525 Shares 5035 views

Przeciwzapalne i przeciwgrzybiczą maść „pimafukort”: instrukcje użytkowania

Preparat „pimafukort” instrukcje do zastosowania, jako kombinowany środek aminoglikozydu, która ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i działanie przeciwgrzybicze i jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Ten lek jest antybiotykiem i jest skuteczny wobec dużej liczby drobnoustrojów chorobotwórczych. Na przykład, środek przeciwzapalny „pimafukort” (instrukcja obsługi Podkreśla) skutecznie zapobiega propagacji i wzrostu Streptococcus, Staphylococcus, Escherichia coli i Klebsiella. Ponadto, aktywny lek ma wysoką aktywność przeciwbakteryjną wobec drożdży, w tym grzybów Candida rodziny. Regularne stosowanie tego leku ma wyraźny wpływ zwężające naczynia i pozwala na krótki czas, aby wyeliminować swędzenie i obrzęk w obszarze zagrożonym.


Dostępny lek „pimafukort” (użytkownik aplikacji jest potwierdzone) w dwóch podstawowych formach: w postaci kremu i maści. Oba te środki jako składniki aktywne obejmują antybiotyki: neomycynę (aminoglikozydowe) i natamycyna (przeciwgrzybiczy). Także hydrokortyzon – substancje zaliczane do grupy kortykosteroidów. Taka kompozycja pozwala na aktywny preparat przeciwbakteryjny do leczenia różnych chorób skóry. W obecności wtórnego zakażenia bakteryjne lub grzybicze jest także pokazane środki do „pimafukort”. Instrukcje do stosowania zaleca jej zastosowanie do leczenia chorób, które odpowiadają na terapię glukokortykoidowego.

Przypisać to przeciwgrzybiczy lek jest zabronione pacjentów z wirusowym zmiany skórne, trądzik lub skóry gruźlicę. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości na hydrokortyzonu, neomycynę lub natamycyny należy również wyeliminować stosowanie takiego środka przeciwbakteryjnego, jako maść „pimafukort”. Jego stosowanie jest bezwzględnie przeciwwskazane, a ludzie z rybiej łuski. W tak zwanym różowym trądzik, wrzody i rany otwarte powierzchnie podobny do powstrzymania się od stosowania kremów i maści „pimafukort”. Ponadto względne przeciwwskazania powinny być uważane za ciążę, wieku jednego roku i okres laktacji.

Osobno należy powiedzieć o ryzyku wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych, które mogą zostać wywołane przez zastosowanie środka przeciwgrzybiczego. Na przykład, wielu pacjentów odnotowano w warunkach takich jak suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienie lub świąd. Może również rozwijać i obrzęk naczynioruchowy w wyniku antybiotyk „pimafukort”. Opinie ludzi, którzy korzystali z tej usługi przed i pokazać małe prawdopodobieństwo występowania kontaktowego zapalenia skóry. Ponadto, w niektórych kategoriach pacjentów może doświadczać objawów zanikowych rodzajów skóry.