818 Shares 1152 views

Interaktywne lalki Baby Born: opis, recenzje. Zabawki dla dzieci

Dzieciństwo to piękny, beztroski czas. Możesz cieszyć się wolnością, bawić się laleczkami, planować przyszłość. Do tej pory okna sklepowe są pełne ogromnych towarów. Każde dziecko może wybrać, co lubi. Dolls Baby Born cieszy się dużą popularnością wśród dzieci od 5-6 lat. W końcu ten lalek wygląda zupełnie jak niemowlę. Potrzebuje szczególnej troski. Nie zapomnij nakarmić go z butelki, podać smoczek, zrobić owsiankę, założyć garnek lub zmienić pieluchę. To nie tylko zabawka. Lalka pomaga dzieciom dbać, rozwijać wyobraźnię. Co szukać przy zakupie, znajdziemy to w artykule.


Gdzie pochodzi lalka

Baby Born doll, być może, są znane na całym świecie. Są wydawane przez niemiecką firmę Zapf Creation. Produkcja zabawek dziecięcych rozpoczęła się w odległej 1932 r. Ale sprawy nie zawsze były sprawne. Podczas wojny w 1938 roku firma doświadczała ogromnych problemów finansowych. Brak materiałów, personelu – wszystko to zagrażało istnieniu firmy.

Na szczęście unika się problemów, a co najważniejsze, aby wejść na rynek europejski. Firma zrobiła pierwsze kroki po tym, jak zamiast materiałów celulozowych zamiast celulozy była głównym materiałem do produkcji lalek, firma podjęła pierwsze kroki. W 1991 r. Nastąpił przełom w branży zabawek. Firma wydała pierwszą lalkę, która ma cechy ludzkie.

Do tej pory firma jest zdecydowanie na nogach i ma budżet w wysokości ponad 100 milionów euro rocznie.

Rozważ lalkę

Najchętniej wybieraną zabawką dla dziewczynek jest lalka Baby Born (43 cm). Ma ten sam wzrost, co przeciętne dziecko urodzone. Ponadto, jest 8 funkcji, które zwiększają podobieństwo do rzeczywistego okruchy. Rodzice nie powinni martwić się o wymianę baterii, lalkę działa i funkcjonuje bez nich. Jak to możliwe? Być może jest to jedno z najbardziej popularnych pytań na forum. Chodzi o złożony mechanizm i tubulki wewnątrz zabawki.

Sprzedaje się w pięknym pudełku. Wewnątrz znajdziesz następujące akcesoria: 2 złączki, butelka do karmienia, płyta, łyżka, pieluszka, doniczka, świadectwo urodzenia, bransoleta na ręce, rozpuszczalny owsianka.

Badamy funkcje

Interaktywna lalka Baby Born ma 8 funkcji, które będą atrakcyjne i przyciągające okruchy.

Można nakarmić makaron. Aby to zrobić, musisz przygotować specjalny bałagan. Pochodzi z zabawką. Specjalny proszek musi być rozpuszczony w zimnej wodzie i dokładnie zmieszany łyżką. Uważaj, aby nie tworzyły grudek, w przeciwnym razie mechanizm lalki nie powiedzie się. Pasza szczenięta tylko w pozycji poziomej. Kompozycja owsianki zawiera skrobię i mąkę spożywczą, więc nie możesz martwić się zdrowiem dziecka. Wszystkie elementy są absolutnie nieszkodliwe.

Po gęstej kolacji miło byłoby pić wszystko z wodą. I ta lalka może to zrobić. Wystarczy wlać zimną wodę do specjalnej butelki, wsunąć ją głęboko do otworu w celu otwarcia zaworu i nacisnąć pojemnik. Jednocześnie Baby Bern powinien być w pozycji pionowej. Nigdy nie używaj herbaty, lemoniady, mleka i innych podobnych napojów jako płynu.

Lalka może płakać, bo to musi być dobrze pijane lub kąpane. Następnie delikatnie naciśnij prawą rękę. Zobaczysz, jak łzy płyną z oczu zabawki.

Nie zapomnij o doniczce i pieluszce, która jest z nią. Lalka może być w toalecie. Wystarczy umieścić go we właściwej pozycji i trochę nacisku na głowę lub pępek. Wchłonięcie cieczy będzie w puli.

Oprócz tych funkcji, szczenięcia mogą piszczeć, wystarczy nacisnąć na lewą rękę. W zestawie są 2 sutki. Wkładając jeden, zobaczysz, jak oczy lalki są zamknięte. Druga jest pakowana tylko do gry, a nie wykonuje dodatkowych funkcji.

Interaktywna lalka Baby Born jest wykonana z wysokiej jakości plastiku. Na pupsach ręce, nogi, ruch głowy. Z tego można popływać w basenie i wziąć kąpiel.

Dziecko nie chce pływać? Jest rozwiązanie

W rodzinie są często sytuacje, kiedy dziecko kategorycznie nie chce wziąć kąpieli. Kąpiel staje się prawdziwą torturą dla rodziców. Łzy i wrzask stają się stałymi towarzyszami tego procesu. Aby poprawić sytuację, została wymyślona lalka Baby Born Zapf Creation. To nie tylko pępek, który wymaga opieki, ale prawdziwą dziewczynę, z którą interesuje się kąpanie.

Zaletą lalki jest to, że gdy tylko znajdzie się w wodzie, natychmiast zaczyna poruszać ramionami i nogami, powodując ruchy pływackie. Zabawka działa na bateriach, które nie są zawarte w zestawie. Powinny być zakupione dodatkowo. W zestawie z lalką są płetwy, maska do snorkelingu i akcesoria w postaci gwiazdki. Ponadto producenci dbali o ręcznik, aby zabawka mogła zostać wytarta.

Nie tak dawno temu na półkach sklepu pojawiła się lalka Baby Born boy. W zestawie znajdują się płetwy pływackie, płetwy, maska i kraba, które mogą być również grane.

Uosabiamy marzenia dzieci

Baby Baby lalki nie są tylko zabawkami, są prawdziwymi przyjaciółmi dla dzieci. Specjalnie dla nich modele wózków inwalidzkich, seria ubrań (począwszy od majteczek z koszulkami i kończących płaszcz), szopki i wiele innych rzeczy zostały opracowane.

Dla lalek można kupić różne akcesoria. Być może, dziecko będzie chciał nosić marionetkę w specjalnym plecaku, rock na arenie. Wszystko to można kupić, a tym samym zachwycać dzieci.

Czy są jakieś niedociągnięcia

Wielu rodziców jest zainteresowanych, ale czy są jakieś braki w tej zabawce? Oczywiście są one dostępne:

 1. Mechanizm jest często zatkany.

 2. Musi odkręcić lalkę, aby wysadzić system. Trudno znaleźć śrubokręt do zębów, z którymi jest przymocowana marionetka.

 3. Odpowiednie dla starszych dzieci (wiek 6-7 lat).

 4. Kasza szybko się kończy.

 5. Aby zaopatrzyć się w lalkę, musisz poświęcić wiele wysiłku.

Baby Born Dolls, oczywiście, są bardzo popularne wśród dzieci, ale przed zakupem trzeba zrozumieć, że ciężko jest zaopiekować się zabawką. Bardzo nieprzyjemne jest widzieć łzy dziecka, gdy nie umieścić lalka na garnku lub wypić napoju z butelki.

Porady dla rodziców

Ogólnie rzecz biorąc, recenzje o zabawce są wspaniałe. Jest wykonany z wysokiej jakości materiału, jest jak dziecko, ponieważ jest wielofunkcyjny. Są wskazówki, które dają doświadczeni rodzice, których dzieci od dawna grały taką lalkę:

 1. Nie trzeba kąpać lalki przez długi czas, szczególnie dotyczy to wody słonej i chlorowanej.

 2. Jeśli płyn do kąpieli dostał się do wnętrza zabawki, należy go usunąć. Naciśnij prawą rękę, woda wypłynie w postaci łez. Jeśli nie zadziała, można delikatnie odkręcić zęby na plecach i wylać ciecz.

 3. Jeśli woda wypływa z ust, dziecko nie prawidłowo trzyma butelkę. Ważne jest, aby końcówka nasadki była możliwie jak najdalej.

 4. Aby płyn nie płynął od razu, trzymaj lalkę w pozycji pionowej.

 5. Konieczne jest prawidłowe ułożenie szczeniąt w garnku, tak aby biodra były w specjalnie wykonanych wycięciach. Nie zapomnij, aby trochę chwycić głowę.

 6. Jeśli lalka nie chce płakać, wtedy wypiła trochę wody.

 7. Nie zapomnij umyć zabawki. Postaraj się, aby dzieci nie widzą całego procesu.

Jako wniosek

Baby Born są rozwijane zgodnie z najnowszymi technologiami. Stosowane są tylko bezpieczne materiały. Zabawka może sprawić, że dziecko poczucie odpowiedzialności, opieki i miłości. Pupki będą prawdziwym przyjacielem dla dziecka. Nie martw się o jego funkcjonalność. Wszystko jest uważane za drobiazgi.

Każde dziecko powinno mieć zabawki. Baby Born lalki pomogą dziecku poczuć miłość i dbać o bliźniego. Ze względu na swoje funkcje, przypominają niemowlę tak bardzo, jak to możliwe, i należy je opiekować. Jeśli dziecko aktywnie gra z pupsem, możesz być pewien, że może pomóc w wykształceniu brata lub siostry.