224 Shares 7530 views

Kobieta imponująca – dumny, samowystarczalny? Wyróżniającą jakość i przykłady

K rasivaya kobieta zauważalne natychmiast. Wyróżnia się w tłumie stylowe, gustowne ubrania, pewność, wdzięku chodu, i stają się bardziej zaznajomieni sprawia wrażenie człowieka, który zna swoją wartość. Co do zasady, to jest dobrze wyposażone, kochający się i przyzwyczajeni do radości innych. Francuzi, jak prawdziwych koneserów, jest bardzo precyzyjna definicja dla tych pań: imponująca.

znaczenie

Aby rozpocząć, dowiedzmy się, co oznacza słowo. Dosłownie to tłumaczy się jako „imponujące”. Zatem imponująca – to imponująca kobieta? Nie tylko. Synonimy dla słowa – nakładające, majestatyczne, tworząc wrażenie. W konsekwencji, nakładając kobieta – dumny, samowystarczalny, budzi respekt stateczny sposób. Jednakże dochodzenie będzie kontynuowane. Początkowy podstawą słowem – starożytny łaciński. I to jest tłumaczone następująco: „wrażeniem, sympatyczny” Tak imponujące – to nie tylko ładna kobieta, ale to było tak blisko do miejsca, gdzie jest to przyjemne, że do siebie i przyciąga.

Przykłady classic

Teraz spróbuj sobie wyobrazić, co to jest – pani, która może poczuć się jak mówiąc: „Imponujące!”? Łatwiej jest to zrobić, przywołując przykłady klasyki. W Puszkina „Eugeniusz Oniegin” Tatiany w obrazie damy społeczeństwa opisane w ten sposób: „Była niespieszne / nie zimno, nie rozmowny / Bez wzroku arogancki dla wszystkich / Żadne roszczenia sukcesu …” w Tatiany żadnego cienia wulgarności, narcyzmu, kokieterii. To naturalne, gładkie z każdym, ale nie zimna obojętność, przyjazny bez fawning. Ona jest imponująca – to słowo najlepiej nadaje się do charakterystyki bohaterki. Stąd szczególny szacunek, szacunek nawet, że przejawiają jej piłki: stara kobieta cute uśmiechnięte dziewczyny zachowują się „ciszej”, ludzie autentycznie podziwiałem. Innym doskonałym przykładem tego, co to znaczy nakładające kobieta – portret cesarzowej z „Night Before Christmas” Gogola. Kilka otyły, ma wspaniały widok, który jest „… w stanie pokonać siebie”, a to było znakiem rozpoznawczym «królestwo kobiet».

życiowe przykłady

„Dostojny”, „duży”, „mocny” odnosi się również do pojęcia „imponujące”. Jest to jeden z odcieni tego słowa znaczeniu – „imponujące”. Ludmiła Zykina i Nona Mordjukova (niestety, nie żyje), Ludmiła Riumin, Catherine Shavrina – kobiety te, które „nie ma w rosyjskiej wsi.” „Leżącego na jej silne podobieństwa / uszczelki i wewnętrznej siły”, mówi taki wiersz Niekrasowa „Who Lives Dobrze w Rosji”. Wysokim tonie, pełne piersi, fale, krzywego ramiona, silne uda – to imponująca kobieta. Ta rzadka kombinacja wewnętrznego i zewnętrznego piękna, harmonii, doskonałości. O nich i powiedzieć: „Regal”. Jednakże, zdolność do sukni w stylu, stylowe, modne, również odnosi się do nakładania bezpośrednio. Plus błyszczący wygląd: fryzurę, holonye ręce, manicure … Jednym słowem, imponująca kobieta – Kobieta z dużej litery. Nawiasem mówiąc, nieśmiertelna Koko Shanel według typu nie nadaje, ale kto może powiedzieć o nim złego? A pani wyglądała świetnie w każdym wieku!

Składniki obrazu

Co jeszcze jest charakterystyczne dla tej jakości? Oczywiście, charyzma! I pochodzi z natury urocze, silny. Za każdym razem generacji i ich ideały. I definicji, co to jest – imponująca – biorąc pod uwagę, na przykład, na początku ubiegłego wieku, w naszym, 21, będzie nieco inna. Dla naszych dziadków to może pokrywać się z bohaterką świcie i pierwszych dziesięcioleciach kina: śmiertelny Vera zimno, ironiczny Fainoy Ranevskoy. Teraz rolę tę mogą ubiegać świeckich Divas, kilka pierwszych dam głowy państw. Niewątpliwie miał imponującą Princess Diana, co było wszystko: wewnętrzne światło „rasy”, elegancja, doskonała znajomość siebie, obecności scenicznej, poprawności. A wielki Margaret Thatcher Wiele z nich nie musiał pożyczyć. „Perfection” – bo słowo jest synonimem głośnika pewnie i ciesz się!