884 Shares 8392 views

Dlaczego faceci nie pisać pierwszy? Powinienem napisać pierwszy facet?

Prawdopodobnie każda dziewczyna jest zaznajomiony z uczuciem miłości, gdy facet jest tak przyjemny, że ciągle o tym myśleć, chcesz się spotkać, sen. W takich chwilach zapomina wszystko, jej umysł zajęty myślami o wybranym jednym sercem, ona zawsze mówi tylko o nim. To właśnie w tym okresie płci stały się wrażliwe, wrażliwy. Odwiedzam je często wątpić: „ja lubi mnie”, „dlaczego nie nazywamy”, „dlaczego facet nie pisze.” Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że pierwszym krokiem jest zwykle zrobić człowiek, więc jeśli facet jest zbyt dawna milczy, jest to niepokojące. Jak mógł zrozumieć taką sytuację, co robić, a co najważniejsze, zachować spokój i spokój?


Pisanie się czy nie?

Kobieta może prześladować myśl: – jeśli nie zadzwonić lub napisać co najmniej jeden dzień „Zapis tam pierwszego faceta?”. Lub po pierwszym spotkaniu. Utrzymujące się wątpliwości i obawy o to, co może, że coś jest nie tak, glozhat kobiety. I byłaby zadowolona wziąć samą inicjatywę, ale biorąc pod uwagę charakter dumy dziewczyny nie zawsze jest możliwe, aby to zrobić. Ona boi się wyśmiewali, dostać w niezręcznej sytuacji. Ona będzie lepiej cierpieć, nękać smutnej myśli, ale nigdy nie zostanie nałożona na faceta, jeśli ona nie jest pewna, co czuje do niej poczucie miłości. Często na pytanie kobiecego: „Dlaczego ludzie nie piszą pierwszy” – jest to bardzo prosta odpowiedź, że wszyscy ludzie są różni, w tym przedstawiciele silniejszej płci. Oni też boją się odrzucenia, może elementarny nieśmiały, obawiają się, że będą wyglądać śmiesznie. W ogóle, chłopcy mają prawo do poznania wszystkich tych samych uczuć jak dziewczęta, ale główna różnica między nimi polega na tym, że po tych wszystkich facetów powinna zrobić pierwszy krok.

Dlaczego faceci nie piszą po pierwszym spotkaniu?

Powody mogą być wielki tłum, więc dziewczyna nie jest konieczne, aby od razu denerwować i jeszcze bardziej cierpieć z tego powodu. Sytuacja może być dość banalne – facet jest zajęty w szkole lub pracy, staje się zmęczony i nie miał czasu, aby zadzwonić do dziewczyny. Główną różnicą między chłopakami z dziewczynami – nie będą tracić czasu na rozmowy pół godziny. Mężczyźni często wolą najpierw zakończyć swoje ważne rzeczy, a potem myśleć o dziewczynie, zwłaszcza jeśli niedawno spotkał. Uważa się wolnym człowiekiem, więc nie myślę o tym, co jest wymagane, aby zadzwonić co kilka godzin dziewczyna, która niedawno wyszła na randkę.

inne przyczyny

Kolejny facet nie można nazwać bo stracił numer telefonu nowej znajomości, zwłaszcza to może się zdarzyć, jeśli zostało zapisane na liście, a pamięć może zawieść. Również, mógłby stracić kartę SIM. Istotne jest sytuacja.

Ważną regułą

Drogie dziewczyny, pamiętać o podstawowej zasadzie, jeśli jesteś zafascynowany facet jak on, to na pewno zadzwonić lub napisać, jeśli straci Room – znaleźć inny sposób, aby cię poznać. Gdyby nie łączyć ze sobą, nie jesteś typem dziewczyny, która mu odpowiada, jest on również człowiekiem i ma prawo do wyboru. To nie znaczy, że jesteś w czymś złym, nie tylko dwie konkretne osoby wzajemnie nie została osiągnięta. I nie ma w tym nic złego, by zamieszkać na to nie jest konieczne, a doświadczenie – nawet bardziej. Pamiętaj, aby znaleźć inny młody człowiek, który nie będzie spekulować na temat, dlaczego człowiek powinien zapisać w pierwszym, ale po prostu to zrobić.

Dlaczego nie facet mówi, jeśli już od dawna znają?

Jeśli jesteś długoletni przyjaciele z mężczyzną, wszyscy poszliśmy na górę poważny związek i nagle nagle przestał pisać i powołanie, to jest warte rozważenia. Może to być niepokojące dzwon o przyszłych zmianach w swoim życiu. Dlaczego faceci nie pisać pierwszy? Oto kilka powodów:

  • spotkał się z inną dziewczyną, a ona zafascynowała go;
  • stało się z nim coś złego;
  • on na ciebie czegoś bardzo obrażony.

Ostatni punkt może być nawet trochę dotykowy w górę. To nie boli, a zły lub niezadowolony. Zgadzam się z tego sposobu myślenia jest rzadko co faceci będzie zrobić, aby zadzwonić. Zazwyczaj w tym momencie dziewczyna zaczyna podejrzewać jej kochanka niewierności, brak miłości, co dodatkowo pogarsza sytuację.

Napisz, czy nie?

Powinienem napisać pierwszy facet? Jeśli uważasz, że winny i powinien przeprosić – należy pisać i dzwonić. Tak więc, nie tylko uratować swój związek, ale dać facet zrozumieć, że nie jest obojętny na ciebie, a ty czujesz mu uczucia. Nie zadać sobie pytanie, dlaczego ludzie nie są pierwszymi powiedzieć. Zrobić sobie pierwszy krok. Uwierz mi, on czeka na przeprosiny i kochał Cię jak masz. Jeśli nie chcesz, aby zadzwonić, napisać wiadomość na portalu społecznościowym lub SMS. Więc można mieć pewność, że przeczytał go. Następnie, jeśli nie ma reakcji, a następnie podjąć inicjatywę, aby lepiej nie ponownie. Nie powinien iść do faceta z przesłuchania, gdzie był i co robił przez cały ten czas. To odpycha. Lepiej jest spróbować kłócić po twój związek stał się silniejszy i bardziej miękkie. A potem, jakby przy okazji, dowiedzieć się, co ten młody człowiek przez cały czas.

Zaledwie kilka powodów, „Silence” Guys

Czasami niektórzy faceci zwłaszcza gdy celownik kobiet celowo nie pisać go jako sposób, aby go przetestować. Jeśli dziewczyna zaczyna zbyt męczące zadzwonić lub napisać, że nie lubi się spotkać z tym, że po prostu nie będzie.

Niektórzy młodzi ludzie po prostu nie lubią odpowiadać, wolą prawdziwe spotkanie. Oto odpowiedź na pytanie, dlaczego ludzie nie pisać pierwszy. Jeśli jakoś Ci się nie podoba, będzie miał do czynienia z tym ich kobiecej przebiegłości i uroku zastosować kilka sztuczek. Możesz mu powiedzieć, że troszczysz się o niego martwi i miss powiedzieć, że jego przesłanie do was jest bardzo ważnym wydarzeniem dnia. Powinienem napisać pierwszy facet? Warto!

Porady dziewczynki

Nie obraź się do faceta, jeśli pisze ci monosylabiczne zdań, na wszelki wypadek. W ten sposób logika człowieka, jest o wiele łatwiej napisać „Wszystko w porządku”, niż malować, jak wszystko dobrze. To jest to, co faceci różnią się od dziewczynek. Nie martw się, skontaktuj się najpierw, jeśli celownik. Wielu młodych ludzi mają tendencję do myślenia, że korespondencja – strata czasu i lepiej jest spędzić go z dziewczyną w prawdziwym życiu, zamiast komunikować wirtualnie.

Oto główne powody, dla których ludzie nie są pierwszą powiedzieć. Powodzenia w związku!