162 Shares 4985 views

Odkurzacz robota Panda X500: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Słyszałeś o urządzeniu, takie jak Panda X500. Nad jego prac rozwojowych wybitnych specjalistów z tej samej nazwie, która znajduje się w Japonii. Byli w stanie przynieść pracę tego urządzenia do perfekcji. Pomimo faktu, że projekt ma dość konserwatywny pogląd, że jest w stanie wykonać pełnego czyszczenia, zwalniając właściciela czasową urządzenia. W tym dniu marzeniem wielu kobiet, które mają w domu biznesu zajmuje zbyt dużo czasu. Po przeczytaniu opinii, może być w stanie zrozumieć, czy jest miejsce dla takiego urządzenia w domu i czy jest zdolny do ułatwienia prac domowych.


Model Przegląd

Panda X500 jeden bardzo ważną zaletę, która występuje w dużym poborze mocy. Liczba ta sięga 50 watów. Jeśli będziesz zaskoczony przez brak szczotek, które muszą znajdować się w dolnej części obudowy, a następnie imponująca moc ssania będzie po prostu zrekompensować tej funkcji projektowania. Z tego powodu można zauważyć, że nawet w szwach od wykończenia podłogi zniknął kurz i zabrudzenia, z którymi można było obsługiwać za pomocą innych metod. Tak więc, twórcy zdecydowali się problem z włókien wełnianych i zwierząt, które mogłyby utknąć w ruchomych elementów urządzenia. Panda X500 stanie skutecznie czyścić dywany i starannie usunąć brud z każdej podłogi w ogóle, efekt ścierny na powierzchni nie zostaną dostarczone.

pozytywne cechy

Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, że podpiera eliminację najdrobniejsze cząstki kurzu, tworząc efekt częstotliwości zewnętrznego i zapobiegając powstawaniu roztoczy kurzu, i pchły. Jako niekwestionowany zalety zwartej można zidentyfikować opisany model. Dzięki temu Panda X500 w stanie poruszać się między nogami mebli, aby usunąć brud pod szafkami, jeżeli ich wysokość wynosi nie mniej niż 9 centymetrów od powierzchni podłogi. Po bokach tego urządzenia są umieszczone szczotki, które są przeznaczone do zamiatania kurz z listew przypodłogowych. Można zauważyć, że nawet w najbardziej odległych zakątków, które wcześniej były niewidoczne oczu znikają cząstkami. Odkurzacz robota Panda X500 Pet Series została zaprojektowana w taki sposób, że ma specjalny program. To pozwala skonfigurować urządzenie do precyzyjnego harmonogramu, to sprawia, że właściciel zaangażowany w proces czyszczenia najbardziej minimalne. Konstrukcja działa niemal bezgłośnie, dlatego odkurzacz nie jest w stanie powodować dyskomfort. Wewnątrz zainstalowany jest uszczelniony filtr, który nie pozwala przenikać nawet najmniejsze cząstki pyłu z powrotem do pomieszczenia. Działanie urządzenia jest łatwa, ponieważ korzystanie z urządzenia jest intuicyjnie zrozumiałe.

niezależny ruch

Producenci zadbali, że działa urządzenie bez rozbicia przedmiotów i ścian wewnętrznych. Obudowa posiada zderzak ochronny. Jeśli to konieczne, można ograniczyć obszar pracy według uznania urządzenia. Ostatnia funkcja została wykonana możliwe dzięki temu, że użytkownik, jeśli to konieczne, ustanowienia wirtualną ścianę, która definiuje przestrzeń, gdzie jest to dozwolone, aby przesunąć maszynę. Niezależnie odkurzacza będzie w stanie zmieniać intensywność absorpcji, a określony czas czyszczenia obszarze, w zależności od stopnia zabrudzenia. Jest określana za pomocą czujnika podczerwieni.

Opis modelu

Odkurzacz robota Panda X500 Pet Series jest ustawione jako idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy cierpią z powodu alergii. Urządzenie to idealnie nadaje się dla tych ludzi, którzy prowadzą dom zwierzęta są podatne na wypadanie włosów. Funkcjonalność odkurzacza tak, że może produkować wysokiej jakości czyszczenia nawet apartamenty z dwoma sypialniami, nie zatrzymując się, aby naładować. W tym przypadku nie ma obawy, że pojemność spadnie nawet wtedy, gdy poziom naładowania akumulatora. Nie jest konieczne, aby bój, oraz tym, że parametr ten jest zredukowany z powodu napełnionego worka na kurz. Panda Pet Series X500 może pracować w jednym z trybów 7, dzięki najwyższej wydajności czyszczenia uzyskuje się w pewnej sprawie. Jesteś wolny, aby wybrać tryb opcja, która nadaje się do specyficznych warunków. Na przykład, nie są opóźnione tryby przełączania.

programowalność

Można zaprogramować urządzenie do pracy w niektóre dni tygodnia, a nawet godzinę. Będzie to zakończyć czyszczenie przed przybyciem do domu właściciela i wyprodukowany czyszczenia podłogi może w każdym dogodnym momencie. Odkurzacz Panda X500 mogą korzystać z systemu punktowego, co sugeruje, miejscowe uwolnienie zabrudzenia. Może to być konieczne, jeśli w domu jest odwiedzany przez gości i dziedzictwa w jednym z pokoi. Eliminowane za pomocą tego trybu mogą być konsekwencje wchodzących popielniczki, a także rozbudzenie ziemi w doniczce. Automatyczne czyszczenie może być stosowany jako pełnego cyklu, użyj go w dotyku, a część z kontrolą właściciela nie jest wymagana.

Nie można się obawiać, że ściany pokoju są uszkodzone lub jeśli istnieje zamieszanie w przewodach. Jeśli akumulator jest naładowany, po zakończeniu jednostki będzie się wracać do bazy na tankowanie.

Recenzje trybach

Odkurzacz robota Panda X500, jak twierdzą użytkownicy posiada kilka trybów, wśród nich – sprzątanie pokoju obwodowej spirali czyszczenie w rogach pokoju, a także węża. Korzystając z jednego z tych trybów mogą być konieczne w pewnych okolicznościach, które, bez wątpienia, jak konsumentów. Pełny cykl czyszczenia trwa tylko pół godziny, w końcu będzie można cieszyć się czystością, które nie mogą być osiągnięte z czyszczenia ręcznego. Konsumenci lubią i czas, że urządzenie może być obsługiwane za pomocą pilota, to sprawia, że czyszczenie bardzo ekscytujące doświadczenie, co pozwala zwrócić szczególną uwagę na pewnych obszarach. Na zapewnień użytkowników, urządzenie jest bardzo lekki, waży mniej niż 3 kg, a przechowywanie nie towarzyszą szczególne trudności, dotyka nawet najbardziej małe mieszkania.

baza lokalizacji

Do odkurzacza w stanie niezależnie wykrywania stacji ładowania w celu uzupełnienia poziomu naładowania baterii, powinien być umieszczony w otwartej przestrzeni pomieszczenia. „Panda” mogą być przechowywane w dowolnym miejscu w pokoju, ponieważ ma estetyczny wygląd i nie może uszkodzić konstrukcję każdego wnętrza. Między innymi, dzięki czemu można uprościć proces czyszczenia w każdej sytuacji, oszczędzając czas, który pozostawi do podłączenia odkurzacza.

zastosowanie

odkurzacz Panda X500 Pet Series może mieć jeden z dwóch kolorów, a mianowicie czarny lub czerwony. Na powierzchni znajduje się panel dotykowy, który uzupełnia stylowy design wygląd. O napełnienia worka lub rozładowanego akumulatora, można dowiedzieć się od sygnałów akustycznych, które będą dostarczane za pomocą odkurzacza. To pozwala kontrolować proces jasne i proste. W przypadku wystąpienia błędu, powiadomienie pojawi się w panelu informacyjnym. Jeśli z jakiegoś powodu nie można zainstalować podstawka ładująca do otwartej przestrzeni pomieszczenia, można ładować urządzenia na własną rękę, za pomocą przewodu i standardowego gniazdka. trzeba będzie podłączyć zasilacz, który jest dołączony do zestawu.

Jak dbać o odkurzaczu marki „Panda”

Panda X500, przeglądy, które będą przydatne do czytania przed zakupem urządzenia, chociaż jest to niezawodne urządzenie, ale wymaga przestrzegania szeregu zasad referencyjnych. Wśród nich są ładowania i czyszczenia zbiornika kurzu, które muszą być wykonane w odpowiednim czasie. Powinno to odbywać się tylko w sposób określony przez producenta. Właściciel sprzętu nie trzeba oczyścić szczotkę turbo, byłoby bardzo czasochłonne. Proces ten polega na urządzenie czyszczące opróżniania pojemnika na kurz, który można pobrać poprzez naciśnięcie. Kontakt z brudem nie masz, to wynika z faktu, że jego usunięcie jest prowadzone za pomocą specjalnej szczotki. czystsze usługa całkowicie higieniczny i bezpieczny. Trzeba chronić konstrukcję przed upadkiem, wstrząsami i wibracjami mechanicznymi, jak również kontaktu z wilgocią. Aby wykluczyć z tej listy, można tylko umyć kolektor pyłu. Odkurzacz nie może być narażony na bezpośrednie działanie ognia, a także kontaktu z substancjami łatwopalnymi. Jeśli zastosujemy się do tych zaleceń, urządzenie będzie służył tak długo, jak to konieczne.