884 Shares 2159 views

Menu do 1200 kalorii dziennie – krok w kierunku harmonii

Szybko lub jak to nazywa, agresywny odchudzania zapewnia przejście do określonego menu. 1200 kalorii dziennie, jak się okazuje, można jeść dużo różnych produktów spożywczych. Ale zbilansowana dieta , w połączeniu z ćwiczeń jest bardzo korzystne. Jednakże, jeśli wykonuje profesjonalny lub praca związana jest z aktywnością fizyczną, taka dieta może tylko zaszkodzić organizmowi, będzie potrzebował więcej niż 1200 kalorii dziennie. Menu można zrobić samemu.

Twórcy diety podkreślić znaczenie jedzenia owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe. nie powinny być nadużywane, i to jest lepiej wykluczyć z diety żywności, który zawiera dużo cukru i tłuszczów nasyconych: wieprzowiny, napoje gazowane i słodycze. Doskonały produkt dla menu na 1200 kalorii dziennie będzie kurczak, chude mięso, ryby, orzechy i jaja, czyli tam, gdzie jest dużo białka. Ale nie spiesz się z jednej skrajności do spożywania żywności i jedną grupę, jeść wyważone, koncentrując się zarówno białka i niezbędnych tłuszczów i węglowodanów.

Oto kilka wskazówek na temat sporządzania menu na 1200 kalorii dziennie, za pomocą którego będzie można łatwiej wybierać pokarmy i zaplanować dietę. Tak, dzień jeść co najmniej dwie porcje owoców w całkowitej objętości jednej filiżanki i trzech porcji warzyw. Idealnie nadaje się rośliny strączkowe, sałatki liściastych. Obejmują żywności kiełkujących ziaren pszenicy, są one bogate w witaminy i pierwiastki śladowe. Pić dwie szklanki mleka dziennie. Zadbaj, że spożycie tłuszczu dziennie nie powinna przekraczać 17 gramów.

Jedz tylko wtedy, gdy naprawdę głodny, a nie kiedy chcesz coś do gryzienia. Podzielić całą żywność dla 4-5 porcje i jeść je przez cały dzień, robiąc przerwy nie więcej niż cztery godziny. Zasadniczo człowiekiem średniej budowy spożywa pokarmy około 2400 kalorii dziennie, a kobiety – trochę więcej niż 1800. Tak więc, menu na 1200 kalorii dziennie, co znaczące zmiany w procesach metabolicznych organizmu i ułamkową, ale częste posiłki pomogą mu przystosować się do nowego warunki.

Co to jest system zasilania? Tak, śniadanie jedząc 1200 kalorii dziennie może zawierać kromkę razowego chleba z dżemem, 1/3 filiżanki kiełkującego ziarna pszenicy z odtłuszczonego mleka, szklanka soku pomarańczowego lub pomarańczowy i samego kubka kawy bez cukru. Obiad składa się z stek z surówka i jabłko. Niskokaloryczny obiad z duszone lub smażone ryby, pieczonych ziemniaków, pół szklanki fasoli i marchwi. Przez obiadu, można dodać małą bułkę i herbatę.

Przy opracowywaniu własnego menu na 1200 kalorii dziennie, aby zapamiętać jedną zasadę: najlepsze śniadanie – płatki, dieta, jeść obiad mięso i warzywa na obiad – protein, przekąski – owoce i warzywa, najlepiej o niskim indeksie glikemicznym. Taki system zasilania, a także umiarkowane, ale regularne ćwiczenia na 2-3 miesięcy pozytywny wpływ na utratę dodatkowych kilogramów.