891 Shares 6199 views

Jak pieścić mężczyznę, aby włączyć seks w niezapomniane przeżycie

Czy uważasz się za wykształconych seksualnie mężczyzną? Jeśli tak, to ty i twój partner szczęście. Jednak ta umiejętność przychodzi z doświadczeniem. Jeżeli dana osoba nie jest egoistą w łóżku, słuchając partnera, studiując jego ulubione pieszczoty – można go nazwać seksualnie wykształconą. Należy mieć na uwadze, że mężczyźni próg bólu „s jest dość niska, a są one bardzo wrażliwe na pieszczoty, więc spróbować czegoś nowego, czy to koniecznie zadać.


Głaszcze głowę i szyję

Jak pieścić mężczyznę, który miał mieć maksimum przyjemności? Opcjonalnie początek pieszczoty z intymnych miejscach, dotrzeć do nich na zasadzie spójności. Lasky głowa odgrywają ogromną rolę w tworzeniu kameralną atmosferę.

Para, która przez długi czas razem, często zapominają o usta. Są one bardzo czuły i wymaga uwagi ze strony kobiet. Spędzenia palców wzdłuż konturów warg. Jak pieścić mężczyznę i nie pocałować? Pamiętaj, że ludzie są bardzo lubi pocałunków, jak również wykwalifikowani ręce dziewczyny dotykać twarzy, delikatnie dotykać nosa, oczy, dotykać policzków.

Jeden z męskich stref erogennych śmiało można nazwać uszy. Lubią też uszy i miłości, kiedy szeptać mu komplementy ucha. Jak pieścić mężczyznę i nie gryźć jego małżowinę lub dmuchać delikatnie w ucho? Tak, jest to przestępstwo, a dla wzmocnienia efektu – Kiss i szyję partnera pieszczota jest. Nie ma nic lepszego niż delikatne dotknięcie powierzchni warg lub szyi za uchem. Powiedz mu komplementy, ludzie je, jak również kobiety kochają.

Lasky górnej części ciała

Rozkosze miłości nie zapomnij o rękach. Mężczyźni lubią, gdy zostały one wzięte za ramiona, jak to było, jest uznanie ich siły i męskości. Gładząc rękami w fałdach łokciach, stymulujące libido i pożądanie.

Równie ważną częścią ciała u mężczyzn jest w klatce piersiowej. Jak kobiety kochają, kiedy szczególną uwagę na ich piersi. Nie zadawaj się z problemem, jak pieścić mężczyznę w okolicy klatki piersiowej, po prostu zabrać swoje ręce i masaż. Nie zapomnij, by dotknąć ustami organizmie człowieka grającego na język z brodawki aż do momentu staje się ciało stałe. Może to wymagać dużo czasu, ale cierpliwość. Delikatnie masować plecy i boki swojego partnera, zaciskając przyniesie szczególną przyjemność i łatwy złom z powrotem w czasie stosunku. Umieścić dłoni w prasie faceta tam najbardziej zabawny pchania i ciągnięcia go do niej.

Lasky dolnej części ciała

Jak pieścić faceta w strefie intymnej, powie mu narząd płciowy. Mężczyzna Użytkownik wystarczająco delikatny organizm i reaguje na każdy dotyk. Wraz z nim trzeba uważać i starać się zapewnić maksymalną przyjemność dla bliskiej osoby.

Nie każda kobieta zgadza się na seks oralny. Jeśli już zdecydowaliśmy się miły facet, wie pan, w procesie tym ważne jest nie tyle ruch, ile tempo. To musi być stopniowe, jeśli chcesz przedłużyć przyjemność, należy kliknąć na elemencie końcówki i punktem kulminacyjnym będzie mieć dobry czas. Dotykać ud ludzi, a nawet je lekko ścisnąć. Bardzo stymulujące uczucie ciała, co bardziej prawdopodobne, aby wdrożyć je w pozycji misjonarskiej. Również uzyskać jednoczesny orgazm jest prawdopodobnie w tej pozycji.

Kobieta powinna pamiętać, że wszyscy członkowie płci przeciwnej są indywidualne, a jak pieścić mężczyznę, dowiadujemy się dopiero w procesie uczenia partnera.