672 Shares 9282 views

Višine jest dobry analogowy na piękno Twoich oczu

Oczy – bardzo wrażliwe na przeciążenia organizmu. Cierpią na długi patrząc na monitor komputera, wpływ na środowisko, soczewki kontaktowe. Rezultatem jest zaczerwienienie, pieczenie i dyskomfort. Aby wyeliminować te nieprzyjemne czynniki, istnieją specjalne preparaty. Na przykład, oznacza „višine” lub inne krople do oczu z suchego oka, które pomagają radzić sobie z tym problemem. Zmniejsza obrzęk, podrażnienie i swędzenie znika, idzie łzawienie. W rezultacie staje się widoczne w ciągu kilku minut po podaniu leku i utrzymuje się przez dłuższy czas (od czterech do ośmiu godzin). Kompozycja zawiera składniki mające wpływ na krople zwężenia naczyń. Na przykład, tetryzoline chlorowodorek, który odnosi się do adrenometikam. Ze względu na jego oryginalnej analogowej vizin leku do długotrwałego stosowania może powodować wystąpienie działań niepożądanych, takich jak pojawienie się nudności, drżenie, bezsenność, nadciśnienie. Przedawkowanie może powodować gorączkę, obrzęk płuc, skurcze, pobudzenie, tachykardia.


Po zakropleniu nie można im zapobiec spadaniu na miękkich soczewek kontaktowych – z tym mogą stracić przezroczystość. Jeśli istnieją znaki ostrzegawcze pogorszenia zdrowia: zaczerwienienie i pieczenie w oczach, bolesna reakcja na światło, „pływające” plamy, należy natychmiast udać się do lekarza i przestać zakopać lek.

Oryginalne krople kosztować więcej niż sto rubli. Wybierając tanie analogowego višine, można rozważyć leki „Montevizin”, „Fiolka”. Są one bardziej przystępne, zaczerwienienie oka zwalnia bardzo szybko. Krople „oktyl” jest przepisywany najczęściej otrzymać krótki czas i pod nadzorem lekarza. Oznacza „Vizoptik” pomaga zmniejszyć obrzęk spojówek, jest tracona w wyniku spalania.

Jeśli wziąć symptomatyczne spada višine lub jego odpowiednika, nie można zapomnieć o możliwości rozmycia. Dlatego ludzie, którzy prowadzić samochód, należy brać je ostrożnie. Ponadto, pod nadzorem specjalistów powinny być pacjenci z chorobą wieńcową, którzy biorą leki, które zwiększają ciśnienie krwi kobiet, ciąży i matek karmiących. Nie można zakopać leku dzieci poniżej drugiego roku życia.

Krople do oczu „tetryzoline” (analogowe Vizin) przyczynić się do łagodzenia podrażnienia oczu przez zwężenie naczyń krwionośnych. Należy zauważyć, że częste stosowanie kropli, jak w przypadku innych leków, uzależnienie powstaje. Często ludzie biorą leki bez zwracania uwagi na instrukcje do nich, i kierują się wyłącznie rekomendacjami znajomych i przyjaciół. Ale zdrowie żart nie warto. Przed zakupem danego leku zawsze należy skonsultować się ze specjalistą, ale wie, na jakim chorobom i jak długo powinno trwać. Jeśli wystąpił stan zapalny, analogiem višine nie może pomóc, trzeba być traktowane bardziej poważne leki, dostępne na receptę.