312 Shares 7850 views

Cashback LetyShops usług: opinie, funkcje i usługi

Pojawienie się Internetu znacznie zmienił życie danej osoby. Z stało się możliwe nie tylko do wyszukiwania potrzebnych informacji, ale także filmów i innych treści, słuchanie muzyki, pobieranie użytecznych programów, gier, komunikacji między ludźmi na odległość i, oczywiście, kupić wiele towarów. Teraz, żeby coś kupić, to nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Ponadto, World Wide Web, można uzyskać znacznie większy zasięg niż zwykle na półkach sklepów. A biorąc pod uwagę fakt, że właściciel platformy obrotu nie muszą płacić za pokój i pracowników wynagrodzeń, zakup będzie kosztować znacznie tańsze. Ponadto, możliwe jest złożenie zamówienia na produkty bezpośrednio z kraju producenta.


Sklepy internetowe regularnie oddawać swoich klientów promocje i oferty specjalne. Ponadto, sieć dosłownie „bałagan” niezależne usługi, które mogą pomóc zaoszczędzić na zakupach w Internecie. Jeden z tych aktów cashback LetyShops. Recenzje zasobu w przeważającej części pozytywny i zadowolonych klientów z dnia na dzień staje się coraz bardziej. Porozmawiajmy o funkcjach usługi i co świadczonych usług.

Co to jest usługa Cash Back i jak to działa?

Zasada działania jakiegokolwiek keshbekera dość prosty. Robisz zakupy w sklepie internetowym, który współpracuje usługi. Następnie powrót stały procent od ceny towaru. Dlaczego i kto go potrzebuje? Faktem jest, że po prostu sam sklep płaci odsetek zakupów klientów, którzy są przyciągane usługi. I dopiero wtedy keshbeker-site „podzielić” zyski z klientami. Kwota płatności mogą różnić się od wielkości i popularnych witryn. Więc LetyShops jest jednym z największych keshkerov i współpracuje z ponad 980 sklepów w różnych kategoriach. Nie ufaj drobne usługi uruchomione stosunkowo krótki czas. Duże ryzyko, że będzie on otrzymywał procent, a nabywca nie płaci nic. Jednak to nie mówi o LetyShops. Zgłoszenie o miejscu bardzo często dodatni, wypłata odsetek jest duża, a zespół wsparcia jest zawsze gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania użytkowników. Przejdź do rejestracji.

LetyShops.ru: Liczba rejestracji

Korzystanie z dowolnej usługi zaczyna się od rejestracji. Rozważenia sposobów mieć konto w LetyShops i dowiedzieć się, czy są one praktyczne. Tak, przejdź do strony internetowej https: letyshops.ru. Recenzje większość użytkowników mówić o ochronie i prawidłowego korzystania z witryny, więc martwić się o to nie warto.

Możesz zarejestrować się w dwóch prostych sposobów: poprzez wprowadzenie e-mail i hasło, lub za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak „VKontakte”, portalu Mail.ru, Facebook, „Classmates”, Google+ lub Yandex. Charakterystyczną cechą usługi jest to, że oferuje początkującym-keshbekeram dokonać zakupu na rozprawę w fikcyjnym sklepie, tak samo rozumieją system pracy.

przeglądarka Extension

LetyShops proponuje również ustanowić własne rozszerzenia przeglądarki. Wraz z nim, odwiedzając witrynę jednego ze sklepów internetowych, będziesz natychmiast zobaczyć, czy jest on partnerem usługi cashback. Jeśli to jest – mówi niewielką ikonę obok adresów internetowych. Natychmiast można aktywować systemu refundacji. Przypomina wielu użytkownikom możliwość cashback. Ponadto, te ikony mogą wskazywać na problemy napotykane podczas nabożeństwa LetyShops pracy. Sugerują, że użytkownicy są zadowoleni z rozszerzeniem dla przeglądarki. Konsumenci lubią kontrolować równowagę, mówią, co jest wygodne, gdy wszystkie swoje ulubione sklepy są w zasięgu ręki. Ponadto, mają możliwość korzystania z usług LetyShops, bez przechodzenia na swojej stronie, ale po prostu za pośrednictwem sklepu internetowego. Ta funkcja jest dostępna dla wszystkich właścicieli Google Chrome, Safari "Yandex Browser" i Opera.

Jak dokonać zakupu za pomocą LetyShops

Przejdź do strony z usługi, będzie można zobaczyć „Zakupy z Cash Back” sekcji. Wystarczy przewinąć listę i wybrać konkretną kategorię, takich jak „dzieci” lub „chińskich towarów”. Natychmiast wskazane i odsetek nadchodzących płatności, jest to dość duża w tym miejscu – 5-8%. Istnieje również sklepy z cashback 10%. Po kliknięciu na wybranym sklepie, zostanie podany link, aby przejść do jego strony internetowej. Wielu początkujących myślę, że wystarczy zarejestrować się w systemie, aby otrzymać zwrot pieniędzy możliwe. Jednak doświadczeni użytkownicy ostrzegają, że ważne jest, aby przenieść strona sklepu jest na LetyShops link. Oznacza to, że Twoje działania powinny być następujący schemat:

  • przejść do LetyShops usługowych;
  • wybierz magazyn;
  • iść na podany link;
  • zakupu towarów.

Jak widać, nie jest niczym trudnym do dokonywania zakupów z LetyShops.ru. Recenzje sklepach można przeczytać tutaj, na miejscu, i pod każdym sklepie oddzielnie. Ponadto komentarz można pozostawić i powiedz nam o miałem wrażenie na powrót pamięci podręcznej z różnymi platformami. Ważne jest, aby pamiętać, że dla prawidłowego przejścia na link, który chcesz wyłączyć addblok przeglądarki lub dodać stronę do ulubionych. Addblok mogą blokować przejście do sklepów na odpowiedni link, a wskutek pieniądze nie będą pobierane.

Jak uzyskać wpływy?

Kwota zwrotu środków, zawsze można zobaczyć, że pójść do swojego konta LetyShops. Z powyższego widać, swoje imię i równowagi. Kliknięcie na nią, można wprowadzić „Moje konto”.

Pieniądze zostaną przelane na konto tylko po dokonaniu zakupu jest zakończona. Na przykład, jeśli wziąć jeden z głównych chińskich stronach internetowych „Aliekspress”, który współpracuje z usługi, zakup musi czekać średnio 30-50 dni. Dopiero po dostarczeniu paczki do kupującego i potwierdzają one produkować LetyShops naliczania odsetek na koncie.

Minimalna kwota wypłaty – 500 rubli. Użytkownicy twierdzą, że obsługa jest dobra, że istnieją różne sposoby wyświetlania: można wypłacić pieniądze z karty bankowej, jednym z systemów płatności elektronicznej, a nawet na telefon komórkowy rachunku.

Program Partnerski Letyshops: opinie

Teraz, kiedy dowiedział się o podstawowych usług stronie internetowej, konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów o innych jego zalet.

Co jeszcze przyciąga użytkowników cashback LetyShops usług? Opinie mówią, że klienci są zadowoleni ze strony internetowej programu partnerskiego. To się nazywa „Zaproś znajomego”. Każdy klient ma swoją siedzibę link referencyjny. Jeśli rejestruje znajomego, masz zainteresowania i na jego zakupy, też. To miłe, prawda?

Powiedzieliśmy o służbie LetyShops. Recenzje użytkowników internetowych zostawić tylko pozytywne. Po przeczytaniu ich, możemy stwierdzić, że ten zasób jest naprawdę godne pochwały.