułek kosztuje 650 rubli i 10 tabletek – tysiąc.

Wskazując, że struktury „Amiksin” instrukcji użytkowania? Analogi leku o takim samym składzie i oryginalne same środki są induktory interferonu. Raz w ludzkim organizmie, lek działa głównie w jelitach, zwiększenie ochronnych funkcji organizmu. W ciągu kilku dni po zastosowaniu najwyższych stężeń substancji czynnej w głównych narządach.

"Lavomax" – analogicznie do "Amiksina"

Tani lek, który zastąpi oryginalnego narzędzia, możliwe jest, aby znaleźć. Zanim jednak to, aby skonsultować się z lekarzem. Lekarz powie Ci optymalne odpowiednie środki, dostosowane do indywidualnych okoliczności. Bezwzględne substytuty leków można wymienić związki, które mają takie same składniki aktywne, to znaczy tilorona.

Analogowy "Amiksina" tanie – medycyna "Lavomax". Leku w jednej kapsułce zawiera 125 mg składnika aktywnego, jak określonego medium. Jednak koszt sześciu tabletek jest na poziomie 470 rubli, czyli prawie o jedną trzecią tańsze tabletki „Amiksin”. Można również kupić pakiet, który ma 10 kapsułek. Narzędzie to ma swoją cenę 600 rubli, co jest tańsze „Amiksina” prawie pół.

Lek o nazwie handlowej „Tilaksin”

Istnieje analog „Amiksina” tanie. Ten preparat o takim samym składzie jak w oryginalnym narzędziu. Lek jest odprowadzany w ilości od 6 do 10 na opakowanie. Warto zauważyć, że lek jest trudno znaleźć w aptekach Rosja. Jednakże, jeśli chcesz by nadal być w stanie to zrobić. Kupując ten strukturę, można bardzo dobrze uratować.

Każdorazowo koszt leku „Tilaksin” przy dawce 380 125 mg i 630 rubli 6 do 10 kapsułek. Choć oryginalnego leku w tej samej dawce o wartości 650 i 1000 rubli. Lek ten jest najtańszym absolutnym analog „Amiksina”.

"Kagocel" i "Citovir"

Te dwa są lekiem na rówieśników „Amiksina”. pobudzają one syntezę interferonu i wykazują znaczące działanie immunomodulacyjne i przeciwwirusowe. Te substytuty nazywane są względne, ponieważ substancja czynna zawarta w nich inaczej. Jednak wpływ tych leków jest identyczna.

Koszt leków „Kagocel” jest około 220 rubli za 10 kapsułek. Wydawałoby się, że to jest o wiele tańsze niż w składzie „Amiksin”. Jednak do leczenia potrzebne są dwa pakiety leku. W związku z tym, można spędzić prawie 500 rubli. „Citovir” lek ma taki sam skład jak „Kagocel”. Jednakże, lek jest wytwarzana w postaci syropu. Jest to korzystne, ponieważ lek może być stosowany u małych dzieci. Koszt leku wynosi około 350 rubli.

Jeśli przed tobą pojawia się pytanie, co wybrać – „Kagocel” lub „Amiksin” konieczne jest przeprowadzenie analizy porównawczej. W cenie kursu preparaty nie różnią, nawet biorąc pod uwagę fakt, że opakowanie „Amiksina” prawie dwa razy droższe „Kagocel”. Konsumenci twierdzą, że oryginalny lek jest bardziej wygodne do podjęcia. Aby ustalić ostatecznie, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem i słuchać jego opinii.

Popularny lek „Ingavirin”

Lek ten ma nieco inny skład od opisanego początkowo lek. Posiada również działanie przeciwwirusowe. Jednak praca odbywa się nieco inaczej niż leki „Amiksin”. Mimo to, wynik końcowy jest taki sam.

Koszt leków „Ingavirin” 7 kapsułki mieści się w zakresie od 400 do 500 rubli. Ta liczba pigułek masz tyle za cały kurs. Łatwość stosowania kompozycji jest to, że konieczne jest, aby pić raz dziennie. Jeśli zdecydujesz, co kupić – „Amiksin” lub „Ingavirin”, ostatni remedium wygrać głosowanie konsumentów. To jest bardziej powszechne i ma poniżej kosztów. Fakt ten pozwala na praktycznie każdy pacjent, który kupuje leki dla własnego zdrowia.

Kompozycje oparte na interferon

Wiesz co lek „Amiksin” cenę. Analogi, które są kilka razy tańsze – lek „Ergoferon”, „Anaferon”, „Viferon” „TSikloferon” i tak dalej. Wszystkie oparte są na syntezę i indukcję własnego interferonu. Te leki są bezpieczne i przetestowane. Są one często przepisywane nawet dla dzieci w pierwszym roku i kobiet w ciąży w różnych momentach.

Jeśli mówimy o kosztach, można zauważyć, że świece „Viferon” mają cenę 200 rubli. Łatwość aplikacji polega na tym, że nie mają one przyjmowanej, a zatem nie mają wpływu na przewód pokarmowy. Lek „Ergoferon” i „Anaferon” koszt od 200 do 300 rubli. Tabletki „TSikloferon” będzie kosztować tylko 150 rubli. Dla przebiegu leczenia, trzeba będzie od jednego do trzech paczek. Nawet w tym przypadku, lek jest uważany za tańsze.

Wybierz, czy analog „Amiksina”, co jest tańsze, albo pozostać w oryginalnym lekiem, to zależy od ciebie. Pamiętaj, nie należy zapominać o indywidualnych zaleceń lekarza, aby pomóc uniknąć powikłań i skutków ubocznych. Dobre zdrowie dla ciebie!