362 Shares 4973 views

Jak dzianiny koce szprychy: schemat i opis kilku prostych modeli

Wraz z nadejściem jesieni, wielu wykwalifikowanych pracowników leżał ich nedovyazy bawełny i wiskozy i są dopuszczone do produkcji ciepłych produktów. Jest czas na szaliki, czapki, rękawice z jednym palcem, kapciami i koce.

Oprócz odzieży i wystrój może być powiązana jak koce szprych. Schematy i opis tych produktów jest bardzo prosta, ponieważ w rzeczywistości jest to tylko prostokątna tkanina z dowolnym wzorem.

Każdy Knitter może znaleźć odpowiedni projekt w zależności od gustu, jak również istniejące doświadczenia i umiejętności.

Naturalna przędza na kratę

W oparciu o podstawowy cel dzianiny okłady, dla nich jest wybór materiału o dużej zawartości wełny, angory lub moheru. Oczywiście, istnieją ciągi akrylu, nylonu, poliestru lub mikrofibry, która wygląda bardzo atrakcyjny wizualnie przypominają prawdziwe futro. Ale nie daj się skusić przez podobieństwo, jak włókna sztuczne nigdy nie będzie w stanie zapewnić ciepło i komfort dla człowieka, owinięte w koc. Choć to nie znaczy, że 100% wełny przędzy – jest najlepszym rozwiązaniem. Taki materiał ma jakieś przykre wady:

  1. Tego rodzaju produkty otrzymuje się przez ciężki i długi na sucho ..
  2. Podlegają one kurczenie się po praniu.
  3. Można dość szybko pokryte peletki.
  4. Aby zebrać wystarczająco dużo materiału, craftswomen trzeba bulić.

Korzyści z włókien sztucznych

Jak już wspomniano, nie zaleca się dziać produktu w całości z materiałów syntetycznych. Są one krótkotrwałe i „tani” wygląd. Lepsze wykorzystanie przędzy mieszanej. Optymalna kombinacja: 50% włókien naturalnych (wełna, angora, moher, bawełna, sztuczny jedwab, jedwab) i 50% włókien syntetycznych (akrylowych, nylonu, poliamidu, i inne).

składniki syntetyczne zapewniają wytrzymałość materiału, zmniejszają całkowity ciężar urządzenia i znacznie zmniejszyć jego cenę. Jednak korzystanie z takich materiałów sprawiają, piękne i wygodne dzianiny koce. Szprychy (ze schematami i opisem tych prac można znaleźć w artykule), są one szybko i bez większych trudności raczej dzianiny.

Wzory i ozdoby

Biorąc pod uwagę celu związania koc lub pled, można się łatwo zgubić się w morzu, albo raczej, ocean różnych schematów i wzorów. Żeby było łatwiej, należy podzielić go na prostsze składniki:

  1. Określić typ sieci (ciągłe ażurową).
  2. Aby dowiedzieć się typ przędzy (gładkiej, boucle, stałego lub melanż).
  3. Zaznaczyć warstwę wzoru (proste, średnio- i kompleks).
  4. terminy realizacji harmonogramu.

W przypadku, gdy pracownik ma przyzwoitą wykwalifikowanych doświadczenie, preferowany przędzy monochromatyczne i ma nieograniczony czas pracy, może stać się dekoracyjną medium i high złożoności. Na przykład, plecionego lub kompozycji kilku wzorów.

Stosując ten wzór można skojarzyć dorosłemu lub chusta dziecko szprychy (schemat, opis, zdjęcia i główne zalecenia są przekazywane do wiadomości).

Proste obrazy często wolą początkujących oraz osób wykwalifikowanych pracowników, którzy chcą szybko poradzić sobie z zadaniem.

Dzianiny koce igły: Schemat i opis podstawowych wzorców

Poniższa fotografia przedstawia koc, który jest utworzony podwiązki. Melanż przędzy barwny użyto do pracy. Zazwyczaj taka przędza jest używany do tworzenia tych obrazów, gdyż nie bardziej skomplikowany wzór nie będzie zauważalne.

Że produkt nie wygląda dość prosty, jego dziania od kąta. Oznacza to, że na początku było tylko kilka pętli (3-5). W każdym drugim rzędzie po obu stronach (na początku i na końcu) dodano jedną pętlę. Jeżeli trójkąt jest równoboczny zaczął, zaczął zmniejszać. Pętle zmniejszenie przeprowadzono w taki sam sposób, jak uprzednio dodano (dwa z każdego drugiego wiersza). W rezultacie, paski znajdują się na dywanie na przekątnej. Pod koniec obwodzie został zawiązany haczyk.

Innym popularnym wzór nazywa się „szachownica”. Jego zasada polega na kombinacji dobra i zła pętli.

Liczba pętle i wierszy w powtarzacie może być dowolny: im więcej, tym większy będzie każda komórka.

Za pomocą następujących rysunków, można tworzyć żadnych koce igły (Schematach i opisie mogą służyć jako instrukcja i środki do wdechu).

Wiążąc kołdry i koce

Gdy baza internetowa jest zakończona, to musi koniecznie wiązać. W tym celu najlepiej nadaje się haka. To pozwala ukryć wady i prawidłowego nieidealnym kształt produktu.

Nawiasem mówiąc, jeśli ekspert nie posiada tego instrumentu, można go używać szprychy. W tym przypadku, będzie musiał zawierać wiązanie w obliczeniach wzór do jego wykonania w tym samym czasie z sieci bazowej. Różne rodzaje gumy, „ryż”, podwiązka ściegu lub ażurowe nadaje się do dokonano na dywany graniczne szprych. Schematy i opis tych wzorów również przydatna dla wielu craftswomen.

Chusta dla leniwych

Najbardziej zdesperowani tkaczy, którzy potrzebują gotowego produktu, „wczoraj”, może być wskazane, aby kupić bardzo grube nici. Aby pracować z takim materiałem nie jest łatwe, ale tkanina jest niezwykle szybki wzrost.

Należy zauważyć, że w tej chwili te koce są uważane za trendem. Nie potrzebuje żadnego schematu druty z opisem kratę jako wzorzec – szalu lub wyrobów pończoszniczych drutach.