567 Shares 7206 views

Co warto oglądać serial zagraniczny w 2014 roku: „Better Call Saul” i inni

Miniony rok dał nam taką serię jak „Hannibal”, „1943”, „The Fighter” i wiele innych. 2014 już się rozpoczęła, a zapowiada się jeszcze bogatsza w nowej serii, w którym wiele amerykańskich i krajowych krytycy nie mają wątpliwości. Chodźmy nad jednym z najbardziej oczekiwanych seriali i dowiedzieć się, co ich historię.


Better Call Saul

Prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych serii roku „Better Call Saul” jest ideologicznym kontynuacją jednej z najlepszych dramatów telewizyjnych ostatnich lat – „Breaking Bad” serii Better Call Saul opowiada historię ekscentrycznego prawnika Saul Goodman aż poznał Waltera Białej i Jesse Pinkmanom. Dlatego też nowa seria jest również często określane jako „spin-offom o prawnika.”

Co do obsady, oprócz Boba Odenkerka, pokaz 100% byłoby Dzhonatan Benks. Jest to również doskonała okazja, aby zabłysnąć w nowym serialu są Aaron Paul i Bryan Cranston. Na innych znaków w serii do tej pory nic nie wiadomo.

Proyuserom "Better Call Saul" jest Vince Gilligan, którzy pracowali na rany "grób". seria pisarz – Peter Gould, także wcześniej pracował na Breaking Bad. Oprócz nich w serii i innych osób przyszło, że wcześniej pracował w teatrze telewizji.

Dokładna data uruchomienia pierwszego sezonu „Better Call Saul” nie jest znana, ale przedstawiciele kanale AMC twierdził, że show planuje rozpocząć nie później niż w listopadzie tego roku.

Gotham

Popularność komiksów i teraz ich bohaterowie nie mają do powiedzenia – to aksjomat. Wyczuwając nastrój publiczności, DC Comics postanowił rozpocząć serię o Jima Gordona, pokazując swoje pierwsze śledztwo w sprawie jakości w policji Gotham City.

Jeden z bohaterów „Gotham” będzie Bryus Ueyn, wszechświat i fani Batmana z pewnością może spodziewać się ich znajome złoczyńców. W rolę młodego wnioskodawców Jim Gordon to było wystarczające, ale wybór padł na twórców serii Ben McKenzie, bohater serialu „Southland”.

Producent i jeden z autorów na rzecz serylowej Bruno Heller, dyrektor – Denni Kennon. Filmowanie rozpocznie się w marcu i planuje wydać serię jesienią.

muszkietów

„Trzej muszkieterowie” będzie kolejna wersja słynnej powieści Aleksandra Dyuma. Tym razem szczęście będzie próbował kanał BBC i filmowców, które pracowały na słynnym serialu „Doktor Who”.

D'Artagnan, w nowym serialu telewizyjnym gra Luke Pasqualino, Atos – Tom Burke, Portosa – Hovard Charlz i Aramis – Santiago Cabrera. Na temat roli kardynała Richelieu wybrany Peter Capaldi, że grał dwunasty Doctor Who.

Pierwsza seria wyszła na ekranach telewizyjnych do 18 stycznia tego roku, a obecnie ma 5 odcinków „muszkieterów”. Więc jeśli jesteś zainteresowany, aby spojrzeć na następnej wersji filmowej adaptacji słynnej powieści, nadszedł czas, aby rozpocząć oglądanie show.

Ten detektyw

Kolejna seria, którego wyjście już miało miejsce w styczniu tego roku, a dokładnie – w dniu 12 stycznia. W tej chwili, już osiągnął 6 serii, oczekuje 07 marzec 3. Planowane jest wydanie 8 odcinków, a po tym, jak to idzie. Jest możliwe, że przez analogię z „American Horror Story” seria zostanie przedłużony, ale w każdym nowym sezonie widzowie spotkają się nowe postacie oraz zupełnie nową historię.

Główne role zostały wykonane przez znanych aktorów Mettyu Makkonahi i Vudi Harrelson, a akcja toczy się w Luizjanie, gdzie bohaterowie badają seryjnych morderstw. W serii zobaczymy także Maykl Potts Tori Kittlz,
Mishel Monahen, scenarzysta Nick NIC PIZZOLATTO działał i reżyseria: Cary Fukunaga. Cokolwiek powiesz, a zespół zebrał doskonałe.

czarne żagle

„Black Sails” – seria, jak można się domyślać, o piratach, którego premiera odbyła się 25 stycznia 2014 roku w „muszkieterów” w telewizji już zostało pokazane nowej serii 5 kondygnacji piratów. Również w tej chwili wiemy, że seria uprzednio przedłużona na kolejny sezon.

Seria opowiada o przygodach Kapitana Flinta (granej przez Tobi Stivens) i jego poręczne, Dzhona Silvera (za rolę wybrany Luke Arnold), więc można uznać w pewnym sensie do prehistorii powieści Roberta Stivensona „Treasure Island”.

Producentem jest znanym miłośnikiem wielkich robotów i efekty specjalne Maykl Bey, a scenariusz pisze Dzhonatan Steynberg. Odkąd na początku serii o tym mówić pozytywnie zarówno krytyków jak i zwykłych widzów, więc „Black Sails' to jeden z tych filmów, które są warte oglądania.

Jak widać, seria 2014 zapowiada się ekscytujące, ciekawe i całkiem możliwe – prodolzhitelnymi. Ale nie jest to pełna lista czeka nas w 2014 roku Cho w nowym serialu telewizyjnym …