372 Shares 2861 views

Bars „Roots”: korzyści i szkody

Wielu zwolenników zdrowej żywności wolą gotować własne musli na śniadanie. Mieszaninę składającą się ze zbóż, suszonych owoców, orzechów, nasion słonecznika, otręby, kiełki i innych składników, uważa się za użyteczne do organizmu.


Musli surowego i pieczone. Surowe płatki składają się z produktów poddanych obróbce cieplnej. W tym samym czasie, musli pieczone w procesie wytwarzania są mieszane i pieczony z sokiem, miód, jogurt. Mogą mieć kruchą teksturę lub dostępny w postaci skompresowanej. Bars „Roots” – to właśnie te najbardziej prasowane i pieczone muesli. Tymczasem, niezależnie od formy przekazania ich stosowanie nie staje się mniejszy.

bary historyczne „Korzenie”

bary historyczne „korzenie” rozpoczął się w 1900 roku z przygotowaniem mieszaniny smaczne i zdrowe zbóż szwajcarski lekarz, który zaproponował, że starają się pacjentów jego kliniki. Szczególnie popularne stały się w latach 60. tego samego wieku, a po 10 latach w Ameryce zrobił pierwszy na świecie mieszankę zbożową bar na bazie orzechów i suszonych owoców.

To właśnie te wydarzenia i służył jako impuls do stworzenia baru Corny. Stało się to w 1984 roku w fabryce cukierków w Bad Schwartau (Niemcy), gdzie od wielu lat produkują smaczne i zdrowe przekąski „korzeni”, znane na całym świecie. W tym dniu, wszystkie produkty są fabrycznie przechodzi ścisłą kontrolę jakości, aby spełnić najwyższe standardy europejskie.

Barami „Korzenie”

Na sprzedaż można znaleźć 2 rodzaje barów, „Roots”. Są to dwa zupełnie różne produkty, które są sprzedawane pod tą samą marką Corny, ale różnią się w technologii produkcji, składu, smaku i opakowań.

Bar „Roots Big» (Corny Big) jest dostępny w opakowaniach o wadze '50 Jest to produkt zbożowy, który przypomina prawdziwy smak pieczonych i sprasowanych zbóż. Na sprzedaż widać pasek Corny Big gustowny żurawina, banan, czekolada, kokos i czekolada, czekolada mleczna, orzech laskowy, orzechowe czekolady, rodzynki i orzechy. Produkty, których nazwy zawierają słowo „czekolada”, pół-pokryte pyszne glazury.

Mleczne bary (Corny mleko) są dostępne w opakowaniach o wadze 30 w nich nie więcej niż 40% zbóż i dużo mleka, ale nie mniej są smaczne i zdrowe. Bary „Roots Milk” made o smaku kakaowym i klasyczny mleczarni.

Wielkie bar „Roots”: Skład i kaloryczność

Corny bary z różnych smakach są różnym składzie. Przykładowo, cukierek wykonane z żurawiny smaku palonych całych ziaren, cukier, miód i plastry suszone żurawiny. Ponadto, skład tego produktu to: glukoza, fruktoza, syrop płatki i zboża, cukru, masła kakaowego, regulator kwasowości kwas cytrynowy, identycznego z naturalnym, aromatyzującym, emulgatorem lecytyna słonecznikowa, sól. Kaloryczność paska jest 388 kcal do 100. Na ogół, kompozycja jest nie tak szkodliwe w stosunku do naturalnej mieszaniny zbóż.

Chocolate Bar „Korzenie”, który jest już kalorii 448 kalorii, ma nieco inny skład. Zawiera on nie tylko cenne zboża, ale także delikatne czekolady mlecznej. Ponadto następujące składniki obecne w produkcie są: glukoza, syrop glukozowy, fruktoza, pokruszone prażone orzeszki ziemne, cukier, tłuszcz kakaowy, płatki kukurydziane, miód, sól, emulgator, lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat „toffi krem”.

bary kalorii „Roots” z innymi smakami 418-482 kcal.

Bary mleczne Corny

CORNY barów mleka są reprezentowane przez dwa rodzaje i nieznacznie różny skład i wartości kalorycznej. Jednak są one równie smaczne i zdrowe.

Tradycyjny bar mleczny „Roots Milk” z palonych całych ziaren, miodu, mąki ryżowej, mleka i zbóż, a także inne składniki, które zwiększają trwałość produktu w opakowaniu. To wzbogacone wapniem z zawartość kalorii jest 442 kcal na 100 g

Bary „Roots mleko” o smaku kakaowym więcej jak ludzie, którzy nie lubią mleka. Kaloryczny ten produkt jest 457 kcal. Wykorzystywane w procesie jego produkcji zbóż, kakao, mleko, syropy, olej roślinny, ekstrakt waniliowy, etc.

Bars „Roots”: korzyści i szkód dla organizmu

Przydatne właściwości bar „Roots” dla organizmu, są następujące:

  • wyciskane zboża – jest cennym źródłem szybkich i wolnych węglowodanów, które przyczyniają się do chwilowej satysfakcji głodu i utrzymać uczucie sytości przez dłuższy czas;
  • jako część zawiera pięć barów zbóż (owies, ryż, kukurydza, pszenica i jęczmień), które są bogate w błonnik i surowy błonnik, korzystny wpływ na przewód pokarmowy;
  • ziarna, orzechy, nasiona, mleko – są ważnymi źródłami witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serca, budowa szkieletu, wzmacnia układ nerwowy;
  • Dzięki Corny bary zwiększona witalność, zwiększenie efektywności, nie jest wzmocnienie układu odpornościowego, poprawia nastrój.

Tymczasem smaczne pręty mogą spowodować, że organizm nie tylko korzyści, ale szkody, ponieważ takie uprawnienie często prowadzi do nadwagi. To z kolei może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Bary „Roots” są przeciwwskazane:

  • osoby chore na cukrzycę, ponieważ takie produkty cechują się wysoką zawartością cukru i ma wysoki indeks glikemiczny;
  • Osoby z chorobami żołądka i jelit prętów mogą być dopuszczone do korzystania wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Reszta ludzi są one zalecane do stosowania jako przekąskę z umiarem.

Bary Corny: opinie klientów

Większość opinii, że kupujący pozostawiają na pasku „Roots” są pozytywne. Wierzą ich najbardziej użytecznych przekąski, w odróżnieniu chipsy, krakersy, etc. Klienci uważają składu bary „Roots” zrównoważony, z dużą zawartością zbóż i minimalną ilością tłuszczów roślinnych. Bary mieć pakiet praktycznych, jest to wygodne, aby zabrać ze sobą do pracy, szkoły i w każdej chwili być stosowany jako przekąskę. Ich smak jest przyjemny.

Big Bar „Korzenie”, który podsumowuje najczęściej pozytywne, jak składzie nabywców zbóż. To jest źródłem zarówno szybkich i powolnych węglowodanów, które zaspokoją głód na długi czas. Ponadto gruba włókno niezwykle pozytywny wpływ na trzewiach.

Negatywne opinie klientów na temat barów, związane głównie z dużej zawartości kalorii. Dlatego wszyscy, którzy oglądają ich wagi, od tej przekąski jest lepiej odmówić.

Ile jest bar „Roots”?

bary Cost „Roots” jest do zaakceptowania dla większości obywateli. Tak, cena dużego cukierka od niemieckiego producenta jest ustawiony na 60 rubli za sztukę. Jednak jest całkiem w stanie zaspokoić swój głód dla osoby dorosłej. Mały bar „Roots” z mleka lub kakao 30 g kosztuje około 45-50 rubli. Warto zauważyć, że nie mniej niż cieszy popytu produkcyjnego Corny Big.

Jak wybrać najbardziej przydatnych bar-muesli?

Wśród całej gamy barów „Roots” z różnych smakach, aby wybrać najlepszy produkt nie jest łatwe. Mimo to, wszyscy, którzy oglądają ich zdrowia oraz stosować się do zasad prawidłowego żywienia, powinny wolisz bary:

  • Bez glazury, ponieważ mają najbardziej naturalny skład i najniższą zawartość kalorii. Na przykład, bar z żurawinowym smaku jest kalorie 338 kcal, czyli znacznie mniej niż jest zawarte w barach, smak orzeszki, czekolada (482 kcal).
  • Uważane za najlepsze bary w składzie, który w pierwszej kolejności podanych zboża. Produkcja „Roots” w pełni zgodne z tymi wymaganiami
  • Pożądane jest, aby liczba kalorii była mniejsza niż wartość 400 kcal, a ilość węglowodanów w kompozycji nie ma więcej niż 70