887 Shares 1472 views

Kompatybilność z innymi znakami Byk

horoskopy mody pojawiły się pod koniec ubiegłego wieku. Jeśli idziesz ulicą każdemu i poprosić go, kim jest w znaku zodiaku, odparł, nawet bez myślenia. Jego znakiem zodiaku jest znany wszystkim. Ale wiem należeć do dowolnego znaku i pamiętać, że tkwi w każdym z nich – są to dwie zupełnie różne rzeczy. Znają ich tylko jeden. Będziemy starali się radzić sobie z tym jako znak Byka, kompatybilność z innymi objawami, które jest bardzo dziwna. Więc zacznijmy.

Taurus – Baran

Są to dwie zupełnie różne osobowości, które doskonale nadaje się do siebie o seksie. Ale seks jest komunikacja lepiej i ograniczenia, jako człowiek-Taurus, które są kompatybilne z tym znakiem jest słaba, woli zostać w pracy, niż słuchać ciągłego niezadowolenia z barana domu. Ale gwałtowny pojednanie w łóżku gładkich stałych konfliktów.

Taurus – Byk

Trwałość takiego małżeństwa nie można nazwać. W takiej kłótni pary potrwa długo, dopóki ktoś nie przyniesie. A Taureanie wydajność nie lubią. Jednak do niedawna, będą bronić interesów rodziny i rozchodzą się tylko w skrajnych przypadkach.

Byk – Gemini

Taki sojusz jest bardzo trudne do zrozumienia. To dlatego, że te postacie mają różne interesy. Mają w rodzinie nie ma świadomości, że istnieją inne pary. Jeśli Taurus zmęczeni, kolekcjonuje rzeczy i spokojnie odchodzi, bliźniacze westchnienia ulgi, gdyż on też chciał, ale nie odważył.

Taurus – Rak

Taki znak jak kompatybilności Taurus z innych znaków nie jest tak opłacalna, jak pary Byk Rak. Jest to najbardziej korzystny związek, gdyż opiera się na wspólnych interesach. Zarówno pracować dla rodziny i pociągnął cały dom. Samowystarczalny Byk zarabia dobry pomysł i Rak kocha dzieci. Zarówno stanąć mocno na nogach.

Taurus – Leo

Taki sojusz, choć powszechne, ale rzadko. Leo podrażnia cielca swego egoizmu, a więc łagodny i spokojny Byk zamienia się rozszalały byk. Plus szyk Leo kocha przyciągnąć podziwu spojrzenia z płcią przeciwną. Zazdrosny byk, nic nie pozostaje jednak milczeć w szmatę i cicho płakać w nocy.

Taurus – Panna

Pod znakiem zgodności Taurus z innych objawów nie mają tyle szczęścia, jako jedności z Dziewicy. Przez naturę, spokój i miękkie Panna Byk prowadzi w tym samym stanie. Kłótnie w tej pary niemal równych. Jedynym negatywnym – jest to, że po latach może wzrosnąć zimno partnerów do siebie, co może prowadzić do separacji.

Taurus – Libra

Oba znaki towarowe są własnością Wenus. To nie jest zbieg okoliczności. Bóg kazał im być razem. Bardzo poważny związek.

Telets- Skorpion

Niejednoznaczne pair. Love it następnie umiera, potem wybucha z hukiem. Wynika to z faktu, że te znaki w określonej pozycji, które odpychają się wzajemnie, a następnie wyciągnąć. Ich myśli są takie same wszędzie. Przez naturę, oba znaki – wychowawcy, a to zajmuje prawie całe swoje życie. Byk kobieta, która jest zgodna ze skorpiona najbardziej harmonijny, w stanie utrzymać ten związek, nawet jeśli jej partner staje się gruba i nieokiełznany.

Byk-Strzelec

Jeden z najgorszych związków, takich jak znak Byka, kompatybilność z innymi objawami, które są o wiele bardziej skuteczne niż w tym przypadku. W parze bez zrozumienia ani jakiegokolwiek zainteresowania. Byk i Strzelec może być tylko przyjaciółmi. Dlatego są one tak popularne wśród fikcyjnych małżeństw. Ta para nie pomoże nawet urodzonych dzieci.

Byk, Koziorożec

Koziorożec przez naturę lidera. Ta cecha pozwala mu zachować jego partnera na krótkiej smyczy. Ograniczanie praw kilka zły Taurus, ale nie na długo. Wszystkie problemy są rozwiązywane w łóżku, ponieważ te objawy mają wysoki procent zgodności w seksie. Lazy Byk tej pary jest pod stałym nadzorem KozioroĹĽca.

Byk Wodnik

Kolejny związek, który opiera się na sprzecznościach. Narcystyczne Wodnik w tej pary nie toleruje konkurencji nie mniej piękną Taurus. Seks partnerzy nie znajdziemy satysfakcji, co chcielibyśmy. Jedyną rzeczą, która ratuje tę sytuację, to nagła pasja Wodnika, który choć nie trwa długo, ale trochę leniwy trzęsie partnerem. Taki związek jest prawie nigdy nie ma przyszłości.

Byk Ryby

Idealny związek, jeśli Taurus – kobieta. Ryby to znak, dla których rodzina i dom mają pierwszorzędne znaczenie, więc jeśli jej partner wykazuje maksymalną powściągliwość i tolerancję, to odnosi się do niego, jak również. Dzieci tylko wzmocni rodzinę. Ale Byk i ryby pod prysznicem chcą czegoś więcej, ale wygląda na nich leniwy, tu i żyć razem.