170 Shares 6121 views

Biełgorod State Art Museum: opis, historia i opinie

Muzeum Biełgorod State Art – jeden z najnowszych kompleksów w Rosji, która zbiera dzieła sztuki wybitnych artystów ubiegłego wieku i teraźniejszością.


Tworzenie i rozwój

Historia kompleksu sięga roku 1970, kiedy to funkcjonował hali wystaw. Artyści zebrali się na spotkaniu twórczego planu i podał swoje prace miasto jako dar.

Wdowa malarza Dobronravova w 1980 roku wzbogacił gamę 200 obrazach jego zmarłej żony, malowany kolory w postaci wykresów. Na podstawie tej kolekcji Muzeum Sztuki State Biełgorod zaczął się gwałtownie rozwijać.

W swoich nowych prac zostały dodane, aw 1983 roku odbyła się pierwsza wycieczka. Pracownicy mogą zrobić, aby ją poprawić, kupił nowe kopie z wybitnych autorów i ich dzieci były związane z kolektorami i właścicieli salonów. Rozwój zaangażowane Ministerstwo Kultury RFSRR, stymulowanie transferu tutaj grafiki, rzeźby, stosowane i prace dekoracyjne tworzone przez współczesnych artystów w „Rosizopropagande” – Narodowe Centrum Sztuki i stowarzyszenia. Vucetic.

Uzupełniane z mieszkańcami i przedstawicielami innych regionów Państwowego Muzeum sztuki State Biełgorod. Biełgorod ostatecznie stał się interesujący dla turystów, ponieważ kolekcja muzeum urósł do imponujących rozmiarów, staje się rodzajem refleksji radzieckiego stylu artystycznego.

opis

Biełgorod Państwowe Muzeum Sztuki, którego historia pokazuje stały rozwój nie ulega spowolnieniu, a dziś nadal rośnie z nowych utworów. Ciągle ma nowe grafiki, rzeźby, ikony, stosowane prace dekoracyjne. Są one zbierane w wystawach, konkursach i festiwalach. Dla większości autorów cześć do sprzedaży lub bezpłatnego można przekazać tutaj jego pracy.

W 1990 roku rozpoczął się komplet dzieł malarstwa ikon. Muzeum Sztuki Biełgorod Stan utrzymuje się z czasów, tak że od 2011 roku znajduje się wystawa poświęcona fotografii. Podawanie próbuje dystrybucję materiału w taki sposób, że każda kategoria reprezentuje odrębny etap rozwoju w dziedzinie techniki.

ekspozycja

Istnieją dwa pokoje, gdzie stare prace są regularnie wymieniane na nowe. Pierwsza poświęcona jest 20. wieku, drugi – do chwili obecnej. Stale ulepszone i wzbogacone Muzeum Sztuki State Belgorod. Komentarze gości wskazują, że po odwiedzeniu tutaj, ludzi znanych z barw, nastrojów i cech dobie 20 wieku.

Ponieważ istnieje przeważający styl realizmu charakterystyczne dla czasów ZSRR, staje się bardzo przystępne. Przyjemność przynosi podziw rzeźby i malarstwa ze zbiorów funduszu. W 2013 roku nastąpiła zmiana w składzie wystawy, obrazy wisiały luźno i zmienił kolor projekt hali.

I sala

Zbiór 1910-1990 lat. Prace zebrane napisane przez znanych mistrzów działki i tematycznych obrazów: Kuprin, Osmerkin, Iwanow Ossowski, Stozharov bracia Tkachev, Komovi, Klykov, Tomsk i innych.

Ponadto, Muzeum Sztuki Biełgorod State wystawiane dzieła mistrzów, z których niewiele wiadomo, którego obrazy nie zostały uwzględnione w wystawie przed, ale godne uwagi.

Ekspozycja w drugiej połowie 20. wieku, podzielone na kategorie w zależności od różnych tematów: A New History (obrazy Civil and Great Patriotic wojskowy), romantyczne cechy „ciężką” stylu, współczesnych, a jego obrazu (temat czasu, rozwoju osobistego, kreatywności, miasto) , życie ludności wiejskiej, obfitość różnych narodowości w populacji państwa, rozwoju przemysłowego, budownictwa, prac.

Będąc tutaj, zapoznał się z kierunku realizmu 20. wieku, cechy epoki radzieckiej i jej rzeczywistości, osoby zaznajomione z marzeń, obrazów i problemów typowych dla tego czasu.

II hala

W drugiej sali wystawowej Muzeum Sztuki Biełgorod spędził ponownej ekspozycji, zgodnie z planowanymi działaniami, aby uaktualnić terytorium typu stacjonarnego, przeznaczone na wystawę. W rezultacie, ludzie się większy dostęp do eksponatów, pokazany po raz pierwszy, lub rzadko narażone. Było 6 odcinków.

Są one przeznaczone do pięknych, rzeźbiarskie kompozycje, Biełgorod artystów, grafika, sztuki ludowej i rzemiosła pracach 21 wieku. Szósta wystawa o nazwie „Art-coming”, przeznaczony jest dla widzów od dzieci. Jest otwarty w 2015 roku.

Biorąc pod uwagę kolekcji prezentowanej tu od 21 wieku na równi z dziełami ubiegłego wieku, odwiedzający mogą prześledzić dynamikę i kierunek zmian w procesie artystycznym. Ciągłość między epokami obecnych i połączenia niezaprzeczalne, odzwierciedlających poszukiwanie optymalnego stylu i sposobu wykonania robót.

Opinie użytkowników

Ludzie doping do wiadomości pracach wielu autorów, gatunków i rodzajów. Silne wrażenie na pracy graficznej przedstawione tutaj. Interesujące jest to, aby porównać technik i materiałów z których można tworzyć dzieła. Jeden z najbardziej oryginalnych części jest ekspozycja poświęcona sztuce i rzemiośle.

Prace prezentowane tu Rostów emalii, lakierów miniaturowe malarstwo, sztukaterie i prace garncarskie z Biełgorod i Skopina SUGI. Wszystko to niezmiennie przyciąga uwagę mieszkańców i turystów. Odwiedzający stronę tego korytarza jest pomysł krawędzi tradycyjnych rzemiosł, zważywszy gliniane zabawki Dymkovo, Stary Oskoł i Filimonovsky próbkę. Są one uważane za pewnego rodzaju symbol kultury lokalnej.

Ludzie, którzy odwiedzili tutaj, zabrać go z dużo pozytywnych wrażeń i miłych wspomnień.