183 Shares 9448 views

Lobby Bar – wygodnie

W dzisiejszych czasach, wiele barów była tak wielka, że dana osoba nie jest szczególnie biegły w zakładach picia, to można spokojnie zagubiony w swoich zawiłych nazw. I często jest to nazwa baru mówi o tym, co kierunek bierze, jakie są jego cechy charakterystyczne, które menu i będziesz zadowolony. Niektóre instytucje przywykliśmy. Każdy wie, że bar sushi można zjeść pyszne bułki, ale w pubie (lub pubie) czekasz na wielką różnorodność piwa. Ale co to jest lobby bar? Nazwa ta jest stosunkowo nowa dla większości z nas, bo nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co jest cechą tego przyjaznego przedsiębiorczości.


Hotelarstwo – główny

„Lobby” oznacza przedrostek „lobby” lub „Hall”. Jeśli dodamy słowo „bar”, wtedy mamy pewne pojęcie publicznego zakładu gastronomicznego, który znajduje się w holu lub przy wejściu do jakiegoś dużego budynku. Że taka jest bar w holu. Co to jest i jak patrzeć na życie? Jeśli kiedykolwiek mieszkaliśmy w hotelu, to na pewno nie jest na parterze, posiada niewielką Bartschik w którym to było wygodne, aby napić się herbaty. Dziś te miejsca i otrzymał „lobby” prefix. Ich głównym zadaniem – aby dodać wygodę już komfortowego pobytu w hotelu. Wyróżnia je skromności, gościnności i szlachetnego dotyku. Tutaj będzie można spotkać się rano z filiżanką kawy przed wyjściem z pokoju lub spędzić wieczór przy lampce dobrego wina.

wnętrze

Każdy szanujący się hotel po prostu obowiązek mieć bar w holu. Jego konstrukcja może być bardzo różne, ale z pewnością pasuje do poziomu i jakości usług samego hotelu. Może to być oddzielny pokój, który ma dostęp z holu lub w barze będzie usytuowany w holu przy recepcji. może być oddzielona od głównego korytarza ekran symboliczne lub nie ma go wcale. Ale teraz jesteśmy pewni, że będzie można spotkać w barze, więc jest to wygodne fotele, schludny małe stoły, duży telewizor plazmowy, Wi-Fi, a mocny zapach dobrej kawy. Bar w holu jest zwykle otwarte od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Na początku dnia można zobaczyć najnowsze wydarzenia ze świata świeżej pożywki, a wieczorem miło spędzić czas. Piosenki, tańce i karaoke w barze to nie będzie, ale zawsze będziesz mógł się zrelaksować po ciężkim dniu, a nawet nowego przyjaciela z taką samą jak ty, goście hotelu.

menu

Bar w holu jest już pozycjonuje się jako instytucja na relaks, ponieważ szeroki wybór napojów, przekąsek i deserów będzie wielki. Ale zupy i przepiórki nadziewane w nim nie może być. Bogatemu kolacji lepiej jest przekształcić go w restauracji. Jednak ilość i jakość napojów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, z pewnością należy. Każdy hotel stara się zachować swoją markę, ponieważ jakość usług nie ma sobie równych. Musimy pamiętać, że ten bar – restauracja nie jest rozrywka, jest bardziej przeznaczony dla gości hotelowych, a zatem dla najmłodszych klientów nie zapomnieć: Proszę owoce, desery, soki owocowe i pyszne wypieki, które, nawiasem mówiąc, jest zazwyczaj przygotowywane tutaj. W dobrych drogich hoteli można złożyć Kolekcja wina i cygara. Należy zauważyć, że ceny nie mogą być małe, są one związane głównie z obsługi i stanu hotelu, ale jakość z pewnością jest na równi.

Dla Państwa wygody,

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dobry jesteś zalecił hotel? Odwiedź jego lobby bar (zdjęcia wybraliśmy się z różnych części świata). Ta część hotelu można nazwać wizytówką. Wszystko zostało zaprojektowane, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo, zrelaksowany i wygodne, i że na pewno chcemy tu wrócić ponownie. Na pewno być powitani serdecznie i gościnnie zapewnić przyjemny pobyt, pomóc i doradzić, jeśli okaże się, że trudno jest poruszać się w obcym mieście (kraju). Tutaj można znaleźć nowych przyjaciół, dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się nowych rzeczy. A atmosfera i personel wysiłki zostaną całkowicie skupiony na tym, co już zabrane do domu do jasnych i ciepłych wspomnień z podróży.