84 Shares 1368 views

Nokia 5210: A Review of telefon komórkowy

Nokia 5210 – telefon komórkowy zaprojektowany przez firmę Nokia specjalnie dla aktywnych działań. Potwierdzają to nie tylko zewnętrzny wygląd gadżetu, ale także jego cechy techniczne.


Model ten został wprowadzony w 2002 roku iw tym czasie był to innowacyjne rozwiązanie w zakresie niezawodności.

wygląd

telefony Nokia wyróżniają ich niezawodności i wytrzymałości organizmu. I Nokia 5210 nie jest wyjątkiem.

Naturalnie, pierwszą rzeczą, że połowy oka – jest to niezwykły wygląd telefonu. Pokrywa Nokia 5210 nie jest zaprojektowana jako jednolita konstrukcja i jest podzielony na dwie części, które są łatwo odłączone od siebie w rodzaju zagnieżdżenia lalek. Usuwanie ciała, znajdziesz się w złącze telefonicznej karty SIM i baterii.

Nokia 5210 Obudowa wykonana jest z grubego plastiku i gumy, które zwiększają niezawodność telefonu. Dzięki temu wydajność, można łatwo zabrać ze sobą do szkoły żadnych sportów, nawet ekstremalne. Nie należy obawiać się, że gadżet będzie cierpieć z powodu upadku na ziemię lub przed zamoczeniem. Wytrzymała wyposażony niezawodnego funkcjonowania ochrony przed kurzem, wilgocią i uderzenia. W odniesieniu do tego ostatniego, a następnie zanurzyć Nokia 5210 jest całkowicie w wodzie nie jest konieczne, ale z coraz to kapanie wody i wilgoci może utrzymać ciało.

Inną cechą telefonu jest to, że ciało może być zmieniona. Aby to zrobić, należy usunąć stare: naciskając na stronach punktu dolnej części telefonu jest usuwany górną część; Dolna usunięty w podobny sposób, lecz poprzez naciskanie punktów górnej części.

Cały wygląd telefonu nadaje mu przedstawiciel firmy Nokia jest: kształt, rozmieszczenie i obsługa klawiszy. Klawisze numeryczne są wykonane z wysokiej jakości gumy i tworzyw sztucznych – klucze. Naciśnięcie łatwo, bez wysiłku. Znajduje się na stronie przycisków regulacji głośności, a na górnej stronie znajduje się przycisk ON / OFF.

Ekran jest monochromatyczny, w sprawie trybu jest podświetlona przez pomarańczowym podświetleniem.

Wyposażenie wnętrz

Wewnętrzna treść jest identyczna jak w poprzednich modelach Nokia. Menu zawiera wszystkie niezbędne funkcje w życiu codziennym:

 1. Książka telefoniczna, którego pamięć jest zaprojektowany na 250 pokoi. Możliwe jest użycie zestawu sal głos, ale jest ograniczona do 10 pokoi.
 2. WAP-przeglądarka, która pozwala na dostęp do Internetu.
 3. Kalendarz, który jest w stanie przeprowadzić przypomnienia.

Pełna lista funkcji telefonu opisane poniżej.

charakterystyka

Nokia 5210 – lekki, waży tylko 92 gramów. jego ustawienie 105,5 x 47,5 x 22,5 mm. Gadżet, który znajduje się w dłoni przez naciskanie klawiszy jest bardzo wygodne.

bateria telefonu ma pojemność zaledwie 750 mAh, która pozwala go do pracy 3,5 godzin rozmów i 170 godzin czuwania.

Gadżet menu jest wypełniona wielu przydatnych narzędzi:

 1. Podczerwieni.
 2. Posty. Dzięki SMS można wysłać z telefonu. Możliwe jest użycie szablonu wiadomości, które już istnieją w telefonie, a można też tworzyć własne.
 3. Nokia 5210 obsługuje wygaszacze.
 4. Wbudowane gry.
 5. Organizator: budzik, kalkulator, zegar, stoper, kalendarz.
 6. Dźwięki dzwonków, wibracje w trybie cichym.

Niestety, nie ma odtwarzacz muzyki, nie ma gniazdo słuchawkowe, bez dyktafon w telefonie nie jest przewidziane. Ponadto, no:

 1. Camera, video.
 2. Podłączenie do komputera.
 3. Szczeliny do dodatkowej pamięci.
 4. Wi-Fi.

„Immortal” gadżet

Nokia 5210 będzie dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie niezawodność i jakość telefonu. Jest to dość proste urządzenie, bez nowoczesnego sprzętu, którego funkcja wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych.

Nokia 5210, zdjęcie z których zostały przedstawione w artykule, mimo swoich pierwotnych cech, z pewnością zachwyca sportowym designie, wytrzymałość na uderzenia i odporność na wilgoć. To jest naprawdę „nieśmiertelny” gadżet.