382 Shares 5406 views

Jak tańczyć striptiz? Uwieść własnego męża

Kluby są zwykle związane głównie z pikantny pokaz zwanej taśmy. Wystarczy wyobrazić sobie, prawie nagie ciała, Dim światła, sexy muzyka, plastik, wdzięk i urok … Podekscytowany? Taniec na pylonu już dawno uzyskał status sztuki. Uczył w specjalnych pracowniach prawdziwych profesjonalistów nauki tak szczery i zmysłowy. Oczywiście, nie wszyscy postrzegają pasek pozytywnie. Wiele osób nawet zrównać tancerzy z pylonu dla dziewcząt lekkich obyczajów i drogie ceny. Jednakże pracownicy elitarne kluby nigdy nie pozwoli klientowi nawet dotknąć siebie. Reguły w takich instytucji są bardzo surowe i wyższe zarobki.


Ręka na sercu, uczciwie odpowiedzieć na następujące pytanie. I nigdy nie marzył, aby wykonać przed ulubione jak to striptizerka? Po prostu nie mają odnieść się do mankamentów figury i własnym kompleksem niższości. Strip taniec stać każdą dziewczynę w każdym wieku. Po prostu trzeba podejść do niego z wielką odpowiedzialnością. Jak tańczyć striptiz? Aby to zrobić, nie trzeba nawet zapisać się na kursy. O ile, oczywiście, praca nocnych tancerzy nie są przyciągane wystarczy zrobić taki profesjonalny. Dowiedz ten erotyczny show jest całkiem możliwe, jak iw domu.

Aby rozpocząć zrozumieć jedną ważną zasadę. Ty – piękna i sexy. W dół w porównaniu z długonoga narybku dziewcząt, ruszył w dół po wybiegu. Twój mężczyzna dokonał jego wyborów w życiu. Już widział nagie ciało jego lepsza połowa, tak nieśmiała i kompleks niższości w tej sprawie jest po prostu głupie. Małżonek nie będzie zwracać uwagę na początki cellulitu i nie całkiem płaski brzuch. Wierz mi, że cię kocha i takie. A jeśli ponadto, aby nauczyć się być nagi …

Aby odpowiedzieć na główne pytanie, jak się tańczy striptiz, konieczne jest, aby starannie rozważyć obraz i taktyki. Należy zwrócić szczególną uwagę na ruchy i kroki. Pamiętaj, że taśma – nie jest zbiorem gestów i postaw. Wszystko powinno wyglądać gładki i harmonijny. Więc trzeba wymyślić i próby numer. Użyj duże lustro. Pomoże Ci trzeźwo ocenić każdy ruch. Nie zapomnij sprawdzić kilka pokoi w wykonaniu profesjonalnych tancerzy i aktorów. Na przykład filmy, w których bohaterka tańczy striptiz do swoich ulubionych. Sieć takich scen jest mnóstwo.

Jeśli zastanawiasz się, jak się tańczy striptiz dla mężczyzn, z którymi już mieszkali razem przez okres dłuższy niż rok, odpowiedź jest dość prosta. pokaz erotyczny z elementami rozbieranie będzie to świetna okazja, aby odświeżyć relacje i dodać do swojej dawnej skórkę. Że Twój partner nie jest świadomy, że jego żona była zdolna do takiej seksualnej „wybryk”. W tym przypadku, taśma będzie dobrodziejstwem dla niego.

Wybierz rodzaj muzyki, który mógłby być całkowicie rozpuszczony. Rytm powinni być zachęcani do rozpoczęcia i uwodzenie. Nie jest konieczne, aby korzystać z szybkiej ścieżki. Dłużej niż klasycznej wersji, która pozwoli się rozbierać powoli i ostrożnie. Specjalny Słowo mówi o wyglądzie. Może to być najprostszy. Na przykład, bluzka i spódnica biuro (dlaczego, ściśle mówiąc, nie próbuj na wizerunek miłej sekretarką). Znacznie ważniejsze, jak można stać się potem rozbierać. Ale bielizna z tej okazji, można kupić nowe i najbardziej erotyczny. Obuwie jest pożądane, aby wybrać określoną buty na wysokim obcasie. W nim trzeba czuć się prawdziwą kota. Tylko nie zapomnij buty lub sandały najpierw przeprowadzić. Ważne jest, aby przyzwyczaić się do nowych butów. W przeciwnym razie, podczas tańca po prostu natręt obecnie kukurydzę.

Nie wiem jak się tańczy striptiz, ale pragnienie, by zadowolić kogoś bliskiego tam? Wystarczy kochać siebie i swoje ciało. Głaskanie piersi i ud. Mężczyźni kochają ją, gdy dziewczyna pieści się. Siedzieć na kolanach i kusi, kusi … W rezultacie, nawet nie trzeba rozbierać faworyta. Człowiek sam z pewnością podnosi swoje ubrania, a wieczór zakończy ostry seks.