382 Shares 8406 views

Słoneczny clown Oleg Popow. biografia

Utalentowany rosyjski clown Oleg Popov w swoim czasie był znany nie tylko w krajach byłego Związku Radzieckiego, ale także poza nią. Jest to niezwykle uzdolniony artysta udało się stworzyć prosty, ale jednocześnie jest bardzo pojemny i organiczny sposób. Publiczność nazwał go „clown słoneczna”. Popularność komiksu było niesamowite. Wynika to głównie z faktu, że clown Oleg Popow, umiejętnie dzierżąc liczne gatunki sztuki cyrkowej, zawsze był mistrzem swojego rzemiosła.


dzieciństwo

Wiele z nich było prawdopodobnie zainteresowany tym, jak stary Oleg Popov (clown). Czy matematyka siebie. Przyszły aktor urodził się 31 lipca 1930. Ojciec i matka w tym czasie mieszkał w rejonie Moskwy (wsi Vyrubova). Rodzina Oleg był jedynakiem. Jego ojciec pracował dla małej godzinowej małej fabryce, matka – w studiu fotograficznym. W 1937 roku Oleg wszedł do szkoły. Ale żeby skończyć szkołę, nie ma czasu. W 1943 roku, jego ojciec zmarł nagle i przyszłość młodego artysty musi iść do pracy. Wynajął mechanik ucznia w wydawnictwie gazety „Prawda”. Równolegle z pracami Oleg Popov uczęszcza szkoły wieczorowej.

młodzież

W 1944 roku zaczyna angażować się w sekcji gimnastyki „Skrzydła klubu Sowietów. Wraz z innymi dziećmi, mówiąc w zespole akrobatycznym, bierze udział w różnych koncertach i imprezach sportowych. To było wtedy, że następny pajac Oleg Popov pierwszy dowiedział teatralny chwałę. Zwracając uwagę na wybitne zdolności młodego akrobaty, Leonow nauczyciel poradził mu, aby spróbować swoich sił w grupie dziecięcej szkoły cyrkowej. Rok później został uczniem tej instytucji. Pierwsze lata Zajmuje się wyłącznie z akrobatyki, a następnie zaczyna ćwiczyć chodzenie na drucie.

słoneczny clown

W 1950 roku Oleg Popov pomyślnie ukończył szkołę cyrkową. Karierę zawodową rozpoczął jako linoskoczek. Nieco później, w cyrku Saratowie postanowił spróbować się w obrazie komorze klauna. Jest to nowa rola pozwoliła ujawnić najbardziej wieloaspektowy talent wielkiego artysty. Słoneczny clown Oleg Popov pojawił się przed publicznością w postaci dobroduszny, wesoły, zabawny facet w szerokich pasiaste spodnie, chusta kapelusz, czerwone skarpetki i potargane blond włosy. W swoich wystąpieniach, użył elementów akrobatyki, żonglerki, chodzenia tightrope, naśladując. Jednak szczególne miejsce w jego pokoju zajęte danie. Wśród jego najlepszych powraca obejmować takie sceny jak „gotowanie”, „Ray”, „Whistle”. W 1952 roku, postanawia ożenić orkiestrę skrzypek Circus – Alexandra. Po pewnym czasie, mieli córkę Olgę.

Rozkwit twórczości

W 1956 roku, wraz z trupą cyrkową Oleg Antonow sprawia, wycieczki po Europie. Odwiedził Anglia, Belgia, Francja. To dzięki Moscow Circus odbiorców zagranicznych po raz pierwszy po II wojnie światowej widział utalentowanych artystów radzieckich. Home clown Oleg Popov powraca już znana na całym świecie. Po tym, on sprawia, że podróż do Warszawy, gdzie wziął udział w międzynarodowym festiwalu sztuki cyrkowej. Jury wysoko cenione dzieła rosyjskiego artysty. Odznaczony dwa złote medale – jak ekscentryczny, działa na drucie, a jako klaun na arenie. Prawie co roku, Oleg K. wycieczki w obcych krajach. I wszędzie, jego numery są „doskonałe”. Podczas przemówienia w Belgii, został wyróżniony specjalną oznakowanie najlepszą cyrku nagrodę – „White Elephant”. Z okazji pięćdziesiątej rocznicy sowieckiej cyrku, w 1969 roku otrzymał tytuł Artysty wysoką Ludowego Związku Radzieckiego. Nieco później, w Monte Carlo na Międzynarodowym Festiwalu roku otrzymał kolejną nagrodę honorową. Stały się one najwyższe wyróżnienie, którego tytuł – „Złota Clown”. Jego pół znane nuty artysty w Moskwie. Bierze udział w programie cyrku poświęconej olimpiadzie. W 1990 roku umiera z chorobą jego żony Aleksandry.

za granicą

W 1991 roku przeniósł się do Holandii. Tam, które zawarły umowę ze słynnym impresario Vilem Smitom, pracuje w Wielkiej rosyjskiego cyrku. W tym samym roku, 1 września, Oleg K. żeni niemieckiego Gabrieloy Leman i przeniósł się do stałego pobytu w Niemczech. Krewni młodej damy pierwszy wziął wiadomość o ślubie z wrogością. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Gabriel był młodszy ele trzydzieści pięć lat. Jednak wkrótce pogodzić i pobłogosławił małżeństwo. Szczęśliwi Hans – to pseudonim pod którym odtąd służy Oleg Popov (clown). Biografia artysty jest dość trudne. W Niemczech osiadł w Alpach Bawarskich, gdzie jest życie niemal samotny. Z drugą żoną żył razem na dłużej niż kilkanaście. Za granicą Oleg K. zorganizowany własny pokaz cyrkowy, gdzie stoi do dziś. Niewiele osób wie, że Popow został zastrzelony w filmie. Jego filmografia wyróżniona takie filmy jak „mama”, „Dwa uśmiechy”, „Bunkier”. Jakiś czas w Rosji, on występował także jako dyrektor cyrku.