789 Shares 3279 views

BCCA: w jaki sposób i co zabrać prawo?

Ludzie poważnie zaangażowane w sport, często zwracać uwagę na żywieniu sportowców, żeby wiedzieć, w jaki sposób i na co zwracać BCCA. Rzeczywiście, wśród różnych sportowych suplementów żywieniowych, jest to najbardziej popularne. Jest on otoczony z wielu plotek i spekulacji, ale nie każdy wie, co to jest. W artykule daje jasne odpowiedzi na pytania o tym, jak i co do podjęcia BCCA, jaka jest korzyść dla sportowców i jakie efekty niepożądane mogą wystąpić.


właściwości

BCCA – oznacza aminokwas, charakteryzujący się obecnością rozgałęzionych łańcuchów bocznych. Przed nauczyć i co zabrać BCCA, należy zrozumieć właściwości tego produktu. Chodzi o to, że w butelce połączone trzy kwasy: walina, leucyna i izoleucyna. Wszystkie z nich są niezbędne. Aminokwasy te są obecne w pożywieniu w minimalnej wysokości, ale w zależności od ich intensywności i szybkości syntezy białka.

Uważane za najważniejsze aminokwasu leucyny. Jego główną zaletą jest to, że:

  • on jako potężny energii wspomaga pracę mięśni przy jednoczesnym ograniczeniu otrzymanie glukozy;
  • niego korpus może syntetyzować glutaminy wspiera odporność na tle o dużej intensywności ćwiczeń;
  • bez leucyny nie będzie syntezę białka, a zatem nie będzie rosnąć mięśni.

Ludzie często zastanawiają się, jak i co do podjęcia BCCA, z czego składa się z leucyny, jak w czystej postaci, aminokwas ten jest słabo wchłaniany ze względu na stosunkowo niską biodostępność. Jednak w połączeniu z waliny, leucyny i izoleucyny, procent jest znacznie zwiększona strawność.

Dlaczego nie tylko profesjonaliści, ale także przybysze do sportu chcą dowiedzieć się, jak i co do podjęcia BCCA (podane poniżej na zdjęciu)? W rzeczywistości, w łańcuchu bocznym aminokwasu o rozgałęzionym mieć inną ważną właściwość – korzystny wpływ na wątrobę. Wyczerpujące treningi, mnóstwo jedzenia i diety wysokobiałkowej mieć niekorzystny wpływ na głównym korpusie ludzkiego detoksykacji. W przypadku zażycia większej dawki aminokwasów w stosunku do codziennej diety, wynik może przywrócić komórki wątroby, w tym przypadku będzie to znacznie bardziej skuteczny niż obecny kosztownego gepatoprotektorov.

wydanie

Aby zrozumieć, w jaki sposób i na co zwracać BCCA dziewczyna lub chłopak, powinien wiedzieć o istniejących form wydania produktu. Wszystkie z nich są podejmowane w połączeniu z innymi lekami na różne sposoby. Z różnych każdego sportowca będzie w stanie znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią opcję. Należy przypomnieć, że od postaci leku zależy od okresu asymilacji i wystąpienia pożądanego efektu.

tabletki

W najbardziej niekorzystnym przypadku tworzą się tabletki. W rzeczywistości jest to zwykły produkt skompresowany. Ilość substancji czynnej w nich, nikt nie wie, ale jakość zanieczyszczeń jest duży problem. Jedyną zaletą jest niski koszt tabletki, które odpowiada początkujących.

Drugi krewny „plus” można traktować jako długi tabletek czas uwalniania substancji czynnej. Biorąc produkt w postaci farmakologicznej snem, ludzie mogą chronić się przed wyraźnym nocnego katabolizmu.

Aby zrozumieć, w jaki sposób i na co zwracać BCCA dziewczynę, należy zapoznać się z instrukcjami do urządzenia i skład każdej tabletce, a dopiero potem do ustalenia dawkowania. Jest najlepiej pozostawić profesjonalistom, jeśli lek jest stosowany po raz pierwszy.

kapsułki

Dość dobre formy farmakologiczne – kapsułka BCCA. Jak i co właściwie ma, to zostanie opisane poniżej, a powinien najpierw poradzić sobie z ich świadczeń. Przede wszystkim kapsułki różni biodostępność i obecność idealnego powłoką jelitową. Nie są one w stanie zwiększyć kwasowość soku żołądkowego, szybko wchłania się do krwiobiegu i zaczną obowiązywać w ciągu pół godziny po podaniu. W następstwie tego, optymalny czas odbioru – 30 minut przed treningiem.

, Jak i na co zwracać BCCA, instrukcja jest dość prosta. Ilość otrzymanego produktu zależy od ilości zawartej w każdej kapsułce składnika aktywnego. Wraz z tym trzeba znać swoją wagę, ponieważ wpływa na ile kapsułek należy przyjmować w czasie. Na przykład, w jednej kapsułce zawiera 500 mg leucyny sportowca o wadze 90 kg, potrzebne do spożywania 6 kapsułek dokładnie w jednym etapie, jako optymalna ilość uważa się za 36 mg produktu na 1 kg wagi ciała. Wszystkie te producenci części określone w instrukcji.

płyn

Ten mistrz tempa asymilacji i początek działania – postaci ciekłej. Wiadome jest, że każda ciecz zaczyna być pochłaniana w czasie, gdy pobiera tylko w jamie ustnej. Dlatego czas otrzymania aminokwasów do krwiobiegu wynosi kilka minut.

Ciekły forma farmakologiczne bardzo przyjemny dla ludzi, prowadzenie wysokiej intensywności ćwiczeń z restrykcji kalorycznej diecie, który jest wymagany do konkursu lub jest związany z pragnieniem, aby przejść do niższej kategorii. W takich przypadkach, aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu bocznym są w postaci ciekłej podczas ćwiczeń i natychmiast po nim. To sprawia, że możliwe jest uniknięcie znaczną utratę masy mięśniowej, który występuje w wyniku katabolizmu. Jedyną wadą tego produktu jest jego wysoki koszt.

proszek

W postaci proszku aminokwasów stosowanych do wytwarzania koktajlu aminokwasów. Strawienia go tak szybko, jak ciecz. Proszek BCAA dzielą się na dwie kategorie: ze środki smakowe i zapachowe wszystkie możliwe bez nich. Wielbiciele zdrowego stylu życia po prostu chce zakupić drugą opcję, ale eksperci nie zalecamy, aby to zrobić. Naturalne proszki bez żadnych dodatków bardzo gorzkie, a ich zapach i smak są tak specyficzne, że niezależnie od cieczy, w której są rozpuszczone, napój będzie po prostu zepsuty.

Po otrzymaniu proszku musi brać pod uwagę jeszcze jeden niuans. Wielu ludzi wierzy, że w przygotowaniu koktajli na powierzchni musi być koniecznie utworzone pianę. Jest to duże nieporozumienie, ponieważ nowoczesne pokarmy dość szybko rozpuszczają się w cieczy, a pojawienie się piany, a wręcz przeciwnie, mówi, że słaba jakość surowców lub obecność w składzie kreatyny.

Jeśli stosuje się aminokwasy, bezwonny, niż woda, mogą być rozcieńczane coraz soku. Oblicz odbioru powinny być takie same jak w kapsułkach: 1 kg niezbędna jest do 36 mg produktu.

tabletki do żucia

Wraz z głównych form farmakologicznych należy wspomnieć o specyficznej formie dodatku. Aminokwasy w postaci tabletek do żucia wykazują szereg zalet, z których główne to szybki początek działania i biodostępności. Ten przykład wykonania jest uważany za produkt dietetyczny, o wysokiej zawartości niezbędnych kwasów dla organizmu.

Żucie pomaga aminokwasy dłużej i czystsze dieta, zapewniając ulgę psychiczną. Że dzięki nim można zjeść coś słodkiego, bez szkody postęp utraty tłuszczu.

Tabletki do żucia, często znajdują się z dodatkiem glutaminy. Są one korzystne z tego powodu, że podczas odbierania leucynę być używane do syntezy białka zanik mięśni jest na syntezę glukozy i glutaminy.

Jak i na co zwracać BCCA: dawkowanie i częstotliwość stosowania

Głównym rada dla wykorzystania aminokwasów jest to, że przed podjęciem koniecznie trzeba zbadać i uwzględnić wszystkie zalecenia na opakowaniu przez producenta. Są one sporządzane w taki sposób, aby motywować osobę szybciej stosować leku i kupić kolejną paczkę. Problem konsumenta w tym przypadku – aby zawartość w jednej porcji do obliczania odpowiedniej ilości aminokwasów w stosunku do niego w czasie korzystania z tej określonej dawce.

Dołączony do pierwszego kupiony produkt nie powinien być. Najlepiej jest zapoznać się z kilkoma producentami i wybrać produkt, który najlepiej postrzega ciało.

Reżim dawkowania

Jako ilość leku zależy od harmonogramu szkoleń. W dni nietreningowe, eksperci doradzają przy 10 g raz dziennie i na ruchliwych dni trzeba brać leki przed i po treningu. Gdy dawka jest ustalona indywidualnie dla każdego użytkownika. To zależy od zamierzonego celu, a także wagi sportowca. W niektórych przypadkach, to pozwoliło otrzymać trzeci dzień szkolenia – podczas rzeczywistej klasy, ale nie wcześniej niż pół godziny po rozpoczęciu treningu.

Co łączy

przyjmujących aminokwasy mogą i powinny być stosowane, gdy białko lub gainer. Pomysł ten jest bardzo dobra, ponieważ połączenie tych produktów, można zapewnić proces wzrostu mięśni z dodatkowymi aminokwasami, które mogą być stosowane są tkanki mięśni i syntezę białek.

Najważniejszym momentem produktów kombinowanych – jest inny skład aminokwasowy preparaty i mieszaniny białka. W przypadku białek, należy pamiętać, że nie są to białka sojowe, jak również białka, które są syntetyzowane z pszenicy ( „sportowej wegetariańskie odżywianie”). Wszelkie białka roślinne nie jest kompletna, a więc nie jest pełny zakres niezbędnych aminokwasów w nich. Nie mogą zapewnić pełnej syntezy białkowej. W stanie tworzą deficytu tylko BCAA aminokwasy, co powinno zwiększyć dawkę na pół, aby otrzymać dobre wyniki, kompensowanie braku niezbędnej walinę, leucynę i izoleucynę.

Właściwości odbierania cieczy aminokwasy

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie powinno być zbyt wiele pytań o tym, jak i co do podjęcia BCCA. Cechy otrzymania roszczenia inaczej. Cieczy w butelkach aminokwasy są uważane jako wyjątkowe uzupełnienie sportowe, które są często stosowane jako alternatywa białka. W tym przypadku nie chodzi o to, koktajle sportowych i stężone roztwory żelatyny. To, oczywiście, wielki produkt, lecz ma jedną główną wadę: a macierz zamiennik żelatyny, profil aminokwasowy jest uformowana tak, że arginina i histydyna w jednej porcji zawiera liczne, i kwasy, jest oczywistą niedogodnością. W wyniku tego, połączenie BCAA ciekłych aminokwasów może przynieść korzyści w odniesieniu do przyspieszenia procesu odzyskiwania po zbiorze treningowym oraz beztłuszczowej masy mięśni.

skutki uboczne

Początkujący często zastanawiają się, czy skutki uboczne BCCA. Jak i co trzeba brać ten lek, aby go uniknąć, jest opisany poniżej.

Główną przyczyną negatywnych skutków jest lek na czczo. Zmuszony do pracy trawienie kwasem, a następnie zwiększonej ruchliwości jelit i uwalnianie soku. Związki organiczne wchłania się bardzo szybko, stężenie wzrasta soku trawiennego. Konsekwencją tego może być:

  • odbijanie;
  • biegunka;
  • zgaga.

Pomoże to uniknąć wnikliwej analizy instrukcji, jak również odwołanie do specjalisty przed zastosowaniem.