116 Shares 7623 views

Trzygwiazdkowy hotel „Azymut” (Moskwa / „Tuła”): opis infrastruktury i opinie klientów

Trzygwiazdkowy hotel „Azymut” (Moskwa) wygląda bardzo podobnie do starej fabryki w Moskwie, ponieważ znajduje się w budynku, w którym kiedyś był największym przedsiębiorstwem tekstylnym – Danilovskaya Manufaktura (1867). Cała okolica przez długi czas był wykorzystywany jako magazyn handlu. Dopiero w 2008 roku, wszystko obudowa została zamknięta na odbudowę. Były opuszczone fabryki spodziewany zamieni się w dzielnicy biznesowej.


W rezultacie, pomysł stał się rzeczywistością. Dziś w miejscu Danilovskaya Manufaktura to nowoczesny kompleks handlowy, który unosi się muzeum atmosferę XIX wieku, wraz z kolorem biurowej. Częścią centrum biznesowego i hotelu „Azymut” (Moskwa, „Tuła”). infrastruktura kwartał obejmuje również biura bankowe, parking, sklepy, restauracje i kawiarnie. Ten hotel jest w ogóle, a cały obszar, godne podziwu.

Nowoczesna fasada dawnej fabryki harmonijnie kontrastuje z wnętrza, urządzone w stylu hi-tech. Romantyczna atmosfera w połączeniu z komfortem przyciągnąć wiele osób. «Azimut Hotele» Główne zalety hotelu to jego przynależności do głównych sieci hoteli. Jest to gwarancja wysokiej jakości i pierwszej klasy usługi. Obecnie kompleks jest bardzo popularna nawet wśród uprzywilejowanych turystów i zwykłych ludzi o średnich dochodach.

Lokalizacja. Jak się tam dostać?

Hotel „Azymut” (Moskwa), który znajduje się w obszarze Don na szosie warszawskiej. Najbliższa stacja: "Serpukhovsko-Timiryazevskaya" i "Tuła". Dla przewodnika dla turystów: blisko ski i danilov klasztorów, Shukhov Tower, Boring teatru Garden „Teatrium”.

W odległości spaceru od ręki – „Olympic Plaza” i kompleks sportowy „Olimpijski”. Ogromnym plusem jest bliskość zabytków, takich jak cmentarz Nowodziewiczy i Klasztor Nowodziewiczy. W pobliżu znajduje się lotnisko Domodiedowo, zaledwie pół godziny jazdy samochodem.

Nawiasem mówiąc, w stolicy nie ma innej Business Hotel „Azymut” – cztery gwiazdki. On jest bardziej skupiona na podróżujących służbowo. Gdzie jest hotel „Azymut” (Moskwa)? Perspektywa Olimpijski, 18/1, w pobliżu stacji „Kolor bulwar” i „Prospect Mira”. Budynek składa się z 12 pięter. zaproponował on pokoje na piętrze klubu z szerszej gamy usług.

Oferuje on komfortowe warunki, taktowny i uprzejmy usług, sieć nowoczesnych restauracji, wiele usług rozrywkowych, wiele możliwości dla spotkań biznesowych (16 sal konferencyjnych) oraz wyśmienitą kuchnię. To nawet przeprowadzić strzelanie słynnego filmu „Akademia policyjna”! Poziom skomplikowane, a ceny są dość wysokie.

Trzygwiazdkowy hotel „Azymut” (Moskwa, „Tuła”): liczba pokoi

5-kondygnacyjny budynek oferuje 144 komfortowych pokoi, indywidualnie urządzone, wyposażone w drewniane meble i wyposażone w klimatyzację. Dla relaksu, pokoje posiadają telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, szybki Internet i swobodnego korzystania z radia. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z zestawem kosmetyków. Warunki zostały stworzone dla osób niepełnosprawnych.

żywność

Za dodatkową opłatą, posiłek rano oferowane jest w restauracji. Służąc odbywa się zgodnie z systemem europejskim „bufet”. Na życzenie Goście mogą prosić o ksero (za dodatkową opłatą). Dwie restauracje w budynku z kuchni europejskiej i krajowej. Menu oferuje szereg wypieków podpisu, sałatek, kanapek, mięsa i ryb, pizzy, makaronów, świeżych soków i bogatą kolekcją alkoholi.

infrastruktura wewnętrzna

W hotelu „Azimut” (umieszczono zdjęcia) rejestruje nowo przybyłych turystów w porze lunchu (14.00). Dział recepcji pracuje przez całą dobę. Personel mówi w kilku językach, zawsze pomoże w rezerwacji i zakupu biletów. Czy transfer (płatny).

Młode pary mogą skorzystać z wesela. Z kolei administracja kompleksu zaprezentuje nowożeńcy symboliczny prezent. Dla klientów biznesowych, niezbędne warunki do negocjacji i prezentacji. Jest sala konferencyjna wyposażona w wideo i audio.

dzieci

Zgodnie z zasadami hotelowych dzieci w wieku poniżej dwóch lat, przebywających w nim łóżek za darmo. Dzieci w wieku sześciu lat, na dodatkowych łóżkach i bezpłatnego zakwaterowania. Dla starszych przedszkolaków trzeba zapłacić 800 rubli dziennie.

informacje dodatkowe

Hotel „Azymut” (Moskwa) nie może pomieścić gości ze zwierzętami. Jeśli dokonujesz rezerwacji i nie były w stanie wywołać, należy przeprowadzić odwołania lub zmiany terminu przyjazdu w ciągu dwóch dni. W tym przypadku, opłaty nie będą pobierane. Jeśli zamówienie nie zostało usunięte w odpowiednim czasie, hotel pobiera pełną cenę.

Komentarze i opinie użytkowników

Trzygwiazdkowy hotel „Azymut” feedback od klientów regularnie otrzymuje entuzjastyczne. Wielu uważa, że jednym z najlepszych w Moskwie pod względem ceny i jakości. Mile zadowolony z pokoi z podświetleniem LED i dużym miękkim łóżku. Nowoczesna konstrukcja wszystkich pokojach i wysokich technologii pozwalają uzyskać niezapomniane doświadczenie i wysoki poziom komfortu.

Przyjazny i profesjonalny personel zawsze będzie oferować pomoc, opowiedzieć mapę lokalizacji do obiektu zainteresowania i daje mapę miasta. Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że hotel jest idealnym miejscem dla osób o niskich dochodach.