681 Shares 7467 views

Chiński SUV: Ceny, zdjęcia i aktualności. Chiński SUV sprzedawanych w Rosji

Współczesny rynek samochodowy jest pełen propozycji dla każdego smaku i budżetu. I chiński SUV podjęły to przyzwoity niszę. Do tej pory maszyny z Chin są bardzo popularne i są bardzo popularne: ich dane zewnętrzne dość nowoczesny sprzęt techniczny i jest gwarantowana przez instalację podstawowych jednostek w Japonii. Ta symbioza zaowocowała: natychmiast po pojawieniu się na rynku samochodów stały się bestsellerami nie tylko w Rosji, ale także w krajach WNP.

SUV z Chin

Dziś, w segmencie rynku, który jest odpowiedzialny za sprzedaż pojazdów terenowych, modele prezentowane chińskich producentów pewne wątpliwości. Są te, które stały się popularne marki jak Cheri, Wielki Mur, Dadi i BAW. W ciągu ostatnich pięciu lat, sprzedaż tych samochodów wzrosła ponad dziesięciokrotnie. Rosyjscy konsumenci są coraz bardziej zaufanie producentów chińskich.

Modele tych maszyn zwykle powtarza się najlepiej znaną markę, są również dostępne wszystkie opcje. Wszystko to przyczynia się do faktu, że kierowcy coraz częściej przygląda produktów chińskich firm. Ponadto aktualne sterowniki są wykorzystywane często zmieniać samochody, a to sugeruje, że przestały emocji wskaźniki, takie jak wytrzymałość i odporność na zużycie części. A jeśli tak, to nabycie takich samochodów jak chiński SUV, całkowicie uzasadnione. Może nie będzie służył wiernie przez swojego pana przez długi czas, ale ich pozycje pięć do sześciu lat walcowane bez żadnych problemów.

Charakterystyka techniczna chińskiego SUV

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że chińscy producenci robią wielki nacisk na wyposażenie swoich samochodów wszystkie możliwe opcje i skręty. Zazwyczaj to:

1. Obecność FAA.
2. Zwierciadła energetyczne.
3. Regulacja klimatyzacji i klimatyzacja.
4. Ustawić siedzenia.
5. poduszki powietrzne.
6. Regulowana kierownica.
7. Światła przeciwmgielne.

Są to wspólne cechy, w zależności od modelu, mogą one ulec zmianie. Wybór chińskie robione SUV jest dość szeroki, ale Rosjanie mają już specjalne preferencje. możemy teraz przedstawić top listę najbardziej kupowanych modeli.

Great Wall Hover H5

Nowy model „Hover” stał się bardziej opływowy i nowoczesny, a skośne reflektory oraz szeroki fartuch dał mu śmiałości. Drożność rosyjskich drogach Wielki Mur od dawna udowodnione. Ze względu na sztywny korpus i wysoki prześwit, chińskie SUV (poniżej zdjęcia) można łatwo przezwyciężyć wszelkie przeszkody na rosyjskich drogach. Samochód wyposażony jest w silniki Mitsubishi, która charakteryzuje go jako bardzo niezawodny pojazd. Chiński SUV warto „Hover” od 670 000 rubli, cena może się różnić w zależności od konfiguracji.

Nawiasem mówiąc, nowy produkt wychodzi i ma silnik wysokoprężny ISUZU, ale na maszynie tej masy i objętości nie jest zbyt wiele. Opracowanie ulepszonej prędkości: na przykład, modele wyposażone w jednostkę benzynową, wartości maksymalnej 160 km / h, a dla oleju napędowego na rysunku wynosi 165 km / h. Ale i nie jest konieczne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że wszystkie drogi rosyjskie istnieje pojęcie ograniczenie prędkości (do 100-120 km / h). Ponadto, nowoczesna droga wyposażone w kamery wideo, a wszystkie naruszenia są stałe, więc jest mało prawdopodobne, aby mieć możliwość shikanut i przyspiesza samochód do maksymalnej wydajności.

Nowy „Hover” Zużycie paliwa na trasie to około 8,5 litra i silnik jest w objętości dwóch litrów. Na drogach miejskich ustawienie to może być nieznacznie zwiększona. Co do transmisji, to chiński SUV ustawiony jako automatyki i mechaniki.

Lifan X60

Jest to nowy nowoczesny chiński SUV, który oferuje atrakcyjną powierzchowność. Wszystkie szczegóły przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, tak że maszyna śmiało konkuruje z liderami rynku motoryzacyjnym. Przemieszczenie w tym modelu jest prezentowany w dwóch wersjach: 1,8 i 1,6 litra. Ponadto napęd Lifan X60 zapewnia tylko przednie, tylne koła napędowego z modeli „Lifan” nie wyda.

Przestronne wnętrze zawiera komfort kierowcy i pasażerów. Dodatkowo, producent wprowadził w dolnej części drzwi, taśmy stalowej, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Obecność ABS i EBD czujnika pomaga kontrolować ruch samochodu. Pełne wyposażenie energetyczne zawierają wyciągi szklane, regulacja foteli i lusterek. W modelu tym nacisk położony jest na wysokiej izolacyjności akustycznej, co jest bardzo wygodne podczas jazdy na długich dystansach (to pomaga się skupić).

Chery Tiggo

Muszę powiedzieć, że Chery – to jedyny na rynku czystej „chiński”, czyli koncern nie współpracuje z nikim. Wśród jego założycieli tylko chińskie firmy. Reprezentujący chińskie SUV w Rosji, producent ten jest oparty na najbardziej popularnych modeli europejskich i japońskich przemyśle samochodowym. Nie ma wyjątków i Chery Tiggo – jest to doskonały odpowiednik popularnej Toyota RAV 4. Pierwszy przyjemny moment w pracy urządzenia pod uwagę to gwarancja dwuletnia. Zebrać chiński SUV w Rosji, ale kontroli jakości właściciela marki.

Model napędu koła i przekładnia mechaniczna. Prześwit wynosi 19,6 mm, a to jest dla SUV jest całkowicie dopuszczalne. Maksymalna prędkość odpowiada liczbie 175 km / h. Cena zaczyna się od znaku 645 000 rubli.

JAC Sprecyzuj S5

Pomimo faktu, że nowy chiński SUV trafił do sprzedaży wiosną tego roku, to już stało się właściciele setek Rosjan. Objętość silnika – 1,8 litra. Jest wyposażony w turbo, co daje mu odwagę. Maszyna etniczna jest dość ciekawy, i nic dziwnego, ponieważ został pomyślany jako model młodzieży. Opcje obejmują najbardziej odpowiednie opcje, a nawet kilka. Jednak ten „chiński” niezbyt dobrze czują się na drogach (ma niski zderzak), ale na autostradzie miasta to nie ma sobie równych. optyka LED oraz jasny Kratka nadać mu przywództwa i modnisiostwo. Prędkość maksymalna – 190 km / h. O mocy 245 litrów. a. zużywa zaledwie 7,8 litra na sto. Skrzynia biegów miała sześciobiegową.

Geely Gleagle GX7

Bardzo agresywny sportowy SUV z transmisji DSI 6Na, który ma 20 konfiguracje znalazł swoich fanów rosyjskich otwartych przestrzeniach. jego zarząd jest tak misternie (wyposażona w różnego rodzaju opcji), który zapewnia prawdziwą przyjemność dla kierowcy. Co do reszty … Wszyscy wiemy, że chińskie samochody (SUV – nie jest wyjątkiem) mają szereg wad. Jest to wykorzystywane przy wykańczaniu tworzywa sztucznego, które nie różnią się mniej więcej dobrej jakości i niektóre szczegóły, które mają atrakcyjny wygląd, ale nie dla długiej żywotności. Chociaż, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość prosicie dla niej (około 680 tys. Rub.), Jest to całkiem przyzwoity samochód. Ponadto model posiada dobrą przepuszczalność i wysoką izolacyjność akustyczną.

Changfeng Latający SUV

Ten samochód ma bardzo poważny dane zewnętrzne i przywództwo roszczenie wśród dużych samochodów w swojej klasie. Jego silnik o objętości 2,4 litra, przy maksymalnej prędkości, które może rozwijać, 130 km / godzinę. moc silnika nie jest bardzo duży – zaledwie 103 litrów. a., ale z powodu sztywnego korpusu i wysokiego prześwitu, ma dobrą przepuszczalność. Wyposażony w pięciobiegową manualną skrzynią biegów i działa na benzynie. Jeśli chodzi o sprzęt, nie jest, jak mówią, pełne farszu: urządzeń elektrycznych na wszystkich regulowanych części, centralny zamek, immobiliser, wspomaganie kierownicy i klimatyzację.

ZXAuto Landmark

Jest to chiński luksusowy SUV, co oznacza, że ma wysoki komfort i parametrów projektowych, jak również dobrą piłkę i wytłumienie dźwięków. Filtry na wylocie z klimatyzatora, przestronnego wnętrza, jakość muzyki – to wszystko zapewnia wygodę transportu, zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Układ odniesienia SRS, model ten jest reprezentowany przez cztery poduszki powietrzne. Niezawodność SUV zapewnia podstawowe jednostki, które są produkcji niemieckiej i japońskiej. Manualna skrzynia biegów 4-biegowa jest optymalny w celu pokonania terenu. Cztery koła inteligentny system pomaga również w drodze.

Ogólnie rzecz biorąc, można stwierdzić, że jeśli kierowca ma chęć zakupu niezawodne i niedrogie SUV, chińskie samochody mogą być doskonałym wyborem. Można je łatwo konkurować na torze i ze UAZom- „Patriota”, a nawet „Toyota”. Teraz o kosztach. Chiński SUV, których ceny są spowodowane montażu niektórych części w języku rosyjskim, nie jest zbyt wysoka. A jeśli wziąć pod uwagę, że główne podzespoły do nich – chiński i japoński, a produkcja w ogóle dopuszczalne.