480 Shares 4382 views

wielobarwne róże

Rose jest wymieniona w historii starożytnej Persji. Persowie stworzony dla niej bardzo piękną legendę o słowika, który przebić czerwone kolce kwiat. A ponieważ jest dumnym roślin jest czczony jako symbol miłości.


Ale nie tylko róże czerwone. Przez długi okres istnienia w świecie kolorów, które, według naukowców, 30 lub więcej milionów lat, w wyniku selekcji został stworzony ogromną liczbę kształtów, kolorów i odcieni.

Wiele wysiłku włożono, aby uzyskać czarną różę i czarne jak płatki nie są w stanie uzyskać, naukowcy osiągnęli głębokość bordo, że praktycznie nie różni się od niego.

Czy żaden z Botaniki i niebieski odcień, ale już w 2009 roku pojawił się na rynku Japończycy wzrosła ash-niebieski odcień. Ale ponieważ jest modyfikowana genetycznie rośliny były stosunkowo wysokie stopy, są one szczególne popularność, wbrew przewidywaniom, nie używać.

Jednak najważniejszym miejscem na tej liście są egzotyczne wielobarwne róże, reprezentujących całą paletę tęczy, płynąć do komponentów w pąków kwiatów.

Efekt ten uzyskuje się dzięki wszczepieniu trzpienia podczas wzrostu farby.

Ideą tworzenia takich egzotycznych kwiatów kolorowych róż jak dawna krążył wśród hodowców, ale aby osiągnąć jego realizacja była tylko Van De Verkenu, holenderski urodzony właściciel małej kwiaciarni.

Tylko on, dzięki żmudnej pracy, proces wstrzykiwania atramentu, był w stanie uzyskać żądaną kombinację kolorów.

Myśl o możliwości sprzedaży wielobarwne róże zrodził się z chęci jakoś wyróżniać z już zatłoczonym rynku kwiatowego. A kilka z nich raczej jak pudełko czekoladek lub kolorowymi markerami, raczej niż to, co jesteśmy przyzwyczajeni, aby zobaczyć lub otrzymać jako dar.

Wielobarwne róże są wynikiem wchłaniania barwnika w płatkach, to jest to – w wyniku iniekcji. I choć na pierwszy rzut oka może wydawać się proces prosty, ale wymaga przestrzegania wielu procesach technologicznych i roślin sprzed leczenia.

Początkowo Holender próbował po prostu spryskać, ale kiedy nie udało mu się, starał się bardziej optymalną metodę, dzięki której wciąż udało się doprowadzić kolorowych róż.

A dziś on jest pozycjonowanie swojej innowacyjności raczej jako oryginalnego prezentu lub elementu do dekoracji wystrój, zamiast zwykłego kwiatka, że prezentowane w bukiet.

Ludzie mają różne postrzeganie tych kwiatów z niezwykłym dla ich kolor oczu: jeden lubią, inni wręcz przeciwnie, oni stanowczo odrzucają jednak bardzo Van De Werk powiedział, że jego praca przyczynia się do nastroju. Dlatego nazwał róż wielokolorowe okazji kwiaty – kwiaty szczęścia.

Dziś to wielobarwne róża z rąk i mogą być uprawiane w domu. Aby to zrobić, należy wziąć Biały kwiat w wazonie umieścić gdzie chcesz dodać trochę barwnika spożywczego, który powinien barwnik tylko wodę. Aby przyspieszyć proces barwienia wskazówki musisz przycinać róże.

Już następnego dnia, pierwsze efekty będą widoczne: płatki zaczynają stopniowo zmieniają swój odcień.

W przypadku dużych odcieniach wielu hodowców amatorów są cięte wzdłuż końcówki lufy na kilka części, każda część, a następnie umieszcza się w oddzielnym, różnokolorowych statku. W ten sposób efekt tęczy został osiągnięty.

Dziś można znaleźć fioletowy kwiat goździka sklep niebieskie chryzantemy, dalie – niebieskie kwiaty w genotypie, że takie kolory nie. Wszystkie z nich są wytwarzane przez sztucznych barwników, z powodu stopniowego zastępowania technologii barw w procesie wzrostu.

Jednak, aby uzyskać niebieski kwiaty mogą być i po ich cięcia, dużo szybciej. Aby to zrobić w domu, można umieścić roślinę na farby nasączone gąbki wchłonąć kolor kwiat, stopniowo zmienia swój kolor.