112 Shares 1024 views

Jinxed: co robić? pomocnych wskazówek

Współczesne społeczeństwo obce przesądów. Większość ludzi jest przekonana, że to zjawisko – relikt przeszłości, który nie ma miejsce dzisiaj. Jednak nawet najbardziej sceptyczni ludzie czasami nie można znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla tego, co dzieje się z nimi lub ich bliskich.


Wtedy nawet ci, którzy kategorycznie odmawia uznania istnienia złych sił zacząć myśleć mistycznego powodu tego, co się dzieje. W takich przypadkach zaczynają się na myśl ponure myśli o złym okiem i pojawia się pytanie, co zrobić, jeśli umieścić zaklęcie na siebie i swojej rodziny. Mogę się go pozbyć i odbudować swoje życie?

Chrześcijaństwo w tej materii jest dość kategoryczny. Uważa obrażenia jako odwet za grzechy niewykupionych. Jeśli uważasz się za osobę religijną, i są przekonani, że jesteś jinxed co robić dalej? Przywódcy kościelni powinni szczerze pokutować w kościele modlić się o przebaczenie swoich grzechów, wyznać kapłanowi. Może dostaniesz pokutę od ojca, ale z upływem czasu, to na pewno będzie w stanie odpokutować za swoje działania, bez względu na to, jak trudne może być.

Wielu ludzi przychodzi do wiary w Boga tylko wtedy, gdy zaczną podejrzewać, że oni lub ich dzieci jest przekleństwem. Co zrobić, jeśli dziecko jinxed? Ponieważ nie ma grzechu, to, najprawdopodobniej, płacisz za swoje zbrodnie. W obliczu tej katastrofy, znowu iść do kościoła i skruchę. Jak najszybciej dostać rozgrzeszenie, chorobę lub nieszczęście dziecka będzie do niczego.

W przeciwieństwie do tendencji współczesnego społeczeństwa do wyjaśnienia wydarzeń w sposób racjonalny, są zwolennicy magii i konspiracji. Wszystko to opiera się na wierze – w Boga, siłę wyższą lub umysłu, pozytywnej energii, itp Przykłady jak wiara czyni cuda w historii partii. Jeśli wierzysz w moc jego wiary, a następnie przejść do właściwej drodze. Czy jesteś pewien, że jesteś jinxed, co robić – nie wiesz?

Staraj się czytać wykresy uzdrowicieli, przyczyniając się do usuwania szkód. Będą pracować w przypadku, jeśli naprawdę wierzy w swoje siły.

Od złego oka głównie do czynienia przez ludzi, którzy są obiektem zazdrości cudzego. Negatywne emocje wpływają nie tylko tych, którzy je przeżywają, ale także do tych, do których są skierowane. Nie chwalić stale ich sukcesy, osiągnięcia, okienek w każdej dziedzinie życia, czy to kariera, kreatywność, udane małżeństwo, wzbogacanie, itd. Bardzo wielu ludzi wydają się być zazdrosny, bo ich nieświadomości gniewu, pojawia się ryzyko utraty tego, co tak szczęśliwy. Dlatego dbać nie tylko ich sukcesy faktem dokonanym, ale także marzy, pozostawiając je do tego, kto ufa najbliższych osób. W przeciwnym razie, wtedy zapytać: „Jeśli złe oko, co robić?”

Praktyka pokazuje, że większość ludzi nie reklamują swoje sukcesy i osiągnięcia są naprawdę najrzadziej ulegają uszkodzeniom. Ponadto, nie bój się, że coś pójdzie „nie tak”.

Obawy są istotne, czegoś boi, powiększać je do siebie. Jeśli nadal jinxed co zrobić z konsekwencjami?

Staraj się myśleć pozytywnie i nie popełnić zło, mając na uwadze, że zasada bumerang zawsze działa. Twój ciepły stosunek do życia i ludzi, w szczególności, z pewnością zostaniesz nagrodzony