590 Shares 6004 views

Kilka prostych wskazówek dla dziewczyn, jak zachować się na pierwszej randce

Tak, w końcu udało się przyciągnąć uwagę vendingu jesteś przystojny i wydaje się interesująca pod każdym względem człowiekiem, a on (hurra!) Zaprasza Cię na randkę? Wspaniałe! Teraz masz wielką szansę, aby ustalić wynik i spędzić niezapomniany wieczór tak, że pozycje stały się najbardziej trwałe. Jak zachować się na pierwszej randce, tak że nie jest tam i ostatni?


Zasada numer jeden pierwsza randka: zachowywać się naturalnie i nie denerwuj się, rozmawiać w taki sposób, który jest typowy dla ciebie, w przeciwnym razie ryzyko wyglądać złej aktorki podczas próby spektaklu nie powiodło się. Wszystkie takie same długi czas na „play” nie dostaniesz, natura podjąć jej przebieg, a człowiek będzie sfrustrowany i decyduje, że bezczelnie oszukany. Wyobraźmy sobie, że to nie jest twoje pierwsze spotkanie z nim, a piąty lub szósty, gdy ludzie mają trochę przyzwyczaić do siebie.

Jeśli nie wiesz, jak należy zachowywać się na pierwszej randce, po prostu odpocząć i spróbować cieszyć się społeczność, aby cieszyć się nim. Co martwić – to jest normalne, jak to zwykle bywa na początku relacji rodzącej. Rzeczywiście, tak chętni do zaprezentowania się przed człowiekiem w całej swej okazałości, aby pokazać się tylko z dobrej strony. Więc nie nękać dzień przed nieprzespanej nocy, bo rano znaleźć się pod oczami nie jest bardzo atrakcyjny cienie. Jeśli nie chcą wyglądać, gdy się poznali trochę Pracz, dobry sen, i wtedy nie raspleschete drżenie obsługuje kieliszek wina. Odpocząć, bo już udało się złapać coś, gdyby zaprosił Cię. Być najlepszym cechy kobiet, nawet tych, których istnienie można przeczytać tylko powieść romans: strzelać oczy, emanuje czułością, daj mu promienny uśmiech, zmysłowy i być pewni.

Nie ma potrzeby, aby puzzle nad tym, jak zachować się na pierwszej randce z mężczyzną. Po prostu dostroić się do pozytywnego i trochę zabawny sposób. Na pewno słyszałeś milion razy, że Smile – najlepszą dekorację dziewczynki, więc obraz zabawy i wesoła kobieta teraz byłoby bardzo pomocne, nawet jeśli w rzeczywistości niewymownie zły. Nie mów tego człowieka o swoich problemach, inaczej pomyśli chcesz powiesić je na nim (cały czas). Ponadto, powstrzymać się od tego przekleństwa kelner za coś, co nie umieścić cukier w herbacie, nie siedzieć z kwaśna, można również czekali na ten wywiad! Twój towarzysz musi być zafascynowany ciebie, musi być niezwykle miło być obok ciebie, a potem miał ochoty widzieć cię znowu i znowu.

Jak zachować się na pierwszej randce, aby podporządkować sobie człowieka? Rozmowa powinna być na neutralne tematy. Nie warto wyrzucić wszystkie swoje tajniki. Rozmawiać o pracy, szkole, zainteresowaniach. To wspaniałe, jeśli można znaleźć podobny uzależnienia lub być w stanie zaciekawić go z jego własnej. To może być doskonała okazja, aby ponownie spotkać. Ale pod żadnym pozorem nie prowokować temat ich nieudanych romansów, a także szczegóły dotyczące życia seksualnego lub, do którego on, ogólnie rzecz biorąc, w tej chwili nie ma przypadku. Załóżmy, że po spotkaniu wspomina się o ciebie tylko jako wesoły, pozytywny dziewczynka, a nie depresji buka.

Jak zachować się na pierwszej randce, tak aby nie zawieść swojego partnera? Pozwól nam zaprosić Państwa do człowieka, czuję się tak. Niech dbają o ciebie, otworzyć drzwi, on daje jej rękę, popycha krzesło, etc. Raz widzi w tobie kobietę, podjąć odpowiednie działania, nawet jeśli życie nie jest przyzwyczajony do takich przejawów rycerskości. Po tym wszystkim, kto wie, może wkrótce się do tego przyzwyczaić i będzie ci się spodoba. Zabierz swoje dżentelmena prawdziwe zainteresowanie, nawet jeśli będzie on opowiadać wam o ostatnim meczu piłki nożnej lub złamać jego samochód. Jeśli potrzebujesz tego człowieka, słuchać go i, jeśli to możliwe, przynajmniej udawać (ale szczerze!), Że wiesz, co mówi. I nawet nie można udawać, i szczerze, że nie rozumiem, i poprosić go o wyjaśnienie. Był zaszczycony. Jeśli wam powie o jakichś osobistych osiągnięć, chwalcie, zapytać o radę, w razie potrzeby. W ogóle, niech wie, że jesteś – słaba, delikatna i krucha istota, i po prostu trzeba chronić, pielęgnować. Ale nie zapominajcie, w tym samym czasie, że – bogini i boginie potrzeba serca, aby wygrać. I ile dajesz człowiekowi tym razem zdecydować, oczywiście, zależy od ciebie.

Teraz, gdy wiesz, jak zachować się na pierwszej randce. Mamy nadzieję, że te pokorne wskazówki pomogą Ci osiągnąć wyniki w kategoriach tego, co trzeba, i spotkanie z człowiekiem interesujące dla Ciebie będzie fatalny.