380 Shares 9535 views

E-mail – przykładem. Jak stworzyć e-mail: Przykład

Więc dzisiaj będziemy starać się zrozumieć, jak tworzyć e-mail. Przykładem tego działania zostanie przedstawiony do naszej uwagi. Faktycznie, teraz z tego, co można obsługiwać nawet przedszkolak. To tylko nowy użytkownik, niezależnie od wieku, co do zasady, jest w niezręcznej sytuacji jej zadania. Pomóżmy, aby poradzić sobie z tym problemem raz na zawsze.


Co to jest?

Ale zanim dasz Email-przykład, zobaczmy, co mamy do czynienia. Generalnie, E-mail – nie jest niczym innym, jak adres e-mail użytkownika. To musi być to, że od każdej osoby pracującej z Internetem i komputerem.

Co to jest? Dzięki niemu można zarejestrować się na stronach, które otrzymywać wiadomości i powiadomienia, a także korespondować z innymi użytkownikami. Jest to bardzo wygodne i użyteczne. Ponadto, nie ma e-mail (czego przykładem podamy za chwilę), nie będzie w stanie w pełni korzystać z komputera, a także do realizacji wielu funkcji i uruchomić kilka gier i aplikacji. W ogóle, to jest bardzo potrzebne rzeczy. A teraz musimy dowiedzieć się, jak je zdobyć. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

rodzaje poczty

Zanim pojawi się Email-przykład, jest tak dobrze, aby zrozumieć, jakie są nasze skrzynki e-mail. Ponieważ wpływa na proces ich tworzenia. Więc spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Zacznijmy od tego, że e-mail może być dostarczone przez dostawcę usług internetowych, który jest faktycznie zapłaconej. Z reguły tej opcji, użytkownicy często nie lubią używać. Dlaczego? Chodzi o to, że stworzenie elektronicznej przez dostawcę – jest nie tylko trudne, ale też nie jest praktyczny. W rzeczywistości, wiele stron internetowych wymagają trochę innych skrzynek elektronicznych.

Co to jest? Utworzony na darmowy hosting. Tutaj każda osoba z danymi mały proces napełniania można utworzyć e-mail użytkownika. Przykładem tego – słynne wyszukiwarki. Najbardziej powszechnie stosowane:

  • google;
  • Poczta;
  • rambler;
  • Yahoo.

Jednakże, istnieje wiele różnych hostów internetowych, które oferują nam stworzyć e-mail. Tak, i to całkowicie za darmo i w niekończących ilościach. Więc mamy do czynienia z wami, jakie są wiadomości e-mail. Przykłady skrzynek elektronicznych i procesie ich tworzenia jest teraz wniesiona przed naszymi oczami.

tworzenie

W celu zdobycia skrzynkę e-mail, wystarczy wybrać hosting stworzyć (jeśli wybrać usługodawcę do informowania o swoich zamiarach – operator robi to za Ciebie). Przejdź do strony głównej serwisu. Na przykład za pomocą Mail.ru.

Gdy jesteś na stronie głównej, spójrz na lewej stronie ekranu. Nie pojawi się okno z polami „username” i „hasło” i linią „Register Mail”. Kliknij na nią i odczekaj chwilę. Pojawi się strona rejestracji.

Jej wypełnić wszystkie pola, które są oznaczone jako „*”. Jest to możliwe i wszystko jest po prostu zbyt wiele. Należy zwrócić szczególną uwagę na linię „e-mail”. Nie trzeba będzie wymyślić e-mail. Przykładem tego: [email protected], gdzie „xxxx_x” – to dowolne słowo w języku łacińskim, w tym różnych cyfr i podkreślenia. W zasadzie każdy e-mail jest następujący: nazwa_użytkownika @ nazwa domeny, w której zarejestrowany adres.

Co to jest pisać? Tak, co chcesz. Jeśli nazwa jest już używana przez kogoś, wówczas system daje przykłady, które można zastosować. Bądź kreatywny – nie bój się. Wystarczy pamiętać, aby zmienić adres istniejącego elektroniczną nie może być – po prostu zacząć nowy.