547 Shares 8208 views

Montaż sygnalizacji własnymi rękami: nie boi się mistrza

święta noworoczne – jest to czas, aby obejrzeć ulubiony film „Home Alone”. Jesteśmy znowu i znowu zaskoczyła pomysłowy bohatera i współczuć nieszczęsnych złodziei. Niestety, w prawdziwym życiu pojawienie się intruzów z umyślnego rzadko jest tak zabawne. Można poprosić znajomego lub sąsiada, aby opiekować się domem, można zareshetit okna, zatrudnić kogoś, aby dostać psa, ale przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, aby chronić swoją własność może nepristrastnaya dość dyskretny i profesjonalny system ochrony. Instalacja alarmu w mieszkaniu na podstawie struktury i pracować na nim nie różni się od systemów w domu lub garażu. Oto tylko ogólne wskazówki i porady.

Montaż sygnalizacji własnymi rękami: Pierwsze kroki

Więc postanowili raz na zawsze, aby chronić siebie. Aby rozpocząć, należy dowiedzieć się, wszystkie niuanse, które mogą się pojawić. Na przykład, w przypadku, gdy rabuś zmarł na atak serca , kiedy usłyszał syreny: właściciel domu był statek dla żeglarzy się przydać. Generalnie, wszystkie syreny dość głośno, więc mogą one dostarczyć kłopotów dla ciebie i twoich sąsiadów. Ponadto, złodziej może łatwo uciec z miejsca zbrodni. Dlatego, aby rozpocząć, aby omówić sprawę z sąsiadami, przynajmniej ostrzec ich. Drugi system bezpieczeństwa – GSM, który wysyła wiadomość do właściciela numeru domu. Trzeci wiąże się z tablicy kontrolnej bezpieczeństwa, które z trudem możemy sobie pozwolić. Są to naklejki, które mówią wszem i wobec: „Obiekt chroniony” Oczywiście, czynnik psychologiczny jest sprawą najwyższej wagi. Jak to jest lepiej przeprowadzić instalację alarmu: z twoich rękach lub przy pomocy specjalistów? Praca nie wymaga wiele wysiłku, więc nie można zapłacić i zrobić to samemu, ściśle przestrzegać instrukcji. Czas zajmie Ci dłużej, ale koszty są znacznie ograniczone.

Montaż sygnalizacji własnymi rękami

Można kupić sam system już sprawdzony sumienny producenta w porozumieniu z panem. A jeśli znajomość fizyki silne (przynajmniej na poziomie podstawy), a następnie zmontować obwód. W jego skład syreny na 12 woltów, czujnik fale elektromagnetyczne izotrubok, uchwyt baterii shestivoltnogo przewody przekaźnikowych. Być bardzo ostrożnym i chronić się tłumacząc nasz czujnik zasilania ze standardowym dwieście dwadzieścia do dwunastu wolt. Przekaźnik wynosi 6 V. Czujnik przechylania łożyska usunąć częściowo kulisty kształt. Wyjmij kartę, nie zapomnij o regularnym przekaźnika, który ma być wyświetlany przy użyciu drutu u podstawy obudowy. Teraz można przetestować. Ten schemat sygnalizacyjny nieskomplikowany montaż. Niewątpliwie, aby przestrzegać zasad pracy z obwodu elektrycznego powinno być zawsze, więc proszę o cierpliwość. Prowadzi badania regularnie, ponieważ terminowe zauważony i poprawiony błąd lub nieprawidłowe działanie może uratować swoją własność. Montaż sygnalizacji własnymi rękami – coś naiwny, te umiejętności pomogą Ci stać się mistrzem wszystkich branż.