369 Shares 8841 views

Jak smażyć placki na patelni: porady i wskazówki

Spotkać kogoś, kto nie lubi hamburgery, to jest możliwe, ale trudne. Najprawdopodobniej ta osoba po prostu nie wie, jak je gotować, albo nigdy w życiu nie jadł pyszne kulki mięsne. Przepisy tyle, że to nie podobać ktoś jest po prostu niemożliwe. Oprócz standardowych, wykonane z różnych rodzajów mięs, są takie, które są smażone z całych kawałków mięsa, na przykład, „Kijów” i kości.


Smak potrawy są wyjątkowe i różne, zbyt wiele czynników wpływa na końcowy wynik, ale istnieją pewne zasady i wskazówki dotyczące sposobu smażyć placki na patelni. O to dziś i porozmawiamy.

Zacznijmy od podstaw. W przypadku jakichkolwiek kotlety przygotowany z jednego kawałka mięsa mielonego bieżących potrzeb. To może być cokolwiek: wołowina, kurczak, wieprzowina, ryby, a nawet warzywa. Wybór tylko dla Ciebie, ale aby w końcu dostać arcydzieło, nie należy używać tylko jednego rodzaju produktu, który został wybrany. Jeśli zdecydujesz się zrobić hamburgery z wołowiny, dodać mięso mielone 25-30 procent mięsa kurcząt, na przykład. Zrobić to samo, nawet jeśli wolisz warzywa lub ryby. Zrób mieszanina będzie tylko smaczniejsze. Ta subtelność nie wpływa na sposób smażyć placki na patelni, tym smak zależy bezpośrednio.

Następna cecha dotycząca mięsa mielonego jest tłuszcz. Jeśli jesteś na diecie i są gotowi poświęcić jakość produktu na rzecz niskiej kaloryczności, a następnie można pominąć ten krok, ale jeśli starają się stworzyć coś dobrego, to ilość tłuszczu w kotletów powinna wynosić co najmniej 15%. Nie jest konieczne stosowanie precyzyjnych skal, po prostu jeśli dał pierwszeństwo odmian o niskiej zawartości tłuszczu ryb, kurczaka lub warzyw, dodać mielone śmietanę, majonez, masło lub innego rodzaju tłuszczu zwierzęcego. Nawiasem mówiąc, zanim smażyć placki na patelni, trzeba przytrzymać farszu w lodówce, tak że po ugniatanie tłuszcze i nogi chwycił cię podczas smażenia. Ten szczegół sprawi, że końcowy produkt jest bardziej soczyste i bogatsze.

Następnie przychodzi do punktu, że brakuje po prostu nie mają prawa – ugniatanie. Oprócz banalnych niedźwiedzie proces mieszania i coś innego. Wielu kucharzy nie tylko ugniatać produkt przez kilka minut, ale także zniechęcić go rzucając z małej wysokości. Ten mały szczegół sprawi hamburgery wspaniały. Po farszu „odpoczynek” w lodówce przez pół godziny, można przystąpić do postępowania głównego.

Tak, jak smażyć placki na patelni? Główny indeks, który należy wykonać, jest temperatura. To musi być maksymalnie do chwili, gdy obie strony nie są tworzone rumiane skorupę. Do tego trzeba ogrzać powierzchnię oleju, który będziesz smażyć dobre. Nawiasem mówiąc, to nie powinno być przykro. Pomoże to stworzyć silniejszą skorupę, przez którą wypływa sok wewnętrznego nie przechodzi nadmiar oleju.

Jak smażyć placki na patelni, proste pytanie. Poczekaj, aż złoty kolor i wszystkich. Następnie trzeba wyciągnąć z pasztecików na oleju na średnim ogniu w piekarniku lub na kuchence. Ogólnie rzecz biorąc, produkt musi osiągnąć gotowość ze średnią temperaturą, bez zbyt dużo oleju w dowolnym miejscu wygodnym dla Ciebie. Nawiasem mówiąc, to może być multivarka.

Powiedzieliśmy, jak smażyć kotlety z kurczaka, wieprzowiny, ryb, jagnięciny, warzyw, mięsa mielonego. Wyjaśniliśmy wam istotę zasady. Wybierz recepturę i tworzyć. będzie sukces!