866 Shares 4697 views

Korona z koralików – znakomity biżuterię dla księżniczki

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu marzył o koronie. Zwłaszcza ten ornament chcieliby spróbować na małych dziewczynek, zazdrość wszystkich jej przyjaciół. Po tym wszystkim, każdy z nich – prawdziwa księżniczka. Ale jeśli w dorosłym życiu nie dzieje się tak wiele, aby nosić to akcesorium, przedszkole lub szkoła wakacje będą istotne dla korony perełek. Taka dekoracja może doskonale uzupełniają strój jest nie tylko księżniczką, ale szczytowe (Hearts) Panie, Snow Queen na imprezy tematyczne, a będzie wielka nagroda dla zwycięzcy konkursu Szkoła piękności.

Co jest potrzebne?

Jeśli jesteś „przyjaciół” z materiałów takich jak szklane paciorki, aby zrobić coś takiego dekoracji nie będzie trudne. W celu wytworzenia korony, należy zaopatrzyć się gruby i cienki drut, koraliki, kulki i inne materiały, które można tkania w tkaninę produktu. Mogą to być kryształy, kamienie, pióra, kryształy … wyglądają świetnie ozdób wykonanych akcesoriów szklanych. Są pięknie błyszczeć i migotać że jest zazdrosne westchnienia zachwytu.

Należy również przygotować pistolet do kleju i fundament jeśli korona koraliki ozdobią każdy produkt, taki jak obręcz do włosów. Mogą być potrzebne i wstążki satynowe. W tym artykule przyjrzymy się na dwa sposoby, aby stworzyć taką biżuterię.

Te różne korony

Na pewno widzieliście różne rodzaje koron. Może ona być nieco korona dołączone fryzury niepożądane, duże, prawie obejmujący całą powierzchnię głowicy. Korona z koralików, wykonane własnymi rękami, można ozdobić ramkę i dobrze przyjść do rozwiązłego falowane włosy. Również ta dekoracja jest bardzo różne w swojej formie: może to być główny, centralnej części stoiska, a może i cały krąg składa się z tych samych elementów.

Ponadto, biżuteria może być w postaci nie tylko korony i diadem. W zależności od rodzaju planowanej imprezy, wybranej i rodzaju akcesoriów.

Wariant № 1

Wiele needlewoman często zastanawiam się: „Jak zrobić koronę z perełek?”. Proces ten jest bardzo ekscytujące i dość proste, więc nie powinno być przestraszony. Mamy doświadczonych mistrzów stworzenie takiego akcesorium zajmie trochę czasu (około 5-6 godzin). Zgadzają się pracować na małym arcydziełem jest bardzo mało.

Rozważmy pierwszy przykład wykonania korony. Nie możemy powiedzieć, że jest to najprostszy, ale nie trudne. W celu zapewnienia takiej ozdoby, to konieczne jest z grubego drutu giętego okrągłej podstawy. Powinien on być nieco mniejszy obwód głowy. Na okrągłej podstawie tego samego drutu dołączyć żądane elementy. To może być trójkątne części, jak na tym zdjęciu.

Lub wygięte w formie serca. W rzeczywistości, jak urządzony jest szczyt, to zależy od siebie wygląd korony, więc tutaj powitać różnorodnych formach.

Następne Crown paciorki ozdobione własnymi rękami. W tym celu, cienki drut nawleczone koraliki, koraliki i inne ozdoby, a ona owinięta drut wokół podstawy. Jest to również pokazano na rysunku.

Gdy wszystkie części są wypełnione kulek korona może pozostać niezmienione, a ponadto dekorowania tkaninę w taki sposób, aby nie być widoczne krawędzie drutu.

Jeśli wybierzesz małą bazę, może być zatrzymany na obręczy, ale w taki sposób, i uczynił duży wieniec koralikami. Master-class na tworzeniu tego produktu jest proste i jednoznaczne, więc jest zwykle trudności w procesie tworzenia nie występuje.

Innym sposobem

Opcja druga Korona zapewnia podobną metodę tworzenia, tylko w tym przypadku perełki i perełki są nawleczone na drucie jednocześnie (jako podstawa, a wystające części). Założona sposób korona koralik (Schemat – rumianek) wygląda cudownie na dziewczęta.

W celu uzyskania bardziej świąteczną wygląd korony może być w centrum każdej części zamocować piękny kroplę szkła. Dzięki tej nieskomplikowanej akceptacji całkowicie zmienił wygląd produktu.

To tworzy taką koronę z perełek, które zostały przedstawione poniżej schemat jest bardzo prosty. Dość z pełnego drutu i obrzeża nawleczone na to, aby tworzyły one koło, że następnie primatyvayutsya półkoliste części – płatków. Na każdym płatku także nawleczone koraliki. Praca jest bardzo proste i szybkie do wykonania.

inne opcje

Istnieją także inne sposoby tworzenia tej niezwykłej dekoracji. Korona z koralików często wykonane z ażurowej. Ale istnieją modele, w których wypełnione wszystkie drobne elementy. Taka korona z koralików bardzo stylowy wygląd z pasującymi stroje.

Bardzo często, te ozdoby są wykorzystywane do sesji zdjęciowych, a tutaj mogą mieć różne kształty i kolory. Z tego akcesorium każda dziewczyna lub kobieta za chwilę będzie wielka księżniczka, od której trudno się oderwać wzroku.

wniosek

Aby stworzyć prawdziwie królewski wystrój, trzeba mieć małą ilość wolnego czasu, koraliki, drut i inspiracji jako główny składnik. Ze względu na obecność tych trzech czynników, to na pewno stworzyć wspaniały koralikami koronę. Takie wspaniałe akcesoria doskonale uzupełniają obraz księżniczka, królowa, wróżki, będzie plama na zdjęciach podczas sesji zdjęciowej. A co najważniejsze, że ta dekoracja dadzą jej właściciel niezapomniane wspomnienia i nieopisaną radość.