830 Shares 7175 views

Pokrewieństwo terminologia: Stosunek do ojca żony ojca swego męża?

Ślub – dziennie, aby utworzyć nową jednostkę społeczeństwa – rodziny, a także zjednoczenie obu rodzajów. Czy zawsze chciał mieć dużo krewnych? Twoje marzenie się spełniło, bo po ślubie liczbę bliskich podwójnej. Jak nazwać wszystkich nowych członków rodziny, którzy mają do ojca żony męża ojca?


Rodzice małżonków w stosunku do dzieci

Każdy z nas wie, że młode kobiety powinny nazwać rodziców szwagier męża. W związku z powyższym, mama żona – teściowa i ojca – in-law. Mąż wzywa Jego żona, matka matka i tata – test. A co rachunki za ojca żony ojca swego męża, jest tam jeden termin dla danego stopnia pokrewieństwa? Obecnie kompleks definicja krewnych „małżeństwa” rzadko stosowane w życiu codziennym. Zgadzam się, nie tak często słyszymy słowo „brat-in-law” lub „teściowa”. Dlatego ludzie są często mylone, a wielu uważa, że ojciec ojca żony, mąż ma do testu. Ale jest to złe określenie. Zadzwoń danego słowa ojca żony może być tylko męża, który z kolei w stosunku do swego teścia i teściowej prawo jest.

Prawidłowa definicja pokrewieństwa

W rzeczywistości, ojciec ojca, żony, mąż musi swat. Istnieje również żeńska wersja tej definicji – „matchmakers” Termin ten jest używany do definiowania i matka-in-law w stosunku do siebie. Skąd słowo „swata”? Dokładna odpowiedź na to pytanie, eksperci przedstawiła różne wersje. Jednak możliwe, że tak nie było jasne, że słowo jest dobre i przyjemne. Popularne przysłowia i wiersze rymować „szwagier swata”. Ale tak naprawdę, w dawnych czasach uważali, że dzieci ożenić – środki, aby stać związane z ich rodzicami.

Stosunek do żony mąż za ojca ojca?

Definicje „Matchmaker” i „swatki” uniwersalne. Mogą być używane w odniesieniu do rodziców, żony i męża (w stosunku do matki i ojca drugiego małżonka, odpowiednio). Błędem jest sądzić, że ojciec jego żony ojca męża ma ojca chrzestnego. „Kum” i „ojciec chrzestny” – Ten apel chrzestnymi dziecka w stosunku do biologicznych. Zapamiętaj raz na zawsze prawdziwej definicji rodziców małżonków w stosunku do siebie. Jest to „Swat” i „matchmakers”. Jest jeszcze inna wersja definicji ojca lub męża córki matki (lub syna żony). Mówiąc o Swat lub Swat w trzeciej osobie, należy powiedzieć, „Mother-in-córką …” lub „test mojego syna …”. W niektórych sytuacjach, opcja ta odnosi się do krewnych w rozmowie wygodniejsze, na przykład, jeśli kilkoro dzieci i wszystkie z nich są małżeństwem. W tym przypadku nie wpadła do wyjaśnienia którego dany test można podsumować mówiąc: „to teściowa / teść (nazwisko dziecka).” Można mówić o teściowej prawa poprzez odmowę używać słowa „matchmakers”.

Swat i Swat – nowa rodzina młodej rodziny

Stosunki między nowożeńcy krewnych są bardzo zróżnicowane. Ale zawsze warto próbować ustalić je i uczynić więcej znajomych. Jaka jest różnica, którzy mają do żony ojciec męża i ojca, jak to nazwać związek? Po tym wszystkim, jest to zwykle około dwóch mężczyzn w tym samym wieku, tego samego pokolenia. I nawet jeśli inny status społeczny i perspektywy, znalezienie wspólnych interesów i tematy rozmów nie jest trudne. Ojciec i matka i ojciec mogą być zabawy, pozostawiając wystarczająco aby organizować wspólne ryby lub polowanie, piknik lub znalezienie innego zatrudnienia. Natychmiast po spotkaniu krewnych pary powinny dołożyć wszelkich starań, aby pomóc rodzicom budować relacje. A jeśli kontakt jest ustanowiony, będzie naprawdę duży i czysty. Często krewni nie związane z krwią, stają się do siebie jeszcze bliżej niż braci i sióstr, którzy dorastali razem. I rzeczywiście, konieczne jest zwrócenie się do starożytnej mądrości i pamiętać, że ślub z dziećmi – to powód, aby stać związane z ich rodzicami.