565 Shares 3696 views

Esej na temat „Wiosna nadeszła”. Opcje tekstowe. Wskazówki dla początkujących

Napisz rozprawkę na temat „Wiosna nadeszła” nie jest trudne. Aby to zrobić, trzeba spojrzeć przez okno, aby zobaczyć obiekty, które ożywają w tej porze roku. Musimy pamiętać, że każda praca musi mieć spójną kompozycję. Mini-esej na temat „Wiosna nadeszła” musi składać się z co najmniej trzema czerwonymi liniami. Pierwszy akapit – to wprowadzenie. akapit drugi – to jest główną częścią. Trzecia linia czerwona podsumowuje swoje opus. Spróbuj z nami, aby napisać esej-opis na temat „Wiosna nadeszła”.


opcja numer jeden

Wreszcie nadeszła wiosna. kalendarz odrywania stracił ostatnią stronę dniach lutego. Więc chodź marca.

Słońce staje się bardziej aktywne, wzrost dziennych. Zaczynają się topić zaspach. Spod nich ciekawego strumieni metę. To ptaki wędrowne wracają z ciepłych krajów. Siedzący na gałęzi, są skąpane w słońcu wiosny. Z takich ciepłe słońce obudzić nawet drzewa, ich korzenie zaczynają pić rozpuszczoną wodę. Nerki będzie pęcznieć i wkrótce świeżych liści będą afiszować na cienkich gałęzi i wdzięku.

Trochę więcej – i głośno deklarują się wiosna. Obudzić śpiącego naturę, ptaki zaczynają budować przytulne gniazdo i silny. Dzięki swojej wesołej i głośnym śpiewem zaczynają zdawać sobie sprawę, że nadeszła wiosna. W zgodzie z śpiew ptaków brzmi krople wiosną.

Krępuj się marzyć i wyrażać swoje uczucia i emocje. Znajdź coś, co zaskoczy i zachwyci! Wówczas utworzenie na papierze nabyć jasność i bogactwo słów i wyrażeń. A my nadal myśleć i pisać esej na temat „Wiosna nadeszła”. Po tych wszystkich wariantów tej masy produktu.

opcja numer dwa

Za oknem słońce świeci jasno. Mój kot puszysty pracowicie mycia płaszcz, aby przejść do pierwszej wiosennej wycieczki. Co oglądać irbis.

Imbir kot siedział na najwyższym śniegu. Ważne uniósł głowę i zmrużył oczy. W tym położeniu Barsik sat godziny. Może on być siedzi, ale jego słodki sen przerwany. Słońce zaczęło piec tyle, że nawet przezroczysty sopel nie mógł znieść upału i zaczęła kapać bezpośrednio na głowie mojego kota. Barsik ze zdziwieniem i oburzeniem zaczął się rozglądać. Najwyraźniej uważał, że widział sprawcę odpoczynku.

Kot obudził się, a wraz z nim natura. Ptaki zabawy biegają w różnych kierunkach, drażni złośliwy imbir. Krople sprężyste wypełnia pod przezroczystego kałuże. Mój kot z obrzydzenia i irytacji trzęsie łapę. A ja oglądając ten obraz, myślę, że w końcu zakończył się w zimie.

Wskazówki: jak ozdobić suche i nudne redagowania tekstu

Jak widać, aby napisać esej na temat „Spring has come” jest bardzo prosta. O tej porze roku jest w porządku. Jego liczne poeci śpiewali w swoich lirycznych wierszy. Eugene Baratynsky, współczesny Aleksandra Puszkin pisał wierszem, że powietrze jest szczególnie czysta wiosna. Podziwiał horyzont jasny i lazurowe żywo. Zauważył skrzydła na wietrze i białe chmury!

Przed napisaniem eseju na temat „Wiosna nadeszła,” czytać dzieła innych autorów. Więc można wypełnić swój tekst za pomocą ekspresji artystycznej, wzbogacić je i ozdobić. Nie bądź leniwy, czytaj więcej i zmechayte zmian w przyrodzie.