704 Shares 2351 views

Kaliningrad okołoporodowa Center: recenzje leczenia i lekarzy

Kaliningradstky okołoporodowa Centrum jest autonomicznym regionem instytucji medycznej. Ma opiekę medyczną w ginekologii i neonatologii (w tym tych noworodków, które były w innych szpitalach położniczych), monitorowania ciąży i porodu. W centrum jednocześnie działają kliniki i szpital dla dorosłych z oddzielnych pokojach ze wszystkimi udogodnieniami. Pozwala to na dostawy w obecności krewnych. działa również dział, która opiekowała noworodka. Wielu byłych pacjentów powiedzieć, że cała klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. Opieka medyczna tutaj był wysoko ceniony przez pacjentów, którzy byli w murach uczelni.


zalety

Znany na całym Obwodem Perinatalnej Center ma następujące zalety:

 1. Comfort.
 2. Łącząc klasyczne Położnictwa i nowoczesnej technologii europejskiej.
 3. Możliwość pracy rodziny.
 4. Udzielanie porad i pomocy medycznej dla kobiet i dzieci sanaviatsii linii.
 5. Poszczególne pokoje dostawy.
 6. Nowoczesny środek znieczulenia.
 7. Przy użyciu wyłącznie materiały jednorazowego użytku.
 8. Wybór położnych i lekarzy dla poszczególnych dostaw.
 9. Wysoko wykwalifikowana opieka zegar dla noworodka.

Obszary działalności

Okołoporodowe Center (Kaliningrad), oficjalna strona, która (www.perinatal-kld.ru) zawiera pełną informację na temat wszystkich świadczonych usług, działa w następujących obszarach:

 1. Świadczenie opieki medycznej w fazie planowania ciąży pary, którzy obserwowanego naruszania układu rozrodczego.
 2. Przepis reanimacji i intensywnej opieki medycznej.
 3. Badania przesiewowe pierwsze trzy miesiące okresu prenatalnego w kierunku kliniki kobiecego. Praca ta jest przeprowadzana bezpłatnie.
 4. Stworzenie systemu tego samego typu dynamicznego ciążowych badaniach przesiewowych dla wczesnego wykrywania grup wysokiego ryzyka.
 5. Udzielanie pomocy kobietom w ciąży i noworodków w leczeniu i diagnostyce.
 6. Zapewnienie profesjonalnej opieki szpitalnej pacjentów w prenatalnej i po porodzie kobiety, którzy mają różnego rodzaju patologii położniczych i somatycznych.
 7. Zapewnienie organizacyjnego i metodycznego wsparcia dla innych agencji do porodu w obwodzie kaliningradzkim, wprowadzenie nowych technologii, wdrożenie analizy sytuacji okołoporodowej, koordynację stosunków między funkcjonowania innych ośrodkach w tym profilu.

usługi

Popularne w całej kaliningradzkim Perinatalnej Centrum realizuje zarządzanie pracą, w której obecność członków rodziny zapewnia matkom. Usługa ta jest coraz bardziej popularne w mieście. Wiele kobiet rodzić więc pamiętać, że ze względu na możliwość proveti porodu rodzinnego, który daje kliniką, poród staje się prawdziwe święto.

Pojawienie się dzieci do światła odbywa się w poszczególnych pomieszczeń, sprzętu skrzynkowych z nowoczesnego sprzętu, kardiomotornogo ultradźwiękowego monitorowania, pomp infuzyjnych. Pomieszczenia wyposażone są również systemy kontroli klimatu i dostaw gazu medycznego. Jak zauważył pacjenta, o ile wszystkie warunki do komfortowego i bezpiecznego dostarczenia.

Po pojawieniu się noworodka jest przebywać razem z dzieckiem w Domu Matki i Dziecka „”. Korzystny jest wolnym karmienia piersią. komora zasilana w którym pielęgniarskiej wcześniaków i niemowląt o małej masie ciała krytycznej.

Wiele matek w swoich komentarzach wyrazić szczerą wdzięczność dla specjalistów z Centrum Perinatalnej. Szczególnie wysoko cenione cechy profesjonalnych otrzymał dr Lyubitsky. Dzięki Borysa Nikołajewicza, wyszło na jaw wiele zdrowych dzieci. I byłego pacjenta dr Isakov zauważyć, profesjonalizm i położnik zbiornika. Należy stwierdzić, że wszystkie specjaliści Centrum dążyć do stworzenia jak najbardziej komfortowych warunków dla każdego pacjenta w okresie prenatalnym i dla młodych matek i ich dzieci po urodzeniu.

Okołoporodowe Center (Kaliningrad). opinie

Biura planowania rodziny zapewnić pomoc medyczną dla rodzin z zaburzeniami rozrodu, zagadnienia endokrynologii ginekologicznej, prowadzone poradnictwo genetyczne działa ginekologa pediatryczne. Istnieje również odbieranie nastolatki ekspertów z różnych kierunków, w tym psychologa. Pacjenci, którzy Obserwowano i leczono w ośrodku, mówić pozytywnie o jakości personelu.

Niewątpliwą zaletą tej instytucji, według wielu kobiet jest korzystanie ze sprzętu high-tech, a także szeroki zakres usług. Znany w całym mieście z Obwodem Perinatalnej Center zapewnia działanie terapeutyczne i diagnostyczne przy użyciu inwazyjnych metod diagnostyki prenatalnej, USG, chirurgii endoskopowej, technik fizjoterapii. System rehabilitacji i rehabilitacji.

Chwalił pacjentów i ich rodzin otrzymało dział pomocy medycznej, psychologicznej, socjalnej i prawnej dla kobiet i dzieci. Okołoporodowej Center oferuje porady na temat małżeństwa i rodziny. Ponadto, różne procedury diagnostyczne są wykonywane. Szczególnie popularny w całej kaliningradzkim Perinatalnej Centrum prowadzi USG, laboratorium kliniczne, radiologia, laparoskopowych i innych badań.

pobyt w szpitalu

Niewątpliwą zaletą Centrum Perinatalnej, według wielu pacjentów stawiają warunki. Dla kobiet, wyposażony w pokojach dwuosobowych, które są wyposażone w udogodnienia „Dezar”. Są one przeznaczone do sterylizacji i oczyszczania powietrza. Komora wyposażona również przewijak z niezbędnymi udogodnieniami dla opieki nad dzieckiem, mydło w płynie i środków dezynfekujących, szafka do przechowywania ubrań dziecięcych. Można również korzystać z mini-bar, przycisk połączenia pielęgniarka. Personel jak zauważył pacjenta, jest bardzo wrażliwy na każde wyzwanie. W oddziałach typu usług jest ponadto wyposażona w kuchenkę mikrofalową, termos elektrycznym i telewizorem. W jadalni znajduje się lodówka.

W korytarzu każdej komory są chłodziarki z gorącą i zimną wodą. Jest również wyposażony w tereny rekreacyjne, gdzie matki mogą komunikować się z bliskimi. Okołoporodowe w Kaliningradzie Centrum świadczy usługi dla rejestracji noworodków, a następnie dać rodzicom metrykę. Terytorium instytucji posiada wszystkie udogodnienia. Tutaj pacjenci są w stanie zrelaksować się na świeżym powietrzu.

opieki zdrowotnej

W obecności polityki usług MLA jest bezpłatne. lekarze pracują w centrum:

 • położnik-ginekolog (dla dzieci i młodzieży w szczególności);
 • endokrynolodzy;
 • urolog;
 • seksuolog;
 • genetyk;
 • psycholog rodzinny.

Kaliningrad okołoporodowa Centrum wykonuje wszelkiego rodzaju USG w ginekologii z wykorzystaniem 3D i dopplerowskich badań, badania tarczycy i gruczołów sutkowych, cytogenetycznych badań badań płodów i dorosłych na poziomie hormonów, kompatybilności nasienia na obecność infekcji, która może być przenoszona drogą płciową. Ponadto, DNA jest wykonywane w celu wykrycia genu diagnozowania chorób dziedzicznych, poradnictwo ciężarnych z prawdopodobieństwem poronienia po IVF. Centrum działa wokół szpitala zegara do leczenia pacjentów cierpiących z powodu chorób ginekologicznych, a także kobiet z patologią ciąży przez okres do 22 tygodni. Jako składnik strukturalny GAC Perinatal CO „Regional Center” (Obwód) instytucja korzysta z technik klinicznych. W placówce medycznej do prowadzenia takich działań:

 • Preparat do ciąży;
 • prognozowanie zdrowe potomstwo, poradnictwo genetyczne;
 • diagnozy chorób genetycznych i genetycznych;
 • porady dla kobiet w ciąży i diagnozowania zaburzeń u płodu;
 • Leczenie i diagnostyka niepłodnych małżonków.

Inwazyjna i nieinwazyjna diagnostyka

Badania przeprowadzone przez analizowanie poziomów markerów w surowicy płodowej i przesiewania ultradźwięków w czasie. Inwazyjne badanie jest wykonywane przez cytogenetycznych badań materiału do wykrywania nieprawidłowości u płodu, realizacja krajowego programu „Zdrowie” w oparciu o CFPR na celu wykrywanie chorób dziedzicznych metabolicznych.