102 Shares 9104 views

Jak zarabiać pieniądze z powietrza? przykłady świata rzeczywistego

„Działania zmierzające do generowania dochodów z tytułu wszelkiego rodzaju manipulacji i oszustwa ludzi” – coś jak to wyjaśnić znaczenie „zarabianie pieniędzy z powietrza,” większość słowników. Ale niektórzy przedsiębiorczy człowiek postrzega frazę absolutnie dosłownie iw rezultacie złość zyski bez inwestycji w jego „prace lotnicze”.


Idee są w powietrzu, trzeba tylko pomagać …

Pamiętaj legendarnego Ostap Bender, którego głowa była dużo sprytnych pomysłów na zarabianie pieniędzy z powietrza. Co więcej, większość zwykłych ludzi takie myśli nawet nie przyjdzie do głowy. Ale nie ma określonej „instancji”, na co pieniądze i płyną jak woda, choć bez szczególnego inwestycji początkowej, nie jest wymagane do tego. Główną rzeczą, jak się okazuje – jest fantazja i zdolność do opłacalnego zaprezentować swoje wyroby.

10 dolarów koktajl powietrze Petersburg

Francuzi byli już zbyt wielkich fanów freebie – są już 20 lat peddling butelek paryskiego powietrza, które, jak twierdzą, jest wypełniony romantycznym duchu „stolicy miłości”.

Ale Petersburg ludziom zrozumieć, jak zarabiać pieniądze z powietrza niedawno, w przeddzień 300. rocznicy założenia miasta. Postanowili także oszczędzać powietrze, jednak w puszkach, przypominający radzieckich w puszkach, z których każdy jest szacowany na 10 $. Brilliant wyglądającą butelkę z niebieską etykietą, która zdobi anioła Twierdzy Pietropawłowskiej i importowanej włoskiej okładce (z jakiegoś powodu nie obejmują one krajowy zbliżył) szybko zainteresowanych turystów zagranicznych.

Ponadto wynalazca geniusz postanowił jeszcze i skład powietrza Petersburgu umieścić na etykiecie. Jeśli wierzyć w to co mówi, wnętrze puszki wynosi: 50% powietrza Summer Garden, 20% Puszkin powietrza, 15% powietrza Neva prospekt, 5% twierdzy powietrza i tym samym Pawłowa, 3% nowej holenderskiej powietrzu, a 2% Peterhof powietrze. Naiwnych turystów, widzisz, ten pomysł bardzo dużo, bo słoiki natychmiast zaczęło iść z półek.

Łyk czystego tlenu za 1 dolara

Innym spekulant, który wie, jak zarabiać pieniądze z powietrza – Chen Guanbyao z Chin. Jak stał się milionerem? Bardzo proste. Okazuje się, że butelki z czystym tlenem – bestseller w Chinach, ponieważ dużych miast przemysłowych, takich jak Pekin, ciągle owiane chmury smogu. To środowisko – wynik tysięcy rafinerii ropy naftowej, których podawanie jest w żaden zainteresowanego z przepisami ochrony środowiska sposób. Dlatego każdy mieszkaniec stolicy (a nawet bardzo właściciele powyższych roślin) zapewne marzy o szklance czystym powietrzem. Tak, to jest Chen Guanbyao dwa tygodnie udało się sprzedać około 10 milionów butelek „tlen”, dla których każdy prosił jedynie 1 dolara. To, w jaki sposób chiński Ostap Bender i zgromadził ogromny majątek.

Pierwszy na świecie szantaż Internet

Jak wiecie, oszukać naiwnych ludzi nie są tak trudne. Jak zarabiać pieniądze z powietrza, i wie, jeden z internautów, który chciał pozostać anonimowy. Teraz już wiesz dlaczego. Tak więc, aby zrobić dobre pieniądze, trzeba mieć komputer, dostęp do internetu … i trochę cute zwierząt. Nonsens? Nie bardzo.

Kilka lat temu, sieć została założyć stronę internetową poświęconą królika Toby jest właścicielem strony, według niego, uratował od śmierci pod kołami maszyny. I wszystko jest dobrze, ale kilka dni później facet zaczął szantażować wszystkich nie obojętny los ludzi królika mówiąc, że biedny zwierzę zje gdyby nie wymienia porządek sumę pieniędzy. Co on właśnie zrobił, aby wywrzeć nacisk na fanów litości trochę Toby'ego, a eksponowane zdjęcia gdzie królik siedzi na patelni, i publikuje różnego rodzaju przepisów na mięsa króliczego. W rezultacie, przedstawiciele organizacji ochrony zwierząt muszą spełniać wymagania szantażysty.

Milion www

Ponieważ mówimy o tym, jak zarabiać pieniądze z powietrza w Internecie, należy przypomnieć blastów całego świata Alex Tew, który stał się właścicielem terenu do miliona dolarów. Ten zasób jest nazywany www.milliondollarhomepage.com miał strona główna, na której właśnie 1 milion pikseli dostępny. I przedsiębiorczy Alex zaczął oferować tę przestrzeń jako miejsce publikacji reklamy. I 100 piskseley kosztowałoby dla reklamodawców w stu dolarów! Pierwsza strona klient byli przyjaciele i znajomi z Alex, ale rok później poszedł pod młotek za tysięczny pikseli niesamowitej worek 38 tys. Dolarów.

Nie myśl, że taka metoda wytwarzania ogromne dochody – partia tylko kilka sprytnych ludzi. Każdego dnia mamy do czynienia z podobnymi oszustwami. Oto, na przykład, wszyscy doskonale wiemy dobrze, jak banki zarabiać pieniądze z powietrza: odsetki, sztuczki, małych czcionek zawartych w umowach kredytowych, sald grosza na kartach itp A ci, którzy chcą zarobić na łatwowierności publicznej – miliony … Więc to wyróżnia!