473 Shares 8762 views

Jak zrobić kostium z rękami Perełek

Jednym z najprostszych i zachwycającej stroju karnawałowego – kostium paciorki. Zrób to całkiem proste, ponieważ wystarczy dużo biżuterii, która zawiera elementy kuliste. Nawiasem mówiąc, aby kostium paciorki z rąk, można użyć self-made biżuterii. Również przejść do sprawy i zabawek choinkowych o niewielkich rozmiarach (koraliki i paciorki).


Koraliki kostium – strój

Istnieją trzy sposoby produkcji tego stroju. Pierwszy polega na wykorzystaniu istniejącej pięknych sukniach. Długość może być różna od dawna „na podłodze” na dość krótki. Prawdopodobnie ważny szczegół jest tu bujne szaty dno.

Druga opcja będzie uszyty z sukni rąk. Koraliki pasować będzie wyglądać luksusowe, jeśli wybierzesz styl spódnicy „butelka”. Strój powinien schować paciorki, koraliki, Boże Narodzenie zabawki, takie jak kule.

Trzecia opcja – jest użycie stroju kilku spódnic balon. Mogą być wykonane z tkanin o różnych kolorach. W miejscach, gdzie dolna spasować bardzo właściwe będzie wyglądać choinkowe kulki.

korona

Każdy strój musi zawierać stroik. Koraliki i pasować do Nowego Roku nie jest wyjątkiem. Można zrobić koronę wykonaną z drutu, na którym perełki. Można zrobić go w technice beading. Podobnie zrobić kokosznik.

Fascynujące wygląd kapeluszy, plecione z koralików i paciorków w sylwetkę kapelusze z głowy wiszących nitek. Na końcach są przymocowane visyulek dużych kulek lub małych kulek ozdób choinkowych.

Dziewczyny może po prostu ozdobić koraliki stylu włosy, zwisające nad czołem eleganckie kolczyki okrągłe lub kulisty wisiorek.

Biżuteria na szyi i klatki piersiowej

Oczywiście, w tym stroju przesadzić z dekoracjami kulek jest prawie niemożliwe. Co będzie więcej, tym lepiej. W związku z tym, że jest to naszyjnik połączona będzie z kilku pasm paciorki, nawet zupełnie odmiennych w fakturze i kolorystyce. Można również powiesić na szyi łańcuch z dużych kulek (kulki).

Szwaczka mogą również tworzyć własne ręce żadnej dekoracji, nawet splot kołnierz koralików i paciorków, podobnych do tych, które były modne w XVIII wieku wśród szlachty. Oczywiście, aby stworzyć kompletny obraz będzie musiał przetrwać w tym stylu i samego stroju, na przykład, umieścić na krynoliny spódnicy zrobić głęboki dekolt, szerokie rękawy ze szczelinami.

butów damskich Koraliki

Istotną rolę w dowolnym kolorze odgrywanej przez fakt, że podczas okuty bohaterki. Dlatego przygotowuje pozew Nowy Rok Koraliki dla dziewczynek, należy zwrócić uwagę na obuwie. Jeśli używasz zwykłych butów, wszelkich starań, aby ozdobić koraliki. Można je uszyć na jednej kuli ozdób choinkowych.

Twórczo i wygląda eleganckie buty, wysadzane koralikami i koralikami. Można to zrobić za pomocą kleju, na podstawie wszelkich niechcianych butów. A jednak istnieje możliwość krawiectwo cheshek tkanki, które następnie mogą być ozdobione.

Jeśli strój jest przygotowanie w starożytnym stylu egipskim, lub który wykorzystuje nakrycie głowy w postaci pokrywy z koralikami i tuniki, wystarczy organicznie pasuje tutaj japonki ozdobione koralikami. Masters i może samodzielnie produkować buty tego rodzaju. Wystarczy, aby podeszwy tektury lub gumy, i znajduje się na silnym wątku lub taśmy, na której będzie utrzymywać koraliki i paciorki.

To może i nie zrobić buty Frezowanie lub baleriny. Są odpowiednie krótkie sukienki lub tuniki.

Ozdoby na koralików

Nie powinniśmy zaniedbywać kolczyki, pierścionki, broszki. Ważną rzeczą jest to, że cała biżuteria powinna zawierać kulki i koraliki, paciorki i cekinów.

Uzupełniają wizerunek właściciela strój i pasów. Zaleca się, aby korzystać z szerokiego pasa, które są przyklejone ozdoby. Albo można użyć ponownie Koraliki z których splot szeroki pas, w tym pracy i dużych kulek.

Z pewnością pasować, wykonane ręcznie, razem z dziewczyną, dać jej wielką radość. Mnóstwo biżuterii, która jest naturalna dla rzetelnego piętrze, zachwyci młodych prelestnits.