573 Shares 7419 views

Alexander Solovyev: zdjęcia, biografia, filmografia

Klony z „przerwać cykl” i grisha Otrepyev z „Borys Godunow” Pretty Boy z „The Green Van” Morra i Edward z filmu „wysp granatu”, Władimir Pietrowicz z „Dziecko w listopadzie” i Andrzej z „Klubu Kobiet”. Wszystkie te postacie mają wspólnego jest to, że zawarte (i po prostu świetnie – nie da się nie zauważyć) radziecki aktor Aleksander Sołowjow. Wydawało się, że był sporadyczne gościem w tym wielkim życiu. Być może w szerokich korytarzach życia, ze szczególną starannością szukał właściwej mu drzwi, ale z jakiegoś niewyjaśnionego wypadku lub zbieg okoliczności, wyciągnął niewłaściwym uchwytu. Zastanawiał się: co tam jest w tej cichej i mgły? Więc on przekroczył próg i wszedł kilka kroków. A kiedy spojrzał, odwrotu nie było. I szedłem go przez to życie, absolutnie szczerze zaskoczony, że cynizm, brutalność i gniew, które były obecne w nim. I zostawiłem to życie: niedoceniony i zapomniany przez współczesnych …

Gojenie miłości matki

wieś na północ blisko Norylsku. 19 sierpnia 1952. Rodzina stłumiona zapalić chłopczyka. Był bardzo, bardzo tiddly ważył tylko jeden i pół kilo, bo Aleksander Sołowjow urodziła się siedem miesięcy. Warunki życia w tych regionach były dość ciężkie, a dziecko miało bardzo małe szanse na przeżycie. Ale kochający mama starała się zrobić wszystko, co w jej mocy, że dołożył wszelkich starań, aby opuścić ukochanego syna. Kobieta opiekowała go bardzo czule, nosił ciepłe puszysty szalik. Kiedy sąsiad zauważył mały tobołek w ramionach, kiedy poszła z synem na ulicy, byli przekonani, że splot jest kociak czy szczeniak.

Jako dziecko, Sasha cenionych sen o stać dorosłych Oleg Popow. Chciał zabawiać wszystkich ludzi, nie łza kapanie z oczami tubylców, a on nie był w pełni znany. To był bardzo jasny i rodzaj dziecko. Jego cechy udało mu się zachować całe swoje, choć krótkiego, życia.

Po śmierci przywódcy wszystkich narodów – Iosifa Stalina – rodzina przeniosła się do Sołowjow Norylsku. W tym mieście mieszkał w dzieciństwie przyszły aktor.

Młody mężczyzna, nie obarczony kompleksów

Żaden z otoczenia rodziny nie miał wątpliwości, że Aleksander Sołowjow zostać artystą. Był zawsze bardzo żywy, szczęśliwy do komunikowania się z przyjaciółmi i sąsiadami. Shura każdorazowo aktywnym, szczęśliwy rozrywkę wszystkich ludzi wokół. W liceum wstąpił w klubie dramat, bo przez wiele lat był tylko marzyć działając zawodu. A potem przyszedł rok 1969. Szkolnej zakończone. Sasza udał się do Moskwy.

Z łatwością niezgłębione Aleksandra Sołowjowa, którego zdjęcie wypełnionej strony radzieckich czasopismach, wszedł do GITIS. On jest bardzo zaskoczony przez komisję selekcyjną, która pojawiła się w egzaminach dla nauczycieli w buta noszonego na bosaka. Kiedy zapytano go, dlaczego to zrobił, Sasha odpowiedział natychmiast, że skarpety są suszone, bo ma je umyć.

Tak, nieśmiałość i pewna dyplomacja miała całkowicie nieobecne. Często prezentuje Alexander przykrych niespodzianek, ponieważ mógł absolutnie szczerze powiedzieć, że gra stawia całkowicie bezdarny reżysera, bez konieczności martwienia się o tym jutro zostanie on zwolniony. Dał sobie prawo do bycia niezależnym od wszystkich i wszystkiego, w swoim zawodzie, w środowisku aktorskim, jest – to rzadkość. Alexander Solovyev był wyjątkowo utalentowany człowiek, ale nie był w pośpiechu do budowania kariery.

Talent objawiła się wszystkim, nie tylko z możliwością odtwarzania urocze na scenie i przed kamerami, ale również zdolność do kochania dotykanie, dając mu poczucie całkowicie; i w ogromnej szerokości duszy, która została umieszczona bardzo dużo – bólu i problemów bliskich, swoich przyjaciół, swoich przyjaciół i przypadkowych znajomych.

Jest studentem

Sasha miał szczęście uczyć się na kursie Andrei Goncharov. Wraz z nim na kursie były przyszłe gwiazdy kina radzieckiego – Igor Alexander Kostolevsky Fatyushin. Cała trójka zaprzyjaźniła się bardzo szybko, oprócz Goncharov odróżnia je od kursu, ponieważ ich potencjał ma niewątpliwą zaletę dzieci.

Nieco później, gdy prace Wasilij Szukszyn podniesiono przedstawieniu dyplomowym, Alexander tak utalentowany i niepowtarzalny grał go kilka zupełnie inny charakter i przekonania znaków, które zarobione szczere pochwały od autora.

Wśród wielu ludzi wokół niego, był dość widocznym osobowość: przyjazny, zabawny, bardzo kochający życie, otwarty dla wszystkich. Sasha zawsze wywołane serdecznego współczucia z kolegami, wśród nich są prawdziwe cheerleaderką.

pierwsza miłość

Jeszcze w czasie studiów GITIS Sasha poznał swoją pierwszą żonę. W trzecim roku przyszedł do niego wielkie uczucie w pierwszoroczniak twarzy Luda Radchenko. Ponieważ wszystkie emocje dano mu bez śladu, a potem nastąpił przenikający miłość. Wkrótce szkoła była świadoma tego, co się dzieje z przyszłego aktora. Uczucie było tak silne i gwałtowne, że nie mogła się oprzeć. Po chwili byli małżeństwem. Po pierwsze, są „gotowe” na pojawienie się spadkobiercy, czytając na głos do siebie oddanej Igor Kostolevsky książki o relacjach rodzinnych. W 1972 roku mieli syna, który został nazwany na cześć papieża – Alexander. Nawiasem mówiąc, po raz Aleksandr Aleksandrowicz Solovev stał się, podobnie jak jego ojciec, aktor, a nawet kaskadera.

Slough druga miłość

W 1973 roku Aleksander ukończył GITIS. Andrei Goncharov zaprasza go do pracy w teatrze. Majakowski. Niestety, początkujący aktor musiał grać w tłumie, ponieważ to właśnie w tym okresie w trupa teatru nie był zatłoczony przez gwiazdy: Alexander Lazarev, Armen Dzhigarkhanyan, Jewgienij Leonow, Tatiana Doronin. Alexander gwiazd w tej gromadzie było dość trudno przebić się na scenie. Przeżył tylko rok. I przez cały ten czas myślę o tym, co robić dalej. Rok później opuścił teatr.

W 1974 roku aktor został już podawane w Teatrze Centralnej Dziecięcej i nie żałuję wyboru. I to było zrozumiałe, bo główną rolę cute tyrana podobnego do siebie, był Aleksander Sołowjow, którego filmografia ma dziesiątki różnorodnych i ciekawych ról w przyszłości. Partner spektaklu znany był już w tym czasie aktorka Ludmiła Gnilova. Zgodnie z planem przez dyrektora grali kochanków, ale … Alexander nie mógł zatrzymać w połowie drogi. To nie powstrzymało fakt Luda, który był jego starszy, miał rodzinę i dziecko, a on nie był rozwiedziony. Sasha rozmawiałam z mężem, mówiąc nieprzytomnego mężczyznę, który kocha swoją żonę i tęskni połączeniu z jej małżeństwa. Sytuacja ta trwała przez trzy lata (a ostatnie kilka lat był prawie przeniósł się do ganku, gdzie mieszkała Luda, gdzie spędzić noc na parapecie pomiędzy podłogą), aż wszystkie strony tych relacji dziwne i bolesne nie są zbierane razem i postanowił, że Aleksander jest lepiej zrezygnować, bo obawiano się, że może pojawić się tragedia.

W 1977 roku stworzyli nową rodzinę, która urodziła ich wspólnego syna Michaela (później stał się aktorem, też, jak ojciec i reżyser), a nawet ożenił się z upływem czasu. Żyliśmy w pokoju pyatnadtsatimetrovoy, gdzie zawsze było wiadro z kwiatami. Zwykli kłopoty domowe nie koliduje z ich szczęścia.

nietrzeźwy Anioł

Niestety, pogłębianie i czarne pasy. To zbyt zarozumiały i gwałtowny był Aleksander Sołowjow. Biografia tego utalentowanego aktora i może pomieścić tych smutnych faktów. Jego przyjaciele mawiał, że kiedy był trzeźwy, który przypominał anioła, ale podczas picia, stał się jak demon. Im dalej, tym bardziej był nietrzeźwy. Na wniosek zarządu, odszedł z teatru i kina w tym okresie rzadko filmowany, bo nikt nie chciał znosić ciężki charakter aktora, kiedy można odebrać niemy i zgodny.

Teraz pieniądze w rodzinie przyniósł tylko żonę, i Aleksander czuł poczucie poniżenia z takiej sytuacji. Binges stały się częstsze. Jego postać zmieniła się na gorsze: mógł stać się inicjatorem walki lub zrobić małą powieść, znikając z domu przez kilka tygodni. Jednak zawsze błagał przebaczenia Luda. Został on następnie wzmocnić swoją determinację w celu odzyskania od alkoholizmu i zebrała ukochanego męża w najlepszych klinikach.

Od tego czasu zaczął się rozpad ich rodzin. Pewnego dnia doszło do spotkania Aleksandra Soloveva i Irina Pechernikova. Wcześniej były tylko znane, ale tym razem dostał się do ostatniej powieści w życiu aktora. Ich znajomość miała miejsce wiele lat temu, jeszcze w 1969 roku. Pechernikova była już znaną aktorką, a kariera Sołowjow właśnie się rozpoczął. Aw Teodozja, w 1991 roku, był trzeci wielka miłość Alexander.

Ostateczne przejście do Irina miała miejsce w sierpniu 1997 roku, kiedy to łączna Ludmiła syn przyszedł z wiekiem. Drugie małżeństwo Aleksandra trwało 22 lat, a romans z ich związku od dawna odparowuje. W ostatnich latach były one bardziej prawdopodobne, że najbliżej siebie ludzi. Ludmiła Gnilova starał się zrozumieć i przebaczyć mężowi, i niech idzie do innej puli miłości.

Przyjaciele Sasha i Ira były w pełnym zaufaniem, że związek nie potrwa długo, bo ich ogólny choroba – alkoholizm – w pewnym momencie, wszystko zostało zniszczone, a ich miłość i ich życie. Ale możliwe, że może się to wydawać dziwne, pomimo wszystkich miłośników prognozy zaczął budować swój własny przytulny mały świat. Sam Alexander stopniowo naprawy ich domu. On nawet zbudował dom we wsi, bo „młody” postanowiliśmy przeprowadzić na świeżym jak najwięcej powietrza. Przed tragedia miała mało czasu.

Uniezależnienie wystąpił w przededniu 2000 roku. Pod koniec grudnia (w nocy z 26) w 1999 Aleksandr Solovev został znaleziony na ulicy z uszkodzeniem mózgu. Przechodzień zgłoszone policji o krwawym dobrze ubranego mężczyznę, który leżał na łóżku kwiatów. Sołowjow wydane jako „nieznany” i wysłany do instytutu Sklifosovsky, gdzie w zaciszu swojej śpiączki, zmarł na krwotok mózgu 1 stycznia 2000 r. Dopiero po zakończeniu świąt Bożego Narodzenia, kiedy to było dwa tygodnie, obowiązkiem policji, przypominając odkryte fakt, aby zrozumieć, jak to jest znane osobie mężczyzn.

Aleksandra Soloveva zidentyfikowano tylko 21 stycznia, trzy tygodnie po śmierci. I te dni, Irina bezskutecznie próbował go znaleźć: przyjaciół, znajomych, oraz w szpitalach. Znalazł, niestety, tylko w kostnicy …

Więc Aleksander Sołowjow powtórzył historię o śmierci ojca, który również lubił wypić i zmarł w bardzo tajemniczych okolicznościach, po spędzeniu miesięcy po jego śmierci w swoim mieszkaniu. Alarm zabrzmiał sąsiadów, czując zapach odpowiedni …

Aktor został poddany kremacji w dniu 25 stycznia. Irina przeciwieństwie pochówku urny z prochami na cmentarzu Novodevichy, zdecydowany utrzymać ją od nich z Sashą w domu.

I żył swoim krótkim życiu w radziecki i rosyjski aktor Aleksandr Solovyev. Żona to zabawy i imponujące człowiek został wprowadzony w swoim sercu miłość, troska, czułość. Dał im wszystko samemu, bez śladu. Ale tylko na chwilę …