219 Shares 5778 views

planszowe i ramka panelu domów. opinie

Dom z drewnianym szkieletem pierwszy pojawił się w Kanadzie od ponad 200 lat temu. Od tego czasu, kanadyjska technologia jest używana do budowy dużego mieszkania w wielu krajach europejskich i USA. Nie tak dawno temu w Rosji zaczęli budować domy ramy. Opinie takich budynków w naszym kraju jest niejednoznaczna. Rosjanie są przyzwyczajeni do tego, że kapitał jest tylko dom z cegły lub dzienniku i panelu domy nadają się tylko do domków letniskowych.


Ostatnio jednak coraz więcej naszych rodaków uważa za osłonami własności kapitału i domów ramy. Opinie na temat sieci, aby pomóc ocenić ich liczne zalety i wiem, jaka jest różnica między budynkami ramy i ramki panelu.

Szkieletowe domy różnią się od tarczy tak, że pierwszy od początku do końca na placu budowy, a tarcza montowane są już zebrane z prefabrykowanych paneli. Jeżeli dom rama erekcja trwa od 2 do 5 miesięcy, to nie trwa dłużej niż dwa tygodnie dla zespołu budynków panelowych. Różnią się one pod względem funkcjonalnym.

Co obudowa jest lepsze: tarczy lub rama domy? Recenzje zapewnić dość jasne wyobrażenie o tym, co wady i zalety jednej i drugiej technologii.

Tradycyjne kanadyjskie domy – to konstrukcja ramy, która jest całkowicie zebrane na miejscu. Podstawę domu – ciało stałe ramy, która prowadzi do innych elementów, w tym izolacji. Wraz z budową domu ramki nie wymaga ciężkiego sprzętu. Kanadyjska technologia zapewnia niezawodne i bardzo ciepły wygląd, nadaje się do stałego pobytu w zimnie. Budowa domów ramy pozwala pokazać wyobraźnię i stworzyć unikalną strukturę architektoniczną dowolnej złożoności. Te domy nie są moralnie przestarzały, ponieważ w każdej chwili mogą zostać zmodernizowane. Zewnętrzne ściany nowoczesnych poszyciu „Brick” lub gipsu.

domy panelowe wzniesiony na standardowych projektach wykrojów Factory – desek lub paneli wypełnionych izolacją. Te domy są instalowane znacznie szybciej, wielkość elementów montażowych są bardzo dokładne, ale ich konstrukcje wymagają sprzętu podnoszącego. W tym samym budowy tarczy pozbawiony indywidualności i mocno zmodernizowane. Gdy budowa domów prefabrykowanych nie jest możliwe kontrolowanie napełniania ramy izolacyjnej. Dodatkowo, mogą pojawić się problemy podczas łączenia paneli, które mogą prowadzić do strat ciepła w czasie pracy.

Czy przyszłych panele i domów ramy? Opinie i doświadczenia innych krajów pokazują, że technologia ramka panelu mogą być traktowane jako najbardziej obiecujące i opłacalne w kierunku budownictwa mieszkaniowego niskiej zabudowie.

Jedną z ważniejszych zalet domu ramka panelu – jest to stosunkowo niska cena, która zależy na szybkim czasie budowy. dom ramka może być zbudowany w każdej porze roku. On nie kurczy się, więc do wnętrza można rozpocząć natychmiast po zakończeniu budowy ścian. Lekki dom panel konstrukcja nie wymaga głębokiej ciężkie fundamenty, co obniża koszty robocizny i materiałów.

Wielu wierzy, że istnieją takie ciepłe lekka konstrukcja jako domy panel klatce. Opinie mówią, że to murowany dom cieplejszy, a jego ogrzewanie w zimie będzie wymagało znacznie mniej kosztów, jeżeli instalacja spełnia wszystkich technologiach budowlanych. Ale główny dowód – jest to, że w zimnych krajach takich jak Finlandia i Kanada, ludzie mieszkają w domach ramek wieków.

Istnieje opinia, że nie może być silna dom szkielet-shield. Informacje zwrotne od tych, którzy są zaznajomieni z technologii konstrukcji szkieletowej pierwszej ręki, twierdzą, że domy panel może stać na więcej niż 50 lat. Ten dom, jak również, a cegła, też potrzebują remontów, ale czas, pracy i pieniędzy na jego odbudowę zajmie znacznie mniej niż w cegły. Ponadto dzisiejsza młodzież nie jest konieczne, aby żyć w domach rodzicielskich. W związku z tym, 50 lat dla domu – jest to dość mało.