478 Shares 5398 views

Stopy na rzekach Uralu. górskiej rzeki

Rafting jest jednym z działań turystyczny przyjemności. Taka kampania pozwala ocenić własne siły, aby zdobyć nowe doświadczenia. Najczęstszym trasa jest spływ Ural.


Ural System rzeki górskiej

Ural pasmo górskie jest strażnikiem źródeł rzek. Rzeki Ural zarodkowania na grzbiecie, a następnie płyną wzdłuż zachodniej i wschodniej system stoków górskich. Dużych rzek górskich systemów Ural są: Kama, Ural Juruzan, Chusovaia, biały, Ufa, AI, Visscher, Tobol, objazd, Sos'va Miass, Pelym, ISET, Pishma, Lozvy, Ui Tagil.

Wiele rzek i wiele żeglugi dokonał najbardziej popularny rodzaj aktywnego wypoczynku na Uralu. Ważny jest fakt, że zakres kategorii złożoności jest bardzo duża – od 1 do 5 klasy. Dlatego stopy tych rzek Ural dostępne dla każdego.

Ural rzeka

Rzeka Ural jest trzecim najdłużej po Wołdze i Dunaj przepływa przez terytorium Rosji i Kazachstanu. Aż do 1775 roku rzeka nazwano Yaik że Turkic oznacza „rozlanego rzekę.”

Po Ural była wielka rzeka, a tam był rozwój transportu. Ostatnio, płytkie śródlądowej. Ale gdy jest to możliwe do przeprowadzenia Ural rafting turystyczny.

Ural źródło znajduje się na grzbiecie w Bashkiriya Uraltau i reprezentuje sprężyny, pokonując stopy. Ujście rzeki należy do basenu Morza Kaspijskiego. Dno rzeki Ural jest dość kręta i tworzy liczne pętle. Wzdłuż brzegów istnieje wiele osiedli. Mogą być organizowane w mieście pływających na rzece Ural, Orenburg – w takim przypadku miasto właściwe.

Polar Ural Rzeka

W tej części systemów wydobywczych Ural powierzchniowych wcięty liczne rzeki i strumienie tymczasowe. Te systemy wodne uzupełniać systemy rzeczne, takie jak Peczora i Ob.

górskich rzek tego obszaru jest bardzo szybki, za szybki, z wieloma progami. Czasami rzeka wpływa do wąwozu. River Valley, które nie są mocno widoczne są ulgi skręcania kanał i stały przepływ. Nawigacji, w zależności od obszaru, mogą być trzy do czterech miesięcy. na rzekach stopy Ural są korzystne w lipcu i sierpniu.

arterie wodne, które powstają w jeziorach tektonicznych, krasowe pochodzenia lub zatrzymane, nadające się do trekkingu wodnym całej nawigacji od źródła do ujścia. Bardzo płytkie w górnym biegu rzeki, począwszy od bagien i małych jezior, tak aby dotrzeć do ich źródeł jest praktycznie niemożliwe.

Rzeki Ural Polarny

Ural Polarny jest najwyższa część Uralu. Na grzbietach tej części systemu górskiego zaczyna liczne dorzecza o Kara i mórz Barentsa. Główne systemy wodne w rejonie przejść przez wysokich górach, w środku góry, stromo nachylone i gładkie powierzchnie.

W obszar wysokiego doliny są strome stoki i łóżko – ostrych załamań. Prędkość przepływu i spadek rzeki jest zwykle duża. Często łóżko zaśmiecona szczątków skał i głazów.

W środku jest rozszerzona strefa górskich dolin rzecznych, strome zbocza maleje. Tutaj charakter górski rzeki jest zachowana, ale przepływ staje się wolniejszy. Zdarza się także, że kanały są podzielone na tulei.

na rzekach stopy Ural są ekstremalne i nieprzewidywalne.

River North Ural

Severnyy Ural – krawędź trudne i trudne, ale to jest bardzo popularne wśród turystów. River North Ural charakteryzuje również przez gwałtowne i burzliwe, stromy spadek, bystrza i mielizny.

Często brutalne i Rapids strony można zaobserwować przełom obrazu zakres rzeki górskiej. W dolinach z mniej wyraźną ulgę dla coraz spokój.

rzeki stopu Northern Ural dostępnej od maja do października, ale korzystny okres do trekkingu turystyczny wody jest czas od połowy czerwca do połowy września. Bogaty i większej głębokości wodne układy zachowują do lipca, ponieważ druga połowa jest lipiec poziom wody obniża się.

O tej porze roku może rozpocząć powodzie, w wyniku poziomu wody w rzece na kilka godzin może wzrosnąć do dwóch do trzech metrów. Promy i wzrost pod prąd w powodzi trudniejsze. Wygodny i komfortowy do tratwą w dół rzeki i wspiąć się do źródeł rzeki.

Bliski rzeka Ural

Bliski Uralu opracowany również gęsty system rzek. Ta część jest jednym z najbardziej znanych turystycznych szlaków wodnych – Chusovaya. Charakter rzeki Bliski Ural jest spokojny i powolny. W dolinach rzecznych systemów może spełnić nadmorskie klify.

Rafting Bliski Uralu możliwe jest od kwietnia do października Inclusive. Korzystny okres dla podróżujących wodę są lipiec i sierpień. Jedynym negatywnym – w lecie jest spłycenie wielu rzekach i zmniejsza liczbę tras.

Yuzhnyy Ural

Systemy wodne Uralu Południowego są bardzo zróżnicowane pod względem złożoności. Tutaj rzeka duszy można znaleźć doświadczonego sportowca i żółtodzioba. Dlatego bardzo popularny rafting Ural. Czelabińsk i regionie Wołga – kolejne kilka regionów, a liczba osób chętnych tu znacznie więcej niż w innych obszarach. Maksymalne wycieczki wodne na wiosnę i lato.

W Baszkirii popularne szlaki wodne są Yuryuzan rzeka Belaya, Zilim, Lemeza, Ai, Nugush, Big Inzer. Poziom skomplikowania nie jest wysoki, a są one bardzo wygodne dla stopu przeszkolonych osób. Na przykład, Yuryuzan zawiera progów pierwszej i drugiej kategorii złożoności, ale oprócz tego można podziwiać piękne górskie krajobrazy, skały i jaskinie.

rafting – żywy i emocjonalny rodzaj wypoczynku. Czasem jest obarczona niesamowitej niebezpieczeństwie – łódź mogła wywrócić lub coś potknięcie, ale otrzymał dawkę adrenaliny życia kolory żywe wrażeń.