776 Shares 8152 views

Polowanie na kaczki

Polowanie na kaczki – fascynujący proces, który może być dużo zabawy. Duck – pyszne gra, która w naszym kraju mieszka dużo. Polowanie sezon długo. Doświadczeni myśliwi są zawsze wrócił do domu z pustymi rękami. Jak polowanie na ptaki? Wiele sposobów. O nich, które będą omawiane.


Polowanie z maniak kaczki skutecznego wiosną. Można go uruchomić, gdy nie są pierwsze ptaki wracają do swoich domów. Decoy kaczka – jest zwykle mieszaniną kaczka domowych i dzikich. Kaczory wykorzystywane w celu przyciągnięcia różnych gatunków. Kaczka wabik może nie zawsze przyciągają uwagę dzikiego ptactwa. Z tego powodu, doświadczeni myśliwi zawsze zabrać ze wabik. Nie angażuj się, ptaki podmanivaya, ponieważ bardzo szybko czują się podstaw.

Takie polowanie na kaczki wiosna może przynieść rezultaty. Jest ważne ostrożność i wytrwałość. Niezbędna dyskrecja – nie leń się, aby schron typu hut. Można leżeć lub siedzieć, pokryte specjalną tkaniną. W zasadzie użyć czegokolwiek. Najważniejszą rzeczą jest to, że przebranie jest dobrze połączony z wybranym terenie.

Uruchamianie skuteczność polowań kaczkę od połowy sierpnia. W tym czasie młody już niezależny i zachowują się bardzo aktywne, ale loty nie są przeprowadzane zbyt często. Dobrze zabrać ze sobą na polowania spaniel. Te psy są zawsze lekkomyślny, aktywnie zwiedzać okolicę. Korzyści będą z niemieckich policjantów. Psy pomagają podnieść kaczka na skrzydle.

Z łodzi kaczki strzelać i upadku, jak i latem. Łódź powinna być szeroka i bardzo stabilna. Strzelać ptak jest najlepiej w czasie, gdy ona, wstawanie, chodzenie, aby przejść z pozycji pionowej do pozycji poziomej. Polowanie najlepiej z trzciny lub podobnych miejscach.

Wędkowanie z łodzi jest najbardziej efektywna, gdy myśliwy dwa – jeden wiersze, a drugi patrzy na kaczki i pędów. Strzelec jest zawsze w dziobie. Do zalecanych kaczki płynąć wiatru. Każdy szelest może wypłukać grę.

Polowanie na kaczki na loty rozwijać reakcję i uczy się celować w szybko poruszających się obiektów. Ptak muchy z miejsca na miejsce w małych stad, w parach lub nawet sam. Większość lotów w godzinach wieczornych i świt poranka.

Kaczka jest specyficzny, że wiele razy lecącego na tych samych miejscach. Przygotowania w tym przypadku wiele znaczy. Doświadczeni myśliwi szybko wybrać idealne miejsce na zasadzkę, niedoświadczony cierpieć.

Ten ptak jest natychmiast rozpoznać nawet przebiegły pułapki, jeśli coś nie jest ustawione. Wybór ubrania i przybory, należy pamiętać, że polowanie na kaczki na jesieni – to nie jest coś, że polowanie na niego latem lub wiosną. Pozew powinien być odpowiedni. Bardzo przydatny do nory do liści, gałązek narzucają się, i tak dalej.

Polowanie na kaczki na loty jest bardzo dobry w cichej pochmurno w wieczór – ptak zawsze latać wolno i nisko. W dobrej pogody, gdyż ma tendencję do nieba. Warto pamiętać, że wraz z nadejściem mrozów wieczornych lotów będzie coraz wcześniej wdrożone. W sierpniu, ptak leci zwykle na pół godziny przed zmrokiem. Jesienią, będzie musiał strzelać po zachodzie słońca.

Jesienne polowanie na kaczki kompleksu. W tym czasie, ptak jest bardzo ostrożny i leci tylko w locie. polowanie kaczki w tej chwili najskuteczniejszy z chaty. Hut – wielki budynek, który ukrywa także myśliwego, i chronić go przed złą pogodą. Z chaty zaleca się strzelać na co dzień, oraz na naklejce. Poświęć kilka sztuk w różnych miejscach i przenieść z jednego do drugiego w określonej kolejności. Więc polowanie na kaczki będzie bardziej udany.

Krzyczy kaczek jesienią nie jest tak aktywny i głośno wiosną lub latem. Uważność jest bardzo ważne. W niektórych przypadkach, ptak przestaje krzyczeć w ogóle.